ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 cozee ty kokso pockaj ale toto si si teraz robila prvy test pri tomto transfere vsak? noo moze byt ze neskor sa ukaze fakt pockaj do krvi

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka jeej psychologicka fiii ty by si tu mala robit poradne

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 nestraaaas....ved som tu jedna z vás, podporujeme sa navzájom🙂))) ako sa cítiš?

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka noo inak toto je akee ze si psycholog a pritom aj ty potrebujes podporu , ale tak aj napr maser potrebuje masaz no ni? ty vies co da sa to len som stale viac a viac unavena to fakt ty kokso naozaj sa vycerpam dost ale a ciciky ma bolia dost, som zvedava na moje sono dufam ze vsetko bude v poriadku no este neviem ci mi bude robit aj moja doktorka

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 jejej, si to pekne s tou pomocou napísala🙂 máš pravdu🙂
kedy ideš na ultrazvuk? som zabudla či som to čítala....neboj, už len zistiť či je jedno či dve, čo? 😀 😀 😀 😀 😀
si zvykaj, bude aj horšie počas nasledujúcich mesiacov🙂))) teda s tou únavou myslím.

mna tiež začali nejako prsia boliet, aj kríže...straaaašne, neviem čo to.

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka už si uhádla? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

bože, sama sebe píšem, to už je zlééééé 😀 😀 😀 😀 😀

fantinka, pre teba to malo byť 😅 😅

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka jeziiiiiiiiiis ja sa smejem jhahaha ze sama sebe dobree, no ale tak nie kazdy potrebuje pomoc, vsak ani gynekologicka sa sama nevysetri nie? :D ty kokos ozaj toto ma este nenapadlo jake jej to moze byt 😀 😀 no hej jedno ci dve ale hlavne ci je to vnutromaternicove a ci je tam vsetko v poriadku

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 nebooooooj....sú určite tam kde majú byť🙂)) či si myslíš že by im bolo lepšie vo vajíčkovode? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 určite sa uhniezdili správne🙂

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hahaha skoro sa pocikam uz dneska je tu dobre cooo, noo tam asi by im nebolo dobre iiii ale vsimam ze pises o mnoznom cislee takze budem 3v1 cooo :D

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 noooo, ja si myslím že sú tam dve🙂 a kedy máš teda ten ultrazvuk?

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 😀 😀 😀 jaj moja pamat sprosta nedoslychava no zabudla som ti odpisat co 😝 😝 😝 ale pisala som ze v utorok idem k svojej lekarke, a hadam mi spravi utz nie? to budem asi 20 dni po et sa mi zda to uz by mohla ni? a ked uz aj krv ma potvrdenu ale vysetrit sa nedam od spodu to nedovolim, a ze vraj by mohli vidiet nieco na utz uz ked mas nad 1200 hcg nie? no a na dalsi utorok idem uz aj do car

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 nooo, tak to je supiš.určite ta kukne...si myslím🙂)) a už by tam malo byt vidiet vak....myslím že aj sakura takto bola..ak sa nemýlim a už videli.🙂)

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 no, utekám na návštevu, večer tu ešte zavítam..pekný podvečer. papa

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka paaa utekaaaj no hadam uz bude vidiet aspon vak ci dva

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 to nieje prvy, predtym som mala 2 mamatesty a tie vysli so slabuckym ducjom na 7 a 9den 😒

elle81
7. apr 2013

@katulka25 hmm ine mi ani neostava 😒 ale uz som taka znechutena...ved to poznate niektore

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ahaa tak predtym som to inak tak pochopila ze si mala ducha a potom uz nie len som si nebola ista do prdele ako je to moznee a potom si si uz robila od ineho vyrobcu ?

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 noo, nemali vcera mama testy tak som si kupila v lekarni dr. Max...je to ich vyrobok, je taky trosku iný, ale aj tak..urcite by mi ukazal, keby som..

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 noo dr. max som si ja tiez robila a ukazal mi ducha takze asi nie tam to bude ale hovorim pockaj este do krvi neviem tebe davali aj pregnyl?

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 ano mala som aj pregnyl...radcej keby som uz kramy dostala, aby som vedela na istotu 😠 , ale sere ma to, ale uz rozmyslam nad ketom, to by som mohla asi hned na druhy mesiac nie? hned po kramoch?

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 noo vies preto sa pytam ze pregnyl niekedy zvykne ovplyvnovat testy , tak ci to nebolo tym a potom to preto uz neukazuje, no a jasnee hned po kramoch mozes ist

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 ja viem ze pregnyl este ucinkuje, len ma sere ze kramy este nemam, som trosku nasrata...ale to mi asi nepomoze 😒

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ja neviem myslis ze tak rychlo dojdu kramy ja neviem ako to funguje ty kokos no a kedy ides na krv? prepac neviem

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 neviem kedy pridu, podla planu mali prist vcera a na krv mam ist vo stvrtok

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ty kokso noo a nezvykli ti akoze meskat nikdy? mozno tu je to ine ja fakt neviem no som zvedava co ti vo stvrtok zistia ale nespinila si este?

ada83
7. apr 2013

@fantinka no som zvedavá po mesiaci čo povieš či si tam všetko budeš pisať

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 nespinila...a pri prvom ivf som uz davno spinila a v tomto case uz aj krvacala...telo asi nevie co ma robit po tolkych hormonoch

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ty kokos niee to bude akty x ale vazne, neviem fakt nestresuj sice to sa mi hovori ze ako debil teraz som vyznela

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 ahooj aduska

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre