ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@gigi77 ja čakám okolo 17-18 teraz.....a idem na kontrolu a vypočíta 20.DC. tak asi mi zasa dá decapeptyl, počkáme menzes májový a idem stimulovať...vklad podľa všetkého koniec mája začiatok júna🙂 stíhaš? 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@sakura no pekneeee. tak to tak vyzerá nakoniec, že všetky už od šiestej pracujete🙂))))))

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@ada83 to tak skoro začínate? :(

ada83
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hej od 6 ale otvarame az o 8 je tu rano toho viac co uz

ada83
5. apr 2013

@muchotravka166 tak ta mozem nahlasi

ada83
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja ze pojdes so mnou na ket a ti ze nie ☹

fantinka
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som chrapala do pol 8 a teraz uz sedim v car...som zvedava ci nebudem zase cakat...a s tou skrinou ma mrzi. My sme mali tiez od komandoru ale oni su pri starom avione...a v pohode vsetko. Nechapem takych ludi...a nie som aktivna sportovkyna co si. Brutalnu svalovicu mam haha...ja chcem praveze pribrat.

kuratenko11
5. apr 2013

Ahojte
ja som včera bola na výbere vajíčok takže mám 9 oocytov tak uvidíme koľko sa nám oplodní,majú mi volať.Chcem sa spýtať je lepšie predlžená kultivácia alebo je to jedno? aké mate skúsenosti?
Inak včera ako ma uspali-respekt .preniesli nejako mi vytkli nohu v členku už ma to síce bolelo aj pred tým,ale ako som sa zobudila po narkóze tak brutal hneď som išla na pohotovosť.Ešteže som odovzdala vajka,lebo ma hned rengenovali 🙂 mám to len vytknuté,nechápem ako sa to stalo.

sandra077
5. apr 2013

cafko dnes bolo v car mrte ludi rano...ale ziadnu znamu tvar z mk som nevidela...

katulka25
5. apr 2013

Dievcata, takze vklad bude 12.4, sliznica je nizka. Ma len 6,5mm, ale zevraj do tyzdna dorastie. Tak drzte palce

fantinka
5. apr 2013

@sandra077 mi hovor ja stale cakam. Porazi ma. Uz tu hodinu sedim...ale ja som ta tusim videla, nemala si nieco cervene?

fantinka
5. apr 2013

@katulka25 drziiiim...🙂

sakura
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
samozrejme 🙂) Pracovná morálka musí byť 🙂)

sandra077
5. apr 2013

@fantinka hej cervene sako a zlte nohavice ja som taka farebna 😀 nastastie som cakala asi len 10min ale vela ludi tam bolo 🙄

sakura
5. apr 2013

@katulka25
super 🙂 Držím silno palce 🙂

fantinka
5. apr 2013

@sandra077 hehe no tak to si bola ty, lebo zakricali ze na krv a kukla som sa hned k dveram 🙂 potom daj vediet...

sandra077
5. apr 2013

@fantinka hej bola 😉 no hej ale asi nic predpokladam...zavolaju do 14hod 🙂 uz som sa s tym zmierila dako...tesim sa na lepsie zajtrajsky 🙂

silvinnka
5. apr 2013

@katulka25 ahoj,neboj aj keby sliznica uz nedorastla ,nic sa nedeje. mne vkladali dve blastocysty pri vyske 6,2 mm a podarilo sa,doma mam 10.mesacne dvojicky 😉

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@fantinka no j ti môžem dať nejaké to kilečko....🙂)) na, ber🙂

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@katulka25 jej, tak už s ti to blíži super🙂 držím prsty🙂

fantinka
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@sakura
@ada83
@muchotravka166 takže výsledok mojej kontroly: dr si myslí, že je chyba v embryách, ktoré sú nekvalitné kvôli slabému sg. Mm ide na hormonálny profil, 15/4 ideme na genetiku. Vravela, že sa dá spraviť genetika aj zmrazených spermií, ale neodporúča to teraz, lebo budú aj tak oslabené z rozmrazenie a pri genetike by museli odobrať jednu bunku a to je ešte ďalšia záťaž. Teda budeme pracovať s tými 5timi, ktoré mám. Povedala, že je vyššia úspešnosť pri kete, aj v rámci ich car, lebo že stačí, že zostane rozmrazené iba 1 z 5, ale to je znak toho, že je najsilnejšie, lebo zvládlo taký šok. S aprílovou ms už začínam, lebo potom vychádza vklad až na koniec mája - všetko závisí od utz, na ktorý pôjdem na 10dc cca. Tak držte palce, aby tam medzi tými 5 bol jeden silák. A povedala, že sa nemám vzdávať, lebo som mladá a zdravá. No a keby to nevyšlo náhodou, čo dúfa ona, že vyjde, tak sa nasadia hormóny mm na zlepšenie sg. Ale ja jej verím, zostanem u nej aj keby prišlo na 3ivf...snáď ale nenastane ten deň a dúfam, že budem mať v júni pekný darček k narodkám 😉

fantinka
5. apr 2013

Takže v máji mám vklad...len aby boli vaječníky zregenerované a schopné ďalších hormónov...tak mi dala nádej zase vyššiu, že sa dočkáme tento rok konečne...a ešte keď povedala, že tie spermie sú slabé, jej hovorím, že a to potom musím zobrať darované? a ona sa začala smiať, že nie preboha, nasadíme hormóny mm 😀 😀

katulka25
5. apr 2013

@fantinka
@sakura
@cucoriedkacucoriedka dakunem dievcata. Dnes asi ku vsetkemu pridam aj pohar cerveneho vinka. Snad pomoze

nada.hope
5. apr 2013

Ahojte, poradite niektora ked ste chceli IUI na kolko den ste mali prist do CARu, ja cakam kym sa vstrebe moja uz
tretie nepodarene tehu a pride menzes a potom by som mala ist k dokimu, len asi na kolky den cyklu..... 😲

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@fantinka no supeeeer....tak ale ty ma o mesiac predbehneš 😝 no, tiež veru som si myslela, že je to kvôli zlým spermiam...ach jaj, my sme mali najhorší spermiogram zo všetkých ked s oplodnovali..:( tak si budeme držať prsty navzájom...a už máš aj recepty? čo máš? extrimax?

ada83
5. apr 2013

@fantinka drzim palce aby to teraz dobre dopadlobudeme spolu bojovat

muchotravka166
5. apr 2013

@fantinka vau tato doktorka ti to akoze ale pekne vysvetlila, super ale aspon vies kde je galiba, fuu takze bude dobre , supeer vidis da sa to vyriesit urcite ze a teraaz uz len pozitivna energia ok som radaaaa

gaga83
5. apr 2013

@katulka25 drzim palce nech sa to podari

muchotravka166
5. apr 2013

@fantinka haha ty uz s tymi darovanymi no stres teta 😀

muchotravka166
5. apr 2013

no napisem to aj sem takze z 13dna po et 1223 hcg sa mi na 15ty den po et zvysilo hcg na 3877,4 waaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre