ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katkaajurko
18. máj 2010

a mozem si lekara vybrat,ano? ako je to tam s parkovanim 😅

zojec
18. máj 2010

katka.. ale vacsinou su lekari na sulekovej.. 🙂 a tam sa aj dovolas na recepciu.. ja som na svoradovej bola len na genetike..

zojec
18. máj 2010

s parkovanim otrasne!!! na sulekovej sa celkom da skoro rano.. aj ked niekedy az niekede hore na kopci.. a na svoradovej neviem ci este prerabaju , ale ak ano.. tak tam sa neda parkovat skoro vobec.. ☹ je to fakt len o stasti

marrad
18. máj 2010

da sa vzdy pobliz zaparkovat, aspon ja som nikdy nemala problem
no ja som zavolala, ze chcem sa objednat ku Mudr. xy a objednali ma kedy mal najblizsie volne
ked nevies ku komu tak ti niekoho pridelia

marrad
18. máj 2010

jatam chodim vteraz vzdy sa mi podari zaparkovat...

zojec
18. máj 2010

🙂 no marrad ked som chodila ja, vzdy som mala problem... ale nakoniec sme vzdy zastali.. aj ked niekedy sme urobili aj dva tri okruhy.. 😉 rano pred 8,00 sa da.. horsie je to neskor..

marrad
18. máj 2010

no velmi rada si urobim zopar okruhou, hlavne ked ma caka /dufam/ taka radost ako teraz teba 😉
nehovorim ze tam je kopec volnyhcmiest ale nie je tot ake hrozne v BA su ovela horsie miesta co sa tyka parkovania....

barchee
18. máj 2010

teraz už sa chodí len na šulekovu, aj k válkymu chodím už len na šulekovu...s parkovaním je to tam naprd, skoro ráno sa dá, ale potom neskôr len v okolí. Keď idem sama, idem mhd, hneď tam má konečnú trolejbus myslím 208, nesce sa mi tam šaškovať s autom, na tom kopci sa blbo parkuje 😀 ale keď ideme s mm, ideme autom a stále sa nám podarí niekde tam zaparkovať. Baby, vy ste vedeli výsledok krvičky hneď v ten deň? Bo mne babena na recepcii povedala, že na druhý deň volajú výsledok 😕

bibi24
18. máj 2010

Na Svoradovej uz myslim niekto nie je (lekari), nedavno sa stahovali na Sulekovu. Skoda, na Svoradke to bolo take intimnejsie a menej ludi.
S parkovanim - je pravda, ze take centrum by mohlo mat sukromne parkovisko (podla mna nevyhnutnost v dnesnej dobe, zvlast ked tam nie je dobra dostupnost mhd), ale vzdy ked sme tam boli, tak sme parkovacie miesto nasli takmer hned na tej ulici pri centre. Aj ked parkuje sa tam zle, lebo je to uzke, vela aut a este v kopci. Ale vravim, zatial sme vzdy zaparkovali.

katkaajurko
18. máj 2010

tak sme objednani 🙂

marrad
18. máj 2010

ku komu? ak to nie je tajomstvo?

katkaajurko
18. máj 2010

k mudr.durechovej 🙂 ale neviem preco... proste len cista loteria... proste mi to meno dobre rezonovalo 🙂

nemko
18. máj 2010

kati dobry vyber, je straaasne dobra a mne teda neskutocne pomohla, vcera som s nou akurat konzultovala co dalej a obe verime, ze do konca roka budem tehu 🙂 strasne jej verim a viem, ze ona mi moj sen splni 😉 tak Katuska drzim palce a hlavne aby si mala z nej dobry pocit to je dolezite - lekarovi verit...

marrad
18. máj 2010

ja sice chodim k marsikovi ale aj na durechovu som pocula vacsinou pozitivne ohlasy
dievcata dnes mi na ULT nasiel cystu, tak ju ide vo stvrtok vybrat, aby sme mohli este tento cyklus stimulovat.... ked sa toto podari tak ja sa asi zblaznim od radosti....
podotykam ze nikdy mi este nenasli cystu....

bibi24
18. máj 2010

Ja chodim k Valkymu, ale vlastne som kritiku nepocula na ziadneho z nich a Dr. Durechovu poznam z Procare a vyzera byt naozaj fajn. A odbornici su bezpochyby vsetci.

Marrad, aj ja mam cystu, malu okolo 2 cm. Pred mesiacom som bala na laparke, aj kvoli cyste a zas sa mi tam spravila. Je presne taka ista ako ta predtym, aj velkostou. ☹ 😖 Ale uz to vraj nebude nijak riesit a ked mi schvalia ziadost, tak idem na stimulku, co by malo byt cca o 2 - 3 tyzdne. Ak ti ju budu vyberat? Punkcia?

katkaajurko
18. máj 2010

dakujem - aj ja verim...a hadam mi pomoze odhlalit preco mam divnoke cykly.napriek tomu vsetko absolutne ok... a sme zdravi obaja a bejby nist... ale mne asii treba len clostyl - som si tak sama stanovila diagnozu 😀

marrad
18. máj 2010

ako keby som citala o nas.....

bubina1
18. máj 2010

nám p.Dr. Durechova splnila sen 🙂)))))))))))))))))))

nemko
18. máj 2010

kocky kazdy jeden je tam podla mna dobry a je to jedine centrum kde mam naozaj pocit, ze ich zaujima clovek a jeho problem, nie zisk a silou mocou niekoho natlacit do IVF ako to robia inde...my sme mali az vcera prvy pokec s Dr.ze co a ako v pripade IVF ... ale najskor si absolvujem drilling vajecnikov a hned po tomto zakroku idem do boja 😀

marrad
18. máj 2010

no ja som dnes bolana ULTR pred stimulkou
zistil mi cystu, zorganizoval vo stvrtok punciu do 10 minut mi sestricka vybavila predoperacne vysetrenia / kde mi urobia/ aby ma mohli vo stvrtok rano uspavat....
a to preto aby mse stihli stimulku
vo FC by sme cakali na dasli cyklus ak nie dlhsie.....

barchee
18. máj 2010

ja som našla na nete na FC samé chvály, ale teda som sa osobne poriadne tam sklamala 😠 🙄

marrad
18. máj 2010

barchee ja tiez.... som rada ze obdobie FC mam za sebou

marrad
18. máj 2010

Dievcata ako prebieha punkcia cysty? To mi budu robit dierku do brucha?

zojec
18. máj 2010

marrad.. kuk sem.. : http://www.doktori.sk/index.php?go=medicinsky-o..., tu o tom pisu Iscarovi lekari.. 🙂
barchee, niekedy zavolaju aj v ten isty den ked zoberu krv, niekedy az na druhy.. zavisi asi kedy im pridu vysledky.. 🙂 drzim palce.. 😉 ako aj vam vsetkym dievcata.. ja som tiez chodila k dr. Durechovej.. zlata zena!! 😉

bibi24
18. máj 2010

Marrad, mne sa zda, ze sa to robi iba zospodu cez posvu, ale pri plnej narkoze. Nie som si ale ista, skus si vygooglit 😉

marrad
18. máj 2010

to ze to je v plenj narkoze viem, a to ze len zospodu ssi ma bibi24 potesila

nemko
18. máj 2010

ja som tiez po skusenosti s FC bola dobre sklamana, mala som problem zacat verit lekarom, ale p.Dr.Durechovej verim viac ako svojmu obvodnemu 🙂

derylka
18. máj 2010

ahojte babule... takže po dnešnom UTZ "záver" ... OHSS ustupuje.... čakáme na mrchu... a potom ideme "nato".... sa tešíííííím.... 😀 😀 😀

zojec
18. máj 2010

derylka super.. 🙂 drzim palceky 😉

derylka
18. máj 2010

Ďakujeeeeem... 😉 ... aj tebe držím palčeky aby si to mala už čo najskôr za sebou 😉

mib
18. máj 2010

ahojte kocky,

v Iscare som sa stretla takmer so vsetkymi lekarmi a mala som velmi dobry pocit. ja osobne chodim tiez k Dr. Durechovej. tak ako pisu kocky, nedam na nu dopustit. nie preto, ze nas doviedla do vytuzeneho tehulkovania, ale preto ze ma fantasticky pristup - profesionalny a pritom ludsky. zostala som u nej aj v tehotenskej poradni a planujem u nej zostat ako u zenskej aj nadalej. 🙂

co sa tyka parkovania ... nam sa na sulekovej alebo v niektorej vedlajsej ulicke podarilo vzdy zaparkovat. vacsinou je to ale dost plne a fakt to chce prist radsej trosku skor. chcem vas len upozornit - neparkujte na pravej strane sulekovej t.j. smerom do kopca. uz niekolko krat som tam zazila odtahovanie aut. to sa vam vysetrenie moze slusne predrazit. 😖

babulky, drzim vam palce, nech to dobre a rychlo postupuje dopredu. 😉

bubina, zojec ... tak sa vam to uz krati. jooooj, ako sa tesim na dalsie babatka. urcite sa po porode nezabudnite ozvat. 🙂

jaja, flock ... este ze sme tu nedelu zrusili. vonku bolo doslova hnusne. 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre