ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jajus18
7. júl 2010

@bobi3 nie iui mi este nerobil,preto som sa pytala na tu ziadost...tiez mi to nejde do hlavy myslela som ze standard.postup je najprv iui az potom ivf..

nemko
7. júl 2010

@kaciatko isiel podla toho co bolo na ziadosti lenze mne stimulku nastavil Valky lebo Hruzik bol vtedy na dovolenke.a ci odporucam? no podla toho ci mas rada humor a nevadi Ti taka drza uprimnost 😀 ja som velmi spokojna je dost podobny Durechovej a to mi vyhovuje 🙂

kaciatko81
7. júl 2010

@nemko dakujem... ja mam ziadost s liekmi este od marsika na zaklade reakcii na lieky pri stimulacii na iui... mam rada uprimnost a nebranim sa ani humoru, takze snad v pohode... no budem rozmyslat...
prave som si volala na hematologiu... je tam nieco pozitivne, mam prist v utorok

derylka
7. júl 2010

ahojte babule.. mám otázku. na tie čo ste boli na ET alebo KET... aj vás nechal doktor doma potom??? alebo ste zostali dobrovolne?.. alebo ste išli normálne do práce??... nás čaká KET budúci týžden.. a neviem ako sa mám zariadiť... či vziať dovolenku alebo ísť do práce 😒 ... vopred ďakujem za odpoveď...

bobi3
7. júl 2010

@jajus18 a aký máte problém keď sa môžem opýtať? máš vajíčkovody priechodné? lebo nerozumiem, že prečo hneď IVF... 😕

kači, podľa mňa by si mohla skúsiť teraz ešte iscare... Valky tiež nie je zlý 😉

kaciatko81
7. júl 2010

@bobi3 asi skusim, este som sa nerozhodla ku komu, mala by som ist este za marsikom, uzavriet to moje geu a porozpravam aj s nim a uvidim 🙂

bobi3
7. júl 2010

kači, a kde je teraz maršík? keď tá Antolská ešte nefunguje... 😕

kaciatko81
7. júl 2010

@bobi3 on bol aj pred tym na antolskej 😉 normalne v nemocnici

bobi3
7. júl 2010

jááj, no tak šup šup k nemu pre info a potom naspäť k nám 😉

jajus18
7. júl 2010

@bobi3 problem je len v tom ze mi nedozrievaju vajicka..moj doktor sa mi to snazil upravit nejakymi tablet.ale po neuspesnych pokusoch to vyriesil takto..

kaciatko81
7. júl 2010

@bobi3 neboj, vcera som mala poslednu tabletku a po mrche idem za nim... a snad v auguste konzultacia na ivf a vyberiem si lieky

kaciatko81
7. júl 2010

@jajus18 neskusali ti davat injekcie? mas pco?

jajus18
7. júl 2010

@kaciatko81 nie pco nemam,injekcie nie len nejake lieky som brala a chodila na folikulometriu a na konci nejaka ijekcia ale veru nepametam si co to bolo,lebo to bolo asi 2roky dozadu,a to sa opakovalo asi tak 3krat po sebe s nejakymi 3mesac.prestavkami...

bobi3
7. júl 2010

@jajus18 aha, tak asi preto IUI nepripadá do úvahy... no možno keby ti skúsili dať injekcie, možno by sa prebudili, neviem 😕

jajus18
7. júl 2010

@bobi3 myslim ze uz ma nechce dalej natahovat kedze povedal ze na to kolko mam rokov tak mi velmi malo dozrievaju a tak asi preto zvolil takuto cestu 😉

kaciatko81
7. júl 2010

@jajus18 asi ti davali clostil a nakoniec pregnyl... presli sme tym asi vsetky... ja na clostil nereagujem, pichala som si merional a v pohode...

bobi3
7. júl 2010

tak ale prečo nedal na stimulku mne nič? 😠

kaciatko81
7. júl 2010

@bobi3 netusim, spytaj sa ho

nemko
7. júl 2010

@sakura mne nedali agolutin ani mi uz nepichli pregnyl lebo som mala trosku zväcseny pravy vajecnik tak aby som nedostala OHSS

sakura
7. júl 2010

@nemko
no ja myslím že mi to dali preto lebo som si dala vložiť len jedno embryjko....Lebo dr hovorila že je to na podporu.... No aj ja som mala trošku zväčšené vaječníky a kázala mi zas vela piť... Už mi je z tej vody na grc - ale vydržím 😀
NO a dnes ako mi drahý pichal ten Agolutín tak som sa mu skoro zložila 😅 😅 😅 Strašne mi zostalo zle. A pritom som si myslela že už som si na injekcie zvykla 😅 😅

nemko
7. júl 2010

@sakura ty mas len jedno? som myslela, ze dve.no ja som si dala vlozit dve a tiez mi kazali pit, uz pijem mineralku s vytlacenym citronom lebo vcera som skoro vracala z tej vody - uz nevladzem

sakura
7. júl 2010

@nemko
áno mám len jedno... No ja som chcela dve ale drahý sa bál že by boli dvojičky 😒 Tak sme urobili kompromis. Teraz jedno a keď sa neujme tak si idem po tie dve 😉
Ja som to aj konzultovala s embryologičkou a tá mi povedala že vlastne nemáme žiadne problémy. Jedinou prekážkou aby sme nemali bábo boli moje nepriechodné vajíčkovody 😒 A na štítnu som zaistená liekmi a embryjka sa krásne delili tak vlastne aj ona bola za že nech vyskúšame najskôr len to jedno...

nemko
7. júl 2010

@sakura hej tebe sa velmi pekne delili, vcera ma to napadlo ked mi hovorili, ze moje ma len 8 buniek tak som si spomenula, ze Tvoje bolo hyperaktivne 😀

sakura
7. júl 2010

@nemko
no pustili nejaké turbo - dúfam že v brušku sa delí ďalej 😀
Inak ja som bola prekvapená. Nebola tam ani jedna baba na vklad čo sme boli v piatok na OPU - som tam bola jediná....
Kedy ideš na krv? Ja 19 takže ty asi 20, že?

nemko
7. júl 2010

no asi, ale ja pojdem asi skorej som zvedava 😀 skocim ku svojmu gyn asi skorej

nemko
7. júl 2010

uz od rana rozmyslam ci sa to vo mne deli 🙂 mne zacina asi sibat 😀

sakura
7. júl 2010

@nemko
nebooj, jasne že sa delí 😉 No ja si možno deň pred krvou urobím test 😅
Ale neviem čo ma za ten čas ešte napadne 🙂 Možno aj ja budem šupajdovať prv k svojej gynde 😀

nemko
7. júl 2010

ja chcem byt pripavena na tu spravu, test si spravim doma uz 10 den to nevydrzim, uz mam doma kupene 2 kusy 🙂

sakura
7. júl 2010

@nemko
ty si ale rýchla 😀 Ja ešte doma nemám ani jeden 😅 😅
No viac menej ja si myslím že si pôjdem pre tie dve 🙂 Takže som tak v pohode, nestresujem a som pripravená na všetko - aj na to že sa to teraz nepodarí....
A tebe sa to tretie prestalo deliť?

nemko
7. júl 2010

@sakura aj ja to vnimam tak, ze bud alebo...hej, to tretie bolo hcuda slabe, ja som to vedela uz v sobotu ked mi volali mi povedali, ze je pomale, chudatko 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre