ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko a nepytala si sa, ze dokedy? lebo je teoreticky mozne, ze dnes ta nie je, ale zajtra, pozajtra uz bude...

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 este nevedeli, vraj popoludni budu vediet dokedy

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko to snad nie 😔 😔 😔 konecne som dufala, ze sa pohnem 🙄

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 tak mi to povedala recepcna, tiez som mala po nalade lebo som si myslela, ze len dnes nie je v praci a ked som sa pytala ci zajtra uz bude povedala mi, ze nevie, az poludni bude vediet dokedy bude PN

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko skveleeee 🙄 tak mozem cakat telefonat 😠 uz len dufam, ze sa mi dr nevrati z dovolenky so zlomenou nohou 😅 🤐

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 ale ved ked ta k nej objednali na strvtok tak asi tam uz bude

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko snad... a ked nie, tak ten utz snad zvladne aj niekto iny 😕

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 je choraaaaa teraz som tam volala

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko ale nieeeee 🙄 myslis, ze mi budu volat alebo ked pridem ma proste k niekomu daju? 😕 kedy si mala zacat stimulku?

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 myslim, ze k niekomu asi daju, ja som poprosila recepcnu aby mi zistila, ze kedy pride a aby mi zavolala...stimulku mam zacat okolo 20, ale musim si ist pre recept na injekcie lebo nie vsade maju Bravelle

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko to by si to mala pekne stihnut. a recept ti myslim moze napisat hocikto. ja mam dobru skusenost na kozej, aj ked nieco nemaju, tak objednaju a vacsinou na druhy den to mas... nechapem preco sa to vsetko musi takto komplikovat 😔

genderka
7. feb 2011

@sakura jedno osembunkove ti vkladali??? tak skusim tu stredu a uvidim

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 ani nehovor, uz mi volala recepcna, zajtra mi da vediet kedy zacne Lattakova robit, mne sa to vzdy uplne pravidelne pred IVF komplikuje, az mi je do placuuuuu, ja chcem zazit aspon jedno IVF bez stresu.....

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko daj potom prosim vediet.. a o tych komplikaciach ani nehovor... ja na to ivf cakam uz skoro rok 😅

sakura
7. feb 2011

@genderka
áno, dali sme si vkladať jedno 🙂 Držím palčeky 😵 😵 😵

genderka
7. feb 2011

@sakura no my sme si dali dve ,tak dufam, ze aspon jedno sa uchyti ,a dakujem

mili78
7. feb 2011

no ja som mala prvu navstevu v Iscare v polke novembra a zajtra uz idem na OPU...sme to celkom pekne stihli...necele 3 mesiace 🙂 aj ja som brala Bravelle a vsetky recepty som si menila na Kozej 😉

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 asi sme kompikovane pripady , ale verim, ze teraz nam to uz vyjde a do leta sme tehule 😀

nemko
7. feb 2011

@mili78 s kym si stimulovala prosim ta?

kaciatko81
7. feb 2011

@mili78 ano, ono sa to da, my sme s @nemko vystihli tie velke zmeny v iscare... a u mna sa to aj pred tym aj potom komplikovalo este inak. uz len dufam, ze to teraz bude ok 😔

nemko
7. feb 2011

@kaciatko81 musime verit 😀 😉

kaciatko81
7. feb 2011

@nemko no jasne, ved ja uz dva roky ani nepripustam ine ako to, ze tentokrat to uz vyjde 😀

bibi24
7. feb 2011

@sakura Moja, tak s nami je to opat biedne. Napriek vsetkemu len dva odobrate oocyty, aj to nezrele. ☹ Do zajtra ich este kultivuju a zajtra budu oplodnovat a uvidime.... Priznam sa, ze tomu uz velku nadej nedavam 😔

kaciatko81
7. feb 2011

@bibi24 😢 😢 je mi to luto 😔 verim, ze sa pozbieraju

nemko
7. feb 2011

@bibi24 je mi to luto ☹

kaaaty
7. feb 2011

ahojte baby chcem sa spytat kolko cca stoji IVF v iscare?

simonini
7. feb 2011

Ahojte, zajtra idem na kontrolu, dufam ze bude vsetko ok a vajka mi rastu, tak ako maju 🙂. Sa priznam, ze sa citim uplne perfektne pri tom Purogone 🙂))

lowee
7. feb 2011

@matahacik ja zacinam ale ivm tak by to malo vist tiez neska som bola na histeroskopii

lowee
7. feb 2011

@timona nic moc poviem ti starsi vedia omnoho viac

lowee
7. feb 2011

@kaciatko81 myslis hruzika neska tam bol ale len na skok bol si zobrat veci a isel prec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre