ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

insolka
11. sep 2011

@monesz226 .....ahoj pokiaľ nemáš žiadne komplikácie a ťažkú prácu nedoporučujem byť doma.Budeš myslieť len na celý priebeh budeš sa sledovať a ver mi to je to najhoršie čo môže byť. 😉 😉 😉

syriana
11. sep 2011

@andysok ahoj, tak to sa teda naozaj tesim a samozrejme gratulujem k babatkam 🙂 mozem sa este opytat ako dlho cca prebiehal cely ten "proces" pokial si mala pozitny testik? dakujem

monesz226
11. sep 2011

@insolka ahoj,ale mne sa nechce chodit robit,a viem ze aj keby som chodila do roboty tak by som na nic ine nemyslela iba na to,uz aj pri iui to bolo tak 🙂 🙂

bobi3
12. sep 2011

ahojky 🙂

takže u nás OPU v stredu... vajíčka mám ale asi len 4, maximálne 5, takže uvidíme... moc šancí tomu nedávam. No vraj mi to už musia spraviť, lebo aj tie prasknú 😢

Držte mi palčeky 😖

holly74
12. sep 2011

@bobi3 Bobi, hlavne to dopredu nevzdávaj 🙂 Veď je to pozitívna správa. Na tehotenstvo stačí aj jedno vajko 😉 Držím palce!

karkana
12. sep 2011

prave som si volala do Iscar ,ked mi robili umele v apríli tak mi brali krv na protilátky,a stále tam neni výsledok ,či sa stratil,zaujíma ma to či ich mám či nie,že sa mi ozvu ak ho nájdu
@bobi3 držím všetky palce 😉

kaciatko81
12. sep 2011

@bobi3 nesmut, ono sa to podla utz aj tak neda presne povedat... a nakoniec nikdy nevies, ci prave medzi tymi 4-5 nebude ten spravny bojovnik. velmi drzim palce a skus aspon trosku verit 🙂

bobi3
12. sep 2011

@holly74 ďakujem, ostáva len veriť 😉 Len nechápem, ako môžu mať niektoré holky 20 vajíčok 😕

@karkana ďakujem 🙂

bobi3
12. sep 2011

@kaciatko81 ahoj kati, veď ja viem, ešte nič nie je stratené, no minule ich na sone videl 7 a anakoneic boli len 4... tak aj preto sa obávam, že či z tých 4 ostane aspoň jedno 😒

kaciatko81
12. sep 2011

@bobi3 ale su aj pripady, ked vidia 4 a je ich 8... kazde telo je ine, kazda inak reagujeme na lieky, nemozes to porovnavat. a vies to, co vidi na sone, oni vidia folikuly, ale v nie kazdom musi byt vajicko... ja by som nezufala a skusila verit.

anlady
12. sep 2011

Baby poraďte mi prosím !!! Svokrvcom nemôžem povedať,že budeme s manželom chodiť na IUI. - Veľmi by nás odcudzili-nepochopili to ☹ .Prosím Vás, ako často ste tam chodili? Dá sa tam chodiť aj cez víkend? 😖

nika009
12. sep 2011

@anlady uplne chapem tvoje obavy zo svokrovcov. Ja som to mojim povedat musela, pretoze sme mali ist s nimi na dovolenku prave v case stimulacie. Dovolenka sa musela presunut. A svokra, hoci inokedy je chapava a rozumna, zareagovala dost cudne ☹ Vraj urcite prehaname a preco to nenechame na prirodu...Ze za ich cias taketo veci neboli a vraj som si problemy sposobila antikoncepciou. Nuz bolo mi vtedy do placu. Ak by som v bud. nieco taketo este riesila, uz si to nechame pre seba. Do centra som teraz chodila zavcasu rano, dva krat do tyzdna. Drzkaj sa

kaciatko81
12. sep 2011

@anlady a preco by si to musela povedat?

anlady
12. sep 2011

@nika009 no tak to budem mať problém asi aj ja :( nemôžem im to fakt povedať a teraz ma zožiera otázka,že čo im povieme? Čo si vymyslieť.... Tú stimulku akú si mala prosím ťa? injekcie alebo tabletky? A kam si chodíš do centra?

anlady
12. sep 2011

@kaciatko81 a čo im poviem? ja pracujem i nich vo firme :(

kaciatko81
12. sep 2011

@anlady ip

nika009
12. sep 2011

@anlady ja chodim do Gyn Finu a mam injekcie. Do centra som chodila zavcasu rano. My este k tomu aj so svokrovcami byvame, injekcie mam u nich v chladnicke, a na odber a transfer si poziciame ich auto. A moja svokricka ma oci aj vzadu 😠 Ale vsetko sa da, viem ze keby som chcela, nic sa nedozvie 😎 preco by si im musela nieco hovorit?

holly74
12. sep 2011

@bobi3 Ale 20 vajok to tiež nie je výhra...Vtedy je to kvantita na úkor kvality....a možno ich je tam viac ako vidia na ult., ja som v priebehu posl. stimulky bola na kontrole u dvoch rôznych lekárov a každý z nich tam videl iný počet folíkov 😉 Uvidíš, bude to ok 😉

@anlady robia aj v sobotu...

bobi3
12. sep 2011

@kaciatko81 veď ja verím 😉 dúfajm, že to bude dobré 😉

@holly74 to áno, múdrejší budeme po odbere... už aby to bolo. Aj sestrička mi pvoedala, že dôležitáje kvalita a nie kvantita 😅
@anlady a prečo by to nepochopili? sú veriaci? ja som to pri tomto druhom pokuse tiež už nevravela takmer nikomu (okrem koníka 😀 ), moja mamina o tom trochu vie, tiež stým moc nesúhlasila, ale je to naše rozhodnutie, nikto kto tým neprešiel, to nepochopí... preto radšej opatrne... aj keď si myslím, že keď bude vnúča, tak určite sa budú tešíť... držím palčeky

monesz226
12. sep 2011

@bobi3 ahoj,aj ja idem v stredu na opu,ku komu chodis?

bobi3
12. sep 2011

@monesz226 k Valkymu, a ty? 🙂
ináč, mňa dnes dosť bolí bruško, dúfam, že tie folíky do stredu vydržia 😢 ty sa ako cítiš?

kaciatko81
12. sep 2011

@bobi3 jasne, ze vydrzia, neboj
@monesz226 drzim palce

monesz226
12. sep 2011

@bobi3 ja k Lattakovej,mna nic neboli,len prsia my dost narastli a tie ma bolia nic viac 🙂 obcas citim taky mensi tlak na vajecnikoch ale to je vsetko,ja mam zatial 7 folikov ale dr. vravela ze ich mozno bude aj desat,tak dufam aj ja ze ich bude viac,mne neprasklo ani jedno alebo my to nepovedala 😉 drzim ti palce aby boli co najkvalitnejsie 🙂
@kaciatko81 dakujem 🙂 🙂 🙂

bobi3
12. sep 2011

@kaciatko81 🙂 😅 😲

@monesz226 tak sa tam možno uvidíme 😅 aj ja ti držím palčeky

anlady
12. sep 2011

babulky ďakujem a chcem sa opýtať, za akých okolností žena nemusí stimulovať? či musí vždy?

ladybaby
12. sep 2011

@bobi3 ahoj, u mna Valky videl najprv 5folikov, o par dni boli uz len 4, Valky spomenul, ze ked budu 3 dobre, bude rad...na OPU som sla s malou dusickou a nakoniec ich "vydoloval" 11. A jeden pokladik mi teraz vykopkava v brusku..... Velmi ti drzim palce!

bobi3
12. sep 2011

@ladybaby to je od teba milé, ďakujem veľmi za povzbudenie, to teraz potrebujem najviac 😖 ja tiež verím, že nakoniec nejaké budú, veď bruško ma pobolieva už dnes a to som pri prvom IVF takto nepociťovala... preto som si myslela, že ich snáď narástlo viac 😕 Takže u vás to dopadlo takýmto vyklopkávaním??? 😉 Tak to moc blahoželám!!! A kedy to bude?

kviann
13. sep 2011

@bobi3 ale treba verit, a dopadne to dobre 🙂
🙂 🙂 🙂

kviann
13. sep 2011

@karkana to si daj radsej urobit novy test na protilatky,

tina1303
13. sep 2011

Tak my sme dobojovali. bohuzial negativne. Ani Pk nepomohla. a ani sa nedivim, lebo krvne vysledky som mala zle pri priprave a oni si tie testy neoverili a cez to vsetko mi embrijka posledne rozmrazili. Uuz sa nedalo nic ine robit , len transfer. Oni dobre vedeli ze to nevyjde. Hlavne ze nas skaaasli o pekne prachy a my sme bez baaba. 😠 Takze asi tak. Moj muz nechce ani pocut o dalsom IVF. Ani spermijky uz asi nemame, lebo po Tesa Mese sa dali zamrazit len na tri mesiace. myslim, ze sa ich zbavili, kedze sme nemali vyplatene dopredu. Bohuzial uz nie sil a hlavne penazi ist dalej. Vyuzila som vsetky mozne financne prostiedky vratane stavebneho sporenia, na ktorom uz nemam ani halier. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre