ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bobi3
22. sep 2011

@timona ja tiež 5000, a kde si to čítala? lebo ja som sa dočítala, že až 10 dní 😕

timona
22. sep 2011

na internete, nejaka česká stránka podobná ako modrýkoník, takze nic extra odborné. Inak tiez na MK som citala ze do 10dni , ale to sa mi zda strasne dlho, mozno je to individualne, ale vzhľadom k tej mojej slabučkej čiarke neverim, že by to bolo až 10 dní, skor sa priklanam k tým piatim aj to maximalne...

aduskatt
22. sep 2011

pregnyl sa drzi cca 10 dni v tele

timona
22. sep 2011

tak drzat sa môže,ale či je aj do 10 dní reálne zachytiteľný na tehotenskom teste...

bobi3
22. sep 2011

fakt netuším 😒

monesz226
22. sep 2011

@bobi3 ahoj,nic sa neboj budu tam dve silne ciarocky,len ver ze to tak bude,no dufam ze my to vyjde tak aby tam uz bola moja doktorka 🙂

mominko
22. sep 2011

@timona Ahoj mne pichli pregnyl 5000 a na štvrtý deň som nemala na teste ani náznak druhej čiarky...

timona
22. sep 2011

a mozem sa spytat ako si dopadla?

timona
22. sep 2011

Inak mne ja na ISCARE v Ba divne , že čo sa týka komunikacie lekarov je veľmi obmedzena, akoby im bolo zaťažko mi podať akúkoľvek aj úplne základnú informáciu. Nejake podrobnosti o IVF som sa dozvedela az od tiaľto, pritom som sa snažila sa aj popytať môjho Dr. ale vždy ma posunul iba sestričkam, že oni mi odpovedia. Celkovo mam pocit že doc. nema na mna vobec cas.

holly74
22. sep 2011

@bobi3 Bobi, vieš že to pobolievanie vôbec nieč zlé nemusí znamenať 🙂... a okrem toho, už sa tu dávno neozval nikto s pozitívnym testíkom, takže si na rade 😉

bobi3
22. sep 2011

@timona presne, ja sa od docenta nikdy nič nedozviem, ak sa sama neopýtam, a to tiež z neho ide ako z chlpatej deky 😠
@holly74 posnažím sa 😀

timona
22. sep 2011

@bobi3 ja uz k nemu nebudem chodit , vobec na mna nema cas a mam pocit, že ma kopec dalsich aktivit na ktore sa ustavicne ponahla. Nabuduce pojdem Lattakovej, doteraz mala asi najlepsi prejav zo vsetkych,aspon bola schopna mi povedat 2-3 suvisle vety...

bobi3
22. sep 2011

@timona a ku komu vlastne patríš?

timona
22. sep 2011

doteraz som sa snazila vzdy sa objednat k docentovi, ale ked nemal na mna cas tak ma obcas vzala aj Lattakova...a aj teraz pri stimulke mi docent hovoril, že nesmie zabudnut po OPU mi predpisat estrogen,no a po OPU mi doniesol recept na utrogestan, ja som myslela ze to obsahuje estrogen a až doma som zistila ze je to progesteron-čiže na ten estrogen zabudol...a ked som prisla na ET, tak v CAR-e nebol a nikto z personalu nevedel, ktro mi ET má teda robit, bolo to trochu trapné...

monesz226
22. sep 2011

@timona ahoj,aj ja chodim k dr.lattakovej a ja si myslim ze je velmi dobra,ja sa jej na vsetko comu nerozumiem pytam a vysvetli vsetko a aj ked sa nepytam tak povie ze co a ako to tam u mna vyzera,len teraz ide na dovolenku tak budem musiet ist k dr marsikovi ☹

timona
22. sep 2011

a ako dlho bude na dovolenke?snad v oktobri uz bude spat...inak na mna spravila tiez dobry dojem

monesz226
22. sep 2011

@timona tusim ze prve dva oktobrove tyzdne

bobi3
23. sep 2011

@monesz226 @timona @holly74 @mominko
holky, takže planý poplach, dnes bol testík biely, takže to bol určite ešte pregnyl. Aspoň viem, že u mňa sa drží cca 6 dní 😉

holly74
23. sep 2011

@bobi3 Bobi, si len 7 deň po ET, ešte to nevzdávaj, na tehu test je príliš skoro. 😉

bobi3
23. sep 2011

@holly74 veď ja viem, len keď ja by som už tak chcela byť tehu 😠 🙂 A čo tvoja žiadosť?

nikol18
23. sep 2011

@bobi3 nezufaj, drzim mooooc palce, nech to dobre dopadne 🙂

timona
23. sep 2011

inak mohli by v CARoch robit nejake skorsie kontroly na potvrdene, ci je vsetko aspon na dobrej ceste, zda sa mi krute byt dva tyzdne v neistote, ked clovek ani netusi, ci je vsetko v poriadku, alebo je vsetko uz dávno pasé...

timona
23. sep 2011

ja som napr. 3 deň po ET a možno by sa uz teraz dalo zistit, ze sa to (ne)podarilo aspon by som vedela co mam cakat a ako sa zariadit...

mirili
23. sep 2011

ahojte ja som mala až 9 deň aj s dňom ET slabú čiarku, 12 deň už bola silnejšia, závisí to aj koľko bunkove bolo embr. A či bola PK

timona
23. sep 2011

@mirili a ty si mala koľko bunkove?

timona
23. sep 2011

@mirili a mala si aj nejake priznaky?ak ano, od koľkého dňa?

mirili
23. sep 2011

ja som mala jedno 8bunk.

mirili
23. sep 2011

mala som len zvýšenú BT, strašnú únavu a mierne napätie v prsníkoch

kaciatko81
23. sep 2011

@timona ono sa to tak skoro asi naozaj neda... ja som mala biely test este na 10d po et a v krvi bolo hcg 56-robili mi to kvoli tomu, ze sa mi rozbehol ohss... priznaky ziadne, az okolo 7-8tt

holly74
23. sep 2011

@bobi3 Bobi, dnes som sa do Isc. snažila dovolať, ked som mala v práci chvíľku,ale bez úspechu...inak myslíš že v poisťovni sa to dá nejako aj urýchliť ked zavolám priamo tam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre