ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

szilvia31
30. jún 2009

uz som tancovala na 3zabavach 😅 no len opatrne,kazdy vikend sa nejaka najde takto v lete
idem na ultrazvuk,neviem sa dockat 😉

flock
30. jún 2009

szilvi - tak dufam, ze sa vam pekne ukaze 🙂

kaciatko81
30. jún 2009

flock, dakujem 🙂 tajne som dufala, ze ho zozeniem aj nejaky iny den 😅

majka212
30. jún 2009

ahojte!
tak od dnes mi zacinaju prazdniny... 😎 aspon jedno pozitivum ucitelstva 🙂

nugino ako dopadla skuska?

bubina ako bolo na dovolenke? no, tesit sa budem viac az v piatok, ked hcg stupne.. este sa to moze zmenit, no snazim sa verit, ze to vydrzi... to hcg totiz nie je az take vysoke... ale uvidim v piatok...raz si napisala, ze ak to vyjde mne, tak aj tebe... takze hura do toho 😉 inak vcera nam oznamili aj vysledky genetiky (skoro, vsak?), ale mame vsetko OK...

szilvia31 dakujem, a drzim palce nech sa drobec na UTZ nehanbi, aby ste vedeli, co to je 😉

scarlette, mib, flock, jaja,... 😵

bubina1
30. jún 2009

ahoj majka
na dovolenke bolo super...aj napriek tomu, že tri dni prsalo....aspon sme si pospali 🙂 neboj hcg stupne....proste musi....nemoze si dovolit nestupit....
...mne dosla dnes akurat menstruácia 😒 ale odkedy sme v iscare tak to tak nepreživam....aj ked...no, nemusela dojst 😀
my hadam budeme mat vysledky z genetiky buduci tyzden...uvidim....možno až neskor...a potom sa uvidi, čo a ako....asi to cele visi len na tom....len este potom musime podat aj tu nestastnu ziadost do poistovne...takze to zase budeme cakat..... 😒 som si myslela, že to absolvujeme cele v lete, ked nie je az tak vela roboty................ .....také som ti napisala, že ak to vyjde tebe tak aj mne? to som musela mat inu optimisticku naladu...... 😀 momentálne neviem, či tomu verim....júúúú...aká melancholická nalada ma chytila.....hmmmmm ☹ 😕
mooooooc ti držím palce......

majka212
30. jún 2009

bubina nesmut!!! skoda, ze ste si nedali ziadost uz ked ste sli na genetiku.... ved ona po schvaleni plati asi pol roka...
a mrcha - je to potvora, ale neboj, raz pride cas, kedy si od nej skoro rok oddychnes 🙂 neboj, ved mne mozno tiez v piatok klesne hrebienok....

bubina1
30. jún 2009

majka....nic ti neklesne, bude to OK....jednoducho musí....
ziadost sme si nedali asi preto, lebo nam zatial bikto o moznostiach ani nehovoril. cakaju u nas na vysledky, neviem preco je to u nas takto...viem, že ine baby podpisovali hádam skoro na prvej konzultácii, ale čo už...

majka212
30. jún 2009

no tak tam skus pripadne zavolat a chodte si to vypisat, ak mozte... kolko ste uz od krvi ne genetiku? nam to trvalo rovne dva mesiace, kym boli vysledky....
moc ti drzim palce, aby sa ti to casom podarilo?

nugino
30. jún 2009

ahojte,
majka212...tak v skole som to pre dnesok vzdala...prvykrat som takto odisla...strasne vela ludi neurobilo predomnou...tak som nechcela riskovat...idem teda 2.7. a uvidim co sa dovtedy naucim...a 3.7. na krv...aby mi oba dni visli 😉 ...dnes som bola u lekarky a som doma do 6.7. potom idem na kontrolu - uvidima ko sa budem citim a potom by som isla uz do roboty...sa mi velmi nebude chciet ale co uz...niekto aj robit musi 😀

majka212
30. jún 2009

nugino aj mne sa na VS stalo, ze som radsej odisla... a 2. a 3. budes mat urcite super dni!!! 😉 budem silno drzat palce! ja budem teraz doma a som rada... po pozit. krv. teste sa idem radsej setrit... obcas ma totiz boli brucho...este ze su tie prazdniny

nugino
30. jún 2009

majka212 ja som vcera vecer a dnes doobeda citila v krku take divne nieco...nikdy som nemala kyselinu alebo palenie zahy takze to nevie presne popisat ale citila som kake nieco ako ked mi pichli injekciu s narkozou a pokial ti zaberie tak akokeby si nemohla dychat ustami alebo prehltat...a presne take nieco som citila...tazko sa mi preglgalo...brucho neboli, prsia pichaju a dost zacali ovysat 😅 uz nech je vikend

bubina1
30. jún 2009

majka...od krvi sme 2 týždne, tento je treti....doky povedal, že take 3 týždne....trvanie testov zavisi ajod toho co skumaju...aj tak budeme musiet ist, teda aspon mangel,este mu treba skontrolovat spermiogram....
nugi...nic to, že si odisla zo skusky....stava sa to...🙂 drzim palce....2 a 3 to bude v poho....síce su skusky vzdy nervy a stale mas pocit, že to nevieš na 100%.... co studejes?

nugino
30. jún 2009

bubina1 .. skusky su v pohode nestresujem sa vzdy su nahradne a opravne terminy...len toto ma dost zaskocilo...ze spoluziacky neurobili z tych materialov ako sa aj ja ucim...tka preto som to vzdala...studujem ekonomia a manazment verejnej spravy - 4. rocnik...moc ma to nebavi ale ked mam uz aj strednu ekonomicku tak som isla aj na vs ekonomicku...doteraz som ani jednu skusku neopravovala vzdy na prvykrat som to zvladla....no ale teraz si musim davat pozor takze nesmiem stresovat ani nervacit...

bubina1
30. jún 2009

nugi...to je dobre, že si isla na vysku....treba vyuzit potenciál 🙂 dobre som pochopila, ze aj ty si po transfere a cakas na vysledok? bola som na dovolenke, tak som citala 4 strany len tak zbezne o tom co sa zatial udialo...

nugino
30. jún 2009

ano cakam na vysledok...dufam zde bude pozitivny 🙂

bubina1
30. jún 2009

tak aj tebe drzím palce....aspon budete 2 s majkou naraz 😀

scarlette
30. jún 2009

flock takze 11teho nemozem, MM mi nepovedal ze nas uz niekam "slubil"... 😠 typicke 😀

nugino
1. júl 2009

ahojte...chcem sa vas opytat ci ste mali nejake priznaky tehu ... lebo ja necitim nic, nic ma neboli uz 2 dni, nepicha, akurat trosku prsia, tak neviem 😒 piatok je este daleko a rozmyslam ci som alebo nie som 😅

konfi
1. júl 2009

nugino hlavne oddychuj a nepremýšľaj nad tým ja som premýšľala a nepodarilo sa to tak Ti budem držať všetky palce 🙂

nugino
1. júl 2009

prave mi volali z recepcie...na krv mam ist na sulekovu ...aspon bude lepsiie parkovanie rano 😉

flock
1. júl 2009

nugino - ako pise konfi, teraz hlavne oddychuj a uzivaj si 🙂 ja som nemala ziadne priznaky, iba tie prsia som citila, ale to moze byt ovplyvnene aj utrosom, piatok tu bude co chvila 🙂

flock
1. júl 2009

scarlette - tak by sme mohli 12-teho, uvidime co ostatne kocky na to 🙂

majka212
1. júl 2009

nugino aj mna pred krvou prestalo vsetko boliet... uf, a vcera vecer som myslela, ze asi pride mrcha aj napriek pozit. testu... 😒 bolo mi dost zle, ale preslo to... dufam, ze to neznamenalo nieco zle (myslim mimomat. abo nieco pod... 😖 ) ale za dva dni uz budeme o takomto case vediet vysledky...

jaja1118
1. júl 2009

ahojte kocky.
tak amnio uspesne absolvovana.
je to uuuuuplna pohodicka-si mozeme gratulovat k dobremu treningu zo stimulky......
vysledok budeme mat az 23.7.a to sa asi dozvieme aj pohlavie.....
pozdravujem vas a prajem pekny den

scarlette
1. júl 2009

flock oki uvidime 🙂
majka pocit na mrchu bude este chvilu pretrvavat, len sa setri dalej 🙂
jaja super ze uz to mas za sebou 🙂

nugino
1. júl 2009

majka212 ja vobec nic necitim okrem malickeho pichania alebo natahovania v podbrusku 🙂

majka212
1. júl 2009

scarlette dakujem... inak cim je blizsie piatok, tym som nervoznejsia 😖 bojim sa toho vysledku z krvi... co citam na konikovi, tak s mojou vyskou hcg 98 to vela bab do konca nedotiahlo ☹ ☹ ☹

nugino ani mne par dni nic nebolo... len stale neviem, ci je to dobre abo nie...a ozaj, zajtra drzim palce na skuske, nech to dobre dopadne!

scarlette
1. júl 2009

majka nervozitou tomu nepomozes,verim ze to vyjde a hcg sa bude zvysovat a ak nahodou nie tak aspon vies ze mozes otehotniet 😉

adinam
1. júl 2009

majka212,buď kľudná,moje Hcg bolo 99 a teraz mi buvinká v postieľke krásny synček-iscar-čatko 😉 Takže babenky bojujte,oplatí sa. 😉

tanyja
1. júl 2009

ahoj adinam, ako sa má maličký ? nešupneš fotečku malinkého ? aj my budeme mať chlapčeka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre