ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirinda10
17. apr 2008

no dobre sa to cita aj tie priznaky su ako tehu takze drzim palce ja musim este cakat co uz ale ide to celkom rychlo takze len vydrzat

mikad
17. apr 2008

držím vám všetkým palčeky, aj sebe 😀 😀 😀 ,po soft stimulácii som mala dve vajká, aj sa oplodnili a včera mi ich vložili. to čakanie bude hroznéééé 😝

mirinda10
17. apr 2008

mikad vieme co to je neboj ale zvladnes hlavne musis verit to je rada mojho dokiho ked som sa pytala co mam preto robit aby som bola tehu tak len verit tomu takze, trochu trpezlivosti, davaj na seba pozor a za par dni uz budes mat // alebo krv - pozitivny test, drz sa

pointka
17. apr 2008

diky 🙂
Mikad, len sa nestresuj, fakt to nepomaha, treba sa niecim zamestnat a nemysliet na to 🙂
Mirinda, ja vydrzim 🙂

mikad
17. apr 2008

dakujeeem, snažím sa na to nemyslieť, ale ved to vieš, že to nejde. ale tento rok je tehu rok, som si povedala 😵

pointka
17. apr 2008

ja viem, ze to nejde, ale nejak to tentokrat islo u mna, tak uvidim, na ukludnenie pomaha magnezium dost, ja uzivam Magne B6 dve tbl denne - rano a vecer jednu. Dost mi to pomaha na klud a treba sa fakt niecim zamestnat 🙂

mirinda10
17. apr 2008

ja zatial pijem iba mineralku magnezium ale asi si kupim tabletky nemoze to uskodit iba pomoct

pointka
17. apr 2008

nie, nemoze, dokonca som niekde citala, ze tehulky by mali papat 1000 mg magnezia denne, co su tie dve tbl Magne B6 denne 🙂 a fakt som kludnejsia 🙂

alicag
17. apr 2008

Ahojte všetky
Pointka velmi velmi ti držim prsty aj tebe mikad. 😅 😅 😅 😅 ja teraz čakam a čakam kym mi spravia geneticke testy ale aspon moja štit.žlaza sa dala dokopy huraaa 🙂
petkaerdal ako sa maš?ako pokračuješ?

petkaerdal
17. apr 2008

Ahoj Alicka,mna caka odber v nedelu...folikov bolo dost na sone vidiet,tak uvidime kolko bude vajok a embryi...
som rada,ze mas tu stitnu uz v poriadku..

pointka
17. apr 2008

petra, drzim palce na nedelu, konecne uz vydolujte dost folikov aby bolo na kopu surodencov 🙂

gabika24
17. apr 2008

ahojte.
mikad držím palce na pozitívny výsledok.
pointka, zajtra čakáme pozitívnu správičku, peti, v nedeľu to bude poriadna úrodička vajok a samozrejme následne kvalitných embryí. a potom šup dve do bruška a huráááá dvojičky 🙂

dobrú nôcku babenky...

petkaerdal
18. apr 2008

dobre ranko....pointka,drzim palceky... 😀

mikad
18. apr 2008

dobré ránko žienky, pointka čakáme na dobrú správičku 😵 😵 😵

gabika24
18. apr 2008

ahojte.
pointka, tak šup sem tú dobrú správičku - ale nás naťahuješ... 😉

pointka
18. apr 2008

no zial nie dobru, je to negativne, ale doki sa nieco nezda a chce bud. piatok opakovat test, ma obavu, ze je to mimomaternicove ☹

gabika24
18. apr 2008

pointka, písala som ti do raketáčiek

mirinda10
18. apr 2008

pointka,to je skoda ☹ ☹ ☹ ale dufam, ze to nebude mimomaternicove, tak teraz nech rychlo pride mrska a pod sup na KET alebo pojdes na hysteroskopiu ked sa ta sliznica uz umudrila

pointka
18. apr 2008

no jasne 🙂 uz som v pohode, teda tvarim sa tak 🙂

mikad
18. apr 2008

pointka ☹ , o to viac to s tebou preživam,že aj ja čakam na výsledok. Prajem vela sil do dalsieho boja 😵

pointka
18. apr 2008

mikad, klud, nestresuj 🙂
ja som toto mala neplanovane 🙂

mikad
18. apr 2008

ok, snažím, babulky chcem sa opýtať, či ste si robili doma tehu test a ktorý deň od ET

pointka
18. apr 2008

mikad, neodporucaju test skor ako po 10 dnoch, ale ja by som sa na test vobec nespoliehala, podla toho co vsetko viem ake su nespolahlive, uz si v zivote nespravim.

mikad
18. apr 2008

dik pointka, ale ja to nevydržííííííííím a po 10 dnoch robim. 😝 vobec nemam pevnu volu

pointka
18. apr 2008

🙂 ani ja, urob si kludne 🙂

gabika24
18. apr 2008

mikad ja som si teraz robila test tuším 10deň. a vyšiel mi pozitívny - a bola to pravda. no lepšie je,keď počkáš až po tom 10 dni. ináč sú naozaj nespoľahlivé - môj doky povedal, že by ich zakázal - taký bol sklamaný kvôli tým, ktorým ukázal pozitívny a neboli tehu a tažko to niesli.
uvidíš, ak chceš, urob, ja som nevydržala... ale aj pri negatívnom môžeš byť tehu...

mikad
18. apr 2008

hm, tak asi tažko povedať ktorý typ testu, ja jeden suším doma v skrinke, takže ma budú palit prsty 😅

ulrika
18. apr 2008

ahojte čo to tu čítam ☹ pointka to mi je lúto ja som myslela že je to už hotová vec ved už ti strašne dlho mešká mrška no toto to mi nejde do hlavy 😒

pointka
19. apr 2008

ulrika, no ani mne to cele nejde do hlavy a tak som o tom bola presvedcena, ako este nikdy ☹

ulrika
20. apr 2008

hlavu hore moja my sme bojovníčky 😉 budeme bojovat dalej raz sa to podarí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre