ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

pointka
20. apr 2008

ulrika, raz snad ano 🙂.... 😕 a co ked nie?! 😖

ulrika
20. apr 2008

vždy je nejaká možnost a o adopcii ste nerozmýšlali?

pointka
20. apr 2008

ani nie, moja mama je socialna kuratorka, teda uy na dochodku od minuleho roka, ale viem svoje o adopcii...

petkaerdal
20. apr 2008

pointka,je mi luto,co sa ti stalo ☹
ja hlasim 15 odobratych folikulov,ale zial len 6 vajec..ako vzdy...a zajtra sa dozviem,kolko sa podari oplodnit...a je mi strasne zle,cely spodok ma boli... 😖

pointka
20. apr 2008

jezis, chuda, normalne sa mi vybavilo ako som sa citila pri ivf.
idete icsi alebo prirodzene? drzim palce aby sa oplodnili vsetky, ale vlastne stacilo by aj jedno, to co sa o 9 mesiacov narodi 🙂

petkaerdal
20. apr 2008

my musime vzdy s isci...ja beriem tabletky,aby som nemala ohss,tie co som spominala vtedy a tie su dost tazke,je mi z nich na vracanie 🙄
...zajtra napisem...
uz teraz viem,ze ja nikdy viacej vajok nebudem mat,ze je to genetika...3 ivf a vzdy ten isty pocet...iba folikov bolo viacej ako inokedy...

pointka
21. apr 2008

hm... petra zaujimave s tymi vajkami ... 🙂
ale v kazdom pripade, nech ti to do tretice uz urcite vyjde!!!!
Kedy mas mat ET? nechas si aj PK? Dnes by si mala vediet, kolko sa oplodni, nie? Kolko si das vlozit?

petkaerdal
21. apr 2008

ahoj,tak zo 6 vajec bolo dobrych 4 a 4 sa aj podarilo s icsi oplodnit...no ale ze jedno nieje geneticky dobre,tak su dobre 3...a transfer mam v stredu o 11.30...dufam,ze preziju vsetky 3 dovtedy...povedala som,ze chcem vlozit vsetky 3,ved co s jednych potom...

saxo
21. apr 2008

caute babenky, cely tyzden som tu nebola a riadne ste sa rozpisali. ja teraz cakam na recepty na stimulku a o 2-3 tyzdne zacinam. idem na to 1. krat! bozeeeeeeeee........ normalne mi to nedalo, ze co ak hned ostanem tehu, uz som si pozerala z vykladu kociar

mirinda10
21. apr 2008

saxo tak vidis, uz si sa dockala yo rychlo ubehne a uz bude pichat neboj zvladnes to
peti gratulujeme, jasne prehovor ich nech daju 3 to je lepsie tak od stredy uz si tehu a budes opatrovat faulky velmi ti to prajem ja len cakam kedy pride mrcha nech aj ja uz nieco robim ale uz mame pekne pocasie tak sa aspon vytesujem, pekny den prajem

pointka
21. apr 2008

petra, dobre si sa rozhodla 🙂
DRZIM PALCE!!!!!!!!!!!!

kvak63
21. apr 2008

Ahoj

Čo to tu čítam nič pozitívne hlavy hore nič nie je také čierne ako to vyzerá 😎 . Hlavne treba dobrú náladu 😀 .

Ja sa tiež neviem dočkať maj. Mam na pláne KET. No dnes som bola u rehabilitačnej sestry. Dávala mi doporiadku chrbticu. Nevizera to so mnou moc dobre tak rozmýšľam že to posunie na ďalší mesiac. Idem k nej znova ďalší pondelok.

Všetkým Vám držim palce. 😉

ulrika
22. apr 2008

ahojte 🙂 saxo obrá pozitívna nálada len tak dalej a určite sa to podarí 😉

pointka ideš hned na další pokus či teraz pauzuješ?

mirinda už dorazila mrcha? 😒

kvak len sa daj do poriadku čaká ta zodpovedná úloha tak neh si fit 😉

peti už sa ti to kráti zajtra držíme palce velmi 😅

mirinda10
22. apr 2008

ulrika, mrcha nic ale ma este cas som iba 27DC ale cakam tak max 7 dni opozdenie nakolko ovulka prisla neskor tak jej dam este 7 dni ale cez vikend na nu zautocim cervenym vinom, nakupila som zasoby tak sa musia minut a na dobru vec vec prichod mrsky je dolezity no nie..... 😉

peti a zajtra nech sa ti fazulky prilepia a nepustia na najblizich 9 mesiacov

mna zajtra tazky den idem k zubarovi, zub boli hnusoba uz ani neviem co je to bolest zuba stale chodim na prevenciu ale teraz ma to draplo horsie ako po odbere vajok ale zajtra uz bude vsetko ok

annaanna
22. apr 2008

mirinda, už to mám popletené, ty chodíš do iscare... že??? chaos... 😅

ulrika
22. apr 2008

😀 😀 😀 tak na zdravie!! už si môžeš dat prevantívne aj na ten zub 😅

mirinda10
22. apr 2008

ano anna chodim do Iscaru

ulrika asi si dam slivovocu ved aj ten moj, ze co pozieram tabletky na bolest nech si dam za 1 slivovice a bude bolest fuc ale mne by bolo treba aspon pol litra ale to by som bola mrtva, zajtra bude lepsie

ulrika
22. apr 2008

ale to má pravu daj si zajeden 😀 možno pomôže zuby sú pliaga ked bolia teraz už ideš na KET?

kvak63
22. apr 2008

mirinda tak nech ti padne na zdravia a nech už príde k teba ta mrcha. 😀
Ideš na IVF??

mirinda10
22. apr 2008

kvak nie idem na KET mala som 1IVF neuspesne ale kvoli OHSS mi vlozili iba jedno embrijko a tomu sa nejak u mna nepacilo ale bola som aj chora mala som zvysenu teplotu pocat ET a potom este par dni tak teraz musia zabojovat moji 8 snehuliaci a budem skoru tehuuuuuuuuuuuu

citam, ze ides na KET a kedy ja uz mam estrofem tak len pride mrcha a uz papkam takze dufam ze maj lasky cas a ja budem tehu to je pekny mesiac nie ako dar z lasky

kvak63
22. apr 2008

ja rozmyšla ze to odložim. Neviem sa sama rozhodnut. Neičo mi vraví aby som počkala 😒. Lieky nemam žiadne mam sa len ohlasit u Durechovej pred mrchov a tu by som mala dostat 4-5.5. Mne ostali iba traja snehulkovia. Preto váham.

mirinda10
22. apr 2008

kvak nemas sa kde pomahat ale ja mam za 8 mesiacov 39 a uz budem samoplatca tak to chcem skusat a chcela by som mat este jedno IVF ale dufam, ze mi to nebude treba a snehuliaci zabojuju

karkulka522
22. apr 2008

ahojte vsetci.tak konecne som nazbierala odvahu a napisala do tohto fora.citam si tu uz par dni a zistujem ze nie som sama co sa snazime a nedari sa.ja som do isceru prisla po 2 neupešnych IUI v gynfive.teraz patrim pod dr.Durechovu a ta je super.prve IVF nam nevislo a teraz sa chystame na dalsie.

pointka
22. apr 2008

ulrika, no v nedelu som dostala mrchu, v pondelok idem na tu hysteroskopiu, takze KET az dalsi mesiac 🙂

mirinda10
22. apr 2008

pointka, mne doki povedal, ze po hysteroskopii maju dobru statistiku bud na IVF alebo KET je tam velka sanca otehotniet takze tuj tuj urcite sa to podari ja som na tom bola a dalo sa to zvladnut bez problem inak mna odber folikul bolel omnoho viac ako hysteroskopia

karkulka tak vitaj, a nezostali Vam ziadne zmrzlinky ked ides na druhe IVF? Urcite sa to podari len musime verit

no uz idem spat zajtra rano cvicim a nebude sa mi chciet vstavat ale co by som pre babo nespravila lenivost musi ist nabok

annaanna
23. apr 2008

ahojte kočendy.. a čo je to tá hysteroskopia?

selmicka
23. apr 2008

ahoj annaanna
hysteroskopia je uplne v pohode, pozrú ti takou sondou ci je maternica v poriadku, ústia vajcovodov...robí sa to v krátkej narkóze a ani potom ta nic nebolí, je to jednoduché pozretie do maternice🙂

annaanna
23. apr 2008

jaaaaj, dík

kvak63
23. apr 2008

mirinda-ja mam 34 a jedno neuspesne IVF 😖 . Veľmi som sa tešila že sa mi to podrailo tak rychlo vybaviť. No ale potom to sklamanie bolo dost bolestive. Aj terz sa mitlačia slzičky 😔 . Neviem ako bude zvadat dalšie sklamanie. Asi sa už neodhodlam na dalšie IVF. Možno maš pravdu radšej sa dať doporiadku mozno sa na to budem pozerat inakšie. 😅

annaanna
23. apr 2008

ahoj kvak, čo to píšeš, že neodhodláš sa na ďalšie... MUsiś. Nejaké sklamanie predsa vydržíš nie?

Mirinda... nepíšem dnes, ale školím sa papa
večer mrknem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre