ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lorry
5. mar 2008

A ty ako pokracujes uz si bola aj na zakrok alebo beries lieky? A ake ti dali?

pointka
5. mar 2008

ja uz mam ivf za sebou, brala som puregon a orgalutran, lenze trasfer som nemala kvoli hyperstimulaku, teraz cakam na KET

lorry
5. mar 2008

a ake to bolo ja sa toho tak bojim hruza ☹ to boli injekcie pravda a sama si si ich pichala?

lorry
5. mar 2008

dali sa zvladnut tie injekcie?

pointka
5. mar 2008

hej, bola to sranda, pichas si ich do brucha tenuckou ihlou a vobec to neboli, uplna pohoda 🙂

lorry
5. mar 2008

Ja by som to sama asi nezvladla ja ked vidim ihlu boze 😖 a kolko si si ich pichala za den? Kedy budes vediet ci sa to podarilo? Nebola to az taka hruza nie alebo ano?

pointka
5. mar 2008

nebola, neboj, ja som si pichala najprv jednu potom dve, ale fakt pohoda 🙂
kolko vajicok ti odobrali sa dozvies hned po zakroku a na druhy den kolko sa oplodnilo.
medzitym chodis na uzv a kukaju ako rastu folikuly

lorry
5. mar 2008

Aj tak je to fuska ty mas aspon vyhodu, ze si z Bratislavy. A teraz este budes v niecom pokracovat alebo budes cakat na vysledky?

pointka
5. mar 2008

no teraz idem v piatok na UZV a v utorok by som mala ist na transfer
ked nie si z Ba, nechodis sem tak casto.

lorry
5. mar 2008

Nie ja nie som z Bratislavy dobre moja budem koncit tak sa drzkaj papa 😅

pointka
5. mar 2008

aj ja, ahoj

gabika24
6. mar 2008

ahojte.

pointka, ako sa citis? dufam, ze pekne chystas perinku.
nam sa dvaja bojovnici delia, maju 4 bunky, ze su peknucke embryjka, povedala som tete embryologicke, ze uz nebudeme stimulovat na ivf, toto je nas posledny pokus, nepojdeme ani ako samoplatcovia, tak povedala, ze nemusime PK. to znamena, ze mame zajtra ET. rano tam budem este volat, ale, ze budu nachystani.
tak drzkajte palce 😀
drzkam aj ja vam, pekny den... 😀 😀 😀

pointka
6. mar 2008

gabika, ja nic necitim, ale snazim sa chystat. Zajtra uvidim 🙂
Gabi, tebe zajtra drzim velmi velmi palce a snaz sa aspon ten 1-2 dni nic nerobit. Viem, ze mas babo, ale asi ti muzik s nim pomoze 🙂 a ty mas perinku dobru?

gabika24
6. mar 2008

perinku mam dobru(myslim, ze 12mm) a muzika tiez. stale mi s malou pomaha - su to taki svoji milacikovia - na seba su veeeeeeelmi naviazani. od zaciatku to bola pre nich laska na prvy pohlad...
daj potom vediet ako si dopadla. ja idem upratovat a varit na zajtra, lebo zajtra budem len a len oddychovat.
papa, drzkaj sa. 🙂

pointka
6. mar 2008

tak tak, len oddychuj 🙂

lorry
6. mar 2008

Ahoj pointka ty si sama platis alebo ides cez poistovnu? Kolko krat si bola uz na ten zakrok?

pointka
6. mar 2008

jedno IVF bez transferu mam za sebou cez poistovnu, KET si platis cele sama

lorry
6. mar 2008

a to je co a kolko to stoji?

pointka
6. mar 2008

KET je transfer mrazenych embryi a stoji 4500 Sk transfer + 3000 predlzena kultivacia + cca do 1000 sk lieky

alicag
6. mar 2008

ahoj pointka tak som sa rozhodla ist do iscaru hadam to bude o.k.bude ma čakat 3 pokus ivf. 😒

pointka
6. mar 2008

alica, neboj bude to OK, treba verit.
A stym RK to mas dobre, lebo tam chodis na kontroly a do BA iba 2 x prides, raz na odber a raz na transfer, to je dobre.
Drzim ti palce, nech je to uz do tretice dobre 🙂

alicag
6. mar 2008

snad to fakt bude do tretice o.k. len si neviem to všetko vobec predstavit teraz som pn a cely den študujem a hladam, čitam názory kočiek a tak ved to asi poznáš. 😉

alicag
6. mar 2008

najhoršie je to čakanie na schvalenie poistovnou ☹

pointka
6. mar 2008

alica, musis sa ukludnit, fakt, mysli na ine veci, uplne prestan mysliet na to 🙂

nika1980
6. mar 2008

Babeny a ked to nevyjde na prvy raz kedy sa moze ist na dalsi pokus. Preplaca poistovna potom vsetko tak isto ako pri prvom

alicag
6. mar 2008

pointka maš pravdu ako sa povie vypinam 😉 asi bude lepšie sustredit sa na niečo ine fakt. 😀 😀 😀

alicag
6. mar 2008

nika1980 poistovna preplaca 3 pokusy ty budeš doplacat za lieky a za nadštandartne ukony,ale musiš verit,že to vyde na prvy šup 😉

ml1976
7. mar 2008

tak ja som v ISCAR- e bola. Poslal nas tam moj gynekolog. Manzel podstupil spermiogram a ja ultrazvuk- u mna to bola pohoda- aj som mala ovulaciu co ma povzbudilo. ked prislo na manzela a na vyhodnotenie vysledkov tak som zazila šok. mat dita nebudeme - moj manzel ma azoosperemiu. len pripomenul ze jedna moznost tam este je ale hnev v lete ju zabil tak ze aj tak to nepomoze a tak nam odporuca darcu. a len cakal co a ako... zmierli som sa. teda ja a moj manzel.. take to bolo. ziadne dalsie vysetrenia, ziadne TESE/MESE. iba ortiel na základe spermogramu...
az po 2 rokoch som zistila ze to mozno pojde .. na mam teda na ISCAr v Blave len tie najhorsie spomienky... už by som tam teda nesla.. ale to je len jeden pripad.. neberiem vam to... a to aj nechcem...
papapa

pointka
7. mar 2008

Ahojte Petra, Gabika.
Takze transfer sa nekona... mam nizke endometrium, od utorka mi kleslo na 6 ☹
Dala mi ine lieky, mam prestat brat vsetky vitaminy a caje a 18.3 idem na kontrolu.
Tak som zvedava...

Gabika DRZIM SILNO PALCE!

alicag
7. mar 2008

pointka je mi hrozne luto ☹ drž sa moja a nezufaj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre