ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jenyke
26. júl 2013

@katla AHOJ,NA KOLKATY KRAT SA TI TO PODARILO?JA BUDEM MAT,TERAZ DRUHY ET.GRATULUJEM CELEJ RODINKE.VELA VELA ZDRAVICKA.

katla
28. júl 2013

@jenyke Ahoj. V iscare na prvýkrát. Ani som tomu veriť nemohla. Držím Ti palce, nech sa tentokrat podarí aj tebe.
...a dakujem za gratulaciu.

jenyke
28. júl 2013

@katla dakujem.a papala si vitaminy alebo nieco na podporu?a po vklade si bola doma?dufam,ze nie som otravne,len som trosku zvedava 🙂

katla
28. júl 2013

@jenyke Kľudne sa pytaj co ta zaujima. Jedla som denne mrkvu, odstavovala si ovocie a plus para orechy.
Vitamíny len lade vitee. Po vklade som bola doma len ten den a potom som chodila do práce. Na piaty den od vkladu som dostala ohss a denne som chodila na infuzky a neskor mi z brucha museli aj vodu odsavat, čiže nebola to žiadna pohoda. Ale hlavne hned od začiatku som bola naladená na úspech.

sidlo
29. júl 2013

Ahojte baby,
prosim vas neviete niektora co chodite k Dr. Latakovej kto ju bude zastupovat, resp. nahradi ju kym bude na materskej?

cristinna
29. júl 2013

Ahojte, to vzdy dlho cakate v cakarni Iscare aj ked mate napr. objednanu hodinu na konzultaciu napr. na dvanastu a pridete na rad az okolo jednej?

denulka85
30. júl 2013

@b.bardyova ahoj moja ako sa mas?

b.bardyova
30. júl 2013

@denulka85 ahojky no nie moc dobre..babulka nam prestala rast uz aj mrchu som dostala a prestala som uplne verit iscaru v ba ..ak niekedy sa na nieco podobne dame chcem ist do brna ..ty si na tom ako ??

denulka85
30. júl 2013

@b.bardyova aj ja mam na nich ťažké srdce a môžu ma ľudia zato odsudcovat. Je mi to jedno ani ja im uz neverím nám ket nevyšiel mam ešte tri v mrazaku a tie ešte miniem a odchadzam odtiaľ. Je mi to strašne ľúto a nepovedali ti ze prečo sa to stalo? Ešte Vám niečo ostalo v mrazaciku?

b.bardyova
30. júl 2013

@denulka85 nam uz nic neostalo a tiez sme mali mrazacikov a sme si povedali, ze este raz to vyskusame .ale mam pocit, ze to tam zacina uz pri oplonovani ..neverim im ..ved mne chcela nechat az do pondelka lieky aj ked videla ze babo nerastie a zacina mi mrcha ...potom chcela aby som isla na kyretaz aj ked u mna to nebolo nutne ..lebo mrcha sa spustila normalne ..mam pocit, ze to tam je len o peniazoch

denulka85
30. júl 2013

@b.bardyova tak to sme dve u koho si bola u lattakovej?

gaga83
30. júl 2013

@b.bardyova ahoj je mi to luo že to takto dopadlo. Skus ísť na konzultáciu do brna a uvidíš čo ti povedia.

tatko_bebe
30. júl 2013

@b.bardyova je to tam hlavne o peniazoch a potom o % uspesnosti 😀 hlavne je ze ISCARE nema prachy ani na zaplatenie vyhradenych parkovacich miest pred ich budovou pre svojich klientov 😎 -ja viem to by bolo sakra drahe zaplatit staremu mestu chudaci

b.bardyova
31. júl 2013

@denulka85 ano zapisana som u lattakovej ale druhy vklad mi robil valky a prvu kontrolu taka mlaa doktorka ..az druhu kontrolu mi robil lattakova

b.bardyova
31. júl 2013

@gaga83 dame tomu cas lebo sa necitime ani financne a ani psychicky v pohode ale ked a rozhodneme pojeme do brna

alexaba
31. júl 2013

Ahojte, čo je pravdy na tom, že ak ste po IVF je vhodne mať pohl. styk? Vraj je to vhodne. Ide tam o spermie alebo skor o prekrvenie stien? Máte s tým niektorá skusenosti? ďakujem

cristinna
31. júl 2013

@b.bardyova
Ja som u Petrovej, zatial cakam na schvalenie ziadosti a potom prvykrat..uvidime. Rozhodli sme sa, ze kebyze u nich na prvykrat nevyjde, tak pojdeme do Brna..lenze mam pocit ze tam je viacero klinik, ktora z nich je dobra, teda ak mate vybranu?

b.bardyova
31. júl 2013

@cristinna Ja by som necakala a hned isla do Brna..vela tem je tu o tomto ..treba si to precitat a nastudovat ..my este nemame vybratu..lebo sme si dali na cas pauzu

ria191
31. júl 2013

@cristinna jednoznačne Reprofit 😀 😀 😀

jen29
31. júl 2013

kto ide zajtra na transfer? my ideme na KET 🙂) volali nam dnes ze malinke sa rozmrazilo 🙂) tak koho tam stretneme?

denulka85
31. júl 2013

@b.bardyova jaj ani to sa mi nepaci inac mozno je to aj inde neviem ue vzdy a vsetko robi iny dr... musis byt silna

denulka85
31. júl 2013

@jen29 drzim palce na zajtra 🙂

denulka85
31. júl 2013

@tatko_bebe to mas pravdu ja ked som bala zaciatkom mesiaca na ket tak odtahovali auta ....

jenyke
31. júl 2013

baby ma niekdo skusenosti s orgalutranom?tie injekcie nepoznam 😒

b.bardyova
1. aug 2013

@denulka85 ja som silna len som si citala co a ako sa robi v cechach a nemecku a som bola velmi prekvapena..ake veliake vysetrenia sa robia kym ides na nejaky zakrok ...tu sa hned zacina liekmi a az potom riesia vysetrenia ...to sa mi nepaci ..na sk nahanaju len prachy a cim drahsie tym lepsie ..

cucoriedkacucoriedka
1. aug 2013

@katla blahoželám🙂

jen29
1. aug 2013

@denulka85 dakujem uz je male v brusku 🙂))

denulka85
1. aug 2013

@b.bardyova tak tak moja aj ja mam taký pocit

denulka85
1. aug 2013

@jen29 ake ti vkladali? Mala si pk ?

karkana
2. aug 2013

@katla 🙂 ahoj, tak aj ja som sa dočkala , máme malého drobca, adopčiatko, ešte je v nemocnici, teraz má 13dní,je krásnučký 🙂 🙂 držím palce babenky, nech ste všetky konečne tehotnééééé,lebo ten pocit, mať v náručí také malé zlaté bábo, prajem všetkým, ani ma nenapadne, že som ho neporodila,tá myšlienka ma trochu strašila,je moje a to je hlavné,len nech nám ho už dajú domov,lebo tie zákony ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre