ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mamartinka
22. dec 2010

@bibi24 gratulujem takisto.Nech mate ten najkrajsi vianocny darcek.

rastak
22. dec 2010

@matahacik ......aj Tebe a Tvojim najbližším pohodové Vianoce a v Novom roku splnenie všetkých tajných želaní. 🙂

deni_h
22. dec 2010

@bibi24 No SUPEER!!! Vidíš, treba byť trošku trpezlivá 🙂 Gratulujem, a dúfam že o 9 mesiacov budeš držať v ruke zdravé bábo.

nemko
22. dec 2010

@bibi24 strasne moc, moc, moc Ti blahozelam, to je ten najkrajsi darcek pod stromcek!

zojec
22. dec 2010

@bibi24 😉 super gratulujem aj ja .. nech vsetko dobre dopadne 😉

matahacik
23. dec 2010

@bibi24 no to je uzasna sprava, moc moc drzim peste, supoer vianocny darcek..takato sprava.....Krasne vianoce

majka21
24. dec 2010

Prajem všetkým krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov a všetko len to naj do nového roka. 🙂

majka21
24. dec 2010

bibi, gratulujem a držkaj sa. To je krásny darček, myslím si, že žiadny iný ti ho nenahradí. 🙂

kaaaty
27. dec 2010

@rastak
@deni_h ahojte aj ja chodim k Petrovej, aj dnes som bola mala som uz vysledky z prvych vysetreni... ale nic dobre ☹ , mame nejau infekciu tak sme dostali lieky ale mam zly hp.... teda neviem co presne, este idem k diabetologicke.... som s toho ☹ ....A vy ako? Tiez ste u Petrovej nove? Dufam ze sa nam to podari, vsetkym...drzte sa

bahara
27. dec 2010

Ahojte mala prosím vás niektorá zlé výsledky zo skreeningu aj keď podstúpila IVF aj pred implantačné genetické vyšetrenie plodu? 😒 lebo mne sa to stalo ☹ už som aj objednaná na amniocentézu ☹ mám sa báť?

zojec
27. dec 2010

@bahara strach je urcite v kazdom z nas, ked mu nieco take zistia.. ja som mala screening dobry, ale poznam jednu babu co mala vysledky 1:5 po IVF a teraz sa tesi z krasnej zdravej dcerenky.. 😉 drzim palce aby to dobre dopadlo 😉

fibi21
28. dec 2010

@matahacik ahoj aj tebe krasne sviatky teda vam obom krasne sviatky ..... uz mas lieciky ? ja som bola u Valkyho a objednal ma na 10. na hysteroskopiu a potom sa uvidi ...ale moje vysledky su zatial ok .... 🙂

holly74
28. dec 2010

@bibi24 Bibi, ako sa darí? Bola si dnes na tej kontrole? Daj nám vedieť 🙂 pááá

holly74
28. dec 2010

@bibi24 Bibi, ako sa darí? Bola si dnes na tej kontrole? Daj nám vedieť 🙂 pááá

bibi24
28. dec 2010

@holly74 Holly ahoj, no nie velmi dobre, dnes mi Dr. tehotenstvo nepotvrdil. ☹ Resp. nieco tam bolo, ale odislo to, lebo sliznica este aj dnes bola vysoka. Ale od vcera uz spinim, takze hadam sa ms rozbehne. Ked nie, v pondelok pojdem na kyret.
A uz sme vypisali ziadost o druhe ivf, aj som ju zaniesla do poistovne. Tak hadam toto druhe bude uspesnejsie ako prve.
Vsetky krasneho silvestra zelam 😉 a vela uspechov v plodeni 🙂

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
holly74
30. dec 2010

@bibi24 ☹ ☹ ☹

majka21
30. dec 2010

Bibi24, tak to mi je úprimne lúto, ale nezúfaj a hlavu hore. Tu asi všetky takto bojujeme,ale verím, že raz ten boj určite vyhráme, len sa netreba vzdávať. 😉

kaciatko81
31. dec 2010

ahojte 🙂
@bibi24 😢 😢 😢 neviem, co povedat 😔
kocky, vsetkym vam zelam len to naj v novom roku, aby sa stastie usmialo na vsetky, co na to cakame, tie co uz maju deticky v brusku, tak nech vsetko dobre dopadne a tie, co uz deticky maju, tak nech vam robia len a len radost 🙂

matahacik
31. dec 2010

@fibi21 ahojky, tak bola som u valkyho teraz 27.12, bol moc mily, mala som kopec otazok, vsetky zodpovedal, vysvetlil co ma caka, lieciky este nemam, ale ziadost uz sla do poistovne, 10.ledna ideme na genetiku-mesiac sa caka na vysledky, a lieciky asi az potom...uvidime co mi v lednu doc.povie..tebe drzim pasticky.

derylka
1. jan 2011

ahojte... chcem sa spýtať.... po KET alebo ET ste boli doma??.. pýtam sa z dôvodu že čaká nas 2.IVF (2xKET neúspešný).. a už chcem byť tentokrát spokojná ( v prípade že by to znova nevyšlo) že už som preto urobila naozaj všetko. Doteraz som chodila normálne do práce... kedže mi doktor povedal že pokiaľ nebudem robiť extrémné športy nijako to výsledok neovplyvní.. tentokrát by som ale rada zostala doma... máte nejaký nápad ? 😉

inak... VŠETKO DOBRÉ V NOVOM ROKU.. a hlavne aby sa nám splnilo to po čom najviac túžime 😉

zabkalucy
2. jan 2011

@derylka ahoj derylka, ja som absolvovala prvé IVF a zároveň prvý KET 21.12. takže mi to nejako samé vyšlo na ten vianočný týždeň, tak som bola doma, ale zas čo som mala smolu tak v nedeľu po vianociach ma chytila chrípka.strašný týždeň, lebo človek nevie na čom je, lieky som žiadne nebrala, lebo som nechcela ublížiť krpcovi v prípade, že by sa to podarilo, tak som sa napchávala cibuľou, citrónom a vitamínmi a naparovala sa nad slanou vodou.podľa mňa je lepšie keď si doma v kľude a oddychuješ, ak sa ti bude dať uvolniť z práce, tak zostaň doma 😉

A všetkým snažilkám prajem všetko dobré do nového roka a hlavne veľa šťastia v podobe malých ratolestí 😵

fibi21
2. jan 2011

@matahacik ahojky, vsetko dobre v novomm roku prajem 🙂 ja idem 10.januara na hysteroskopiu,,,potom uvidime c bude dalej ...genetiku vam ide robit Valky ? to je asi odber krvi ? ci ?

mamartinka
2. jan 2011

@fibi21 genetiku robi genetik Ondrejcak sa vola.Chodi kazdy pondelok do Iscare a musite si objednat termin na recepcii.Nam to doporucila Tazberikova a na vysledky sme cakali 2 mesiace.Genetiku ti tvoj doki ku ktoremu v Iscare chodis nerobi.A musite tam byt oby dvaja.Ondrejcak sa s vami porozprava a nakoniec vam odoberu este krv.

fibi21
2. jan 2011

@mamartinka dakujem a oni tu genetiku urobia aj bez odporucania ? koli comuu sa to robi ? mali by sme si ju dat urobit?

fibi21
2. jan 2011

@fibi21 plati sa nieco? za tu genetiku ?

mamartinka
2. jan 2011

@fibi21 Jej tak teraz si ma dostala.Vies ze uz neviem ci sme to platili? 😒 Ale snad niektora bude vediet 😉 Neviem ci si ju musite dat urobit.Nam to Tazberikova len navrhla ze by sme si to mohli dat este spravit.Ci aj tam nieco nebude branit,ci nenajdu nieco preco sa nam nedari.Robi sa to koli tomu ci ti nieco nenajdu co by branilo otehu.Tam sa ta genetik pita na kadejake choroby v rodine ci ste nemali u teba tvojej,partnerovej rodiny a tak.

mamartinka
2. jan 2011

@fibi21 Pozri si toto.Je tam novy cenik na Rok 2011. http://www.iscare.sk/financovanie/cennik

matahacik
2. jan 2011

@fibi21 na genetiku tam chodi kazdy pondelok jeden lekar externe, robi sa pol hodinovy nejaky pohovor, kde sa skuma, co vsteko je alebo nie je u pribuznych a potom su odbery.....ved uvidime.....nariadil nam genetiku vzhladom k nasemu veku 38prec, dokonca moj gynekolog by mi to urobil tiez , keby ze to nenavrhne Valky, no co uz uz som asi moc rizikova pre mimi, tak radsej chcu vsetko vylucit, aby bolo vse ok.

sakura
3. jan 2011

@fibi21
ahoj 🙂 Za genetiku sa neplatí. Teda aspon my sme neplatili. 🙂
@bibi24
to mi je lúto ☹

deni_h
3. jan 2011

@fibi21 za genetiku sa neplatí ani podľa mňa. Len za tzv. predimplantačnú - ale tá je riadna páka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre