ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
9. mar 2011

@kaciatko81 No aj ja v sobotu...ale mala som pocit že sme tam na vklade boli iba 2, a tá kočka som mnou na izbe si asi nebola ty, podľa toho čo rozprávala o sebe...

kaciatko81
9. mar 2011
silvinnka
9. mar 2011

@nemko hlavu hore,vyckaj ako sa vyjadri dr. mozno predsa sa umudria 😉 drzim paste

bibi24
9. mar 2011

@holly74 Jeejda, ospravedlnujem sa. Takze vy ste naraz s kaciatkom 😉 😵 Ved ja som tu uz pisala, ze ci ste neboli spolu na izbe, len som nedostala odpoved 😀

@kaciatko81 - ved prave, na zvysenie kvality asi nic 😒

kaciatko81
9. mar 2011

@bibi24 a myslis, ze trebars lieky, ktorymi stimulujes ju mozu ovplyvnit?

bibi24
9. mar 2011

@kaciatko81 Neviem, ale nemyslim. Lebo kto to vie, co bolo zle? Ci vajicko, ci spermia, alebo proste si len "nesadli" a bolo zle embryjko?? Nikto to nevie, lebo sa to neda spatne skumat...takze aj nadalej musime len skusat.....

andysok
9. mar 2011

@kaciatko81 ja myslim ze mozu........... no povacsine ste aky hlavny hormon pichali.........ja Gonal

holly74
9. mar 2011

@bibi24 Aha, tá otázka mi unikla..nie neboli sme spolu na izbe, ale videli sme sa 🙂

kaciatko81
9. mar 2011

@bibi24 ja viem, ale vrta mi to hlavou...
@andysok tiez gonal

andysok
9. mar 2011

@kaciatko81 akurat dnes som totiz premyslala .....ci to opat nie je dobry marketing farmaceut.spolocnosti voci lekarom, teda repre pre nich............co som vela citala na fore nezdal sa mi Gonal taky casty.,... i ked prd o tom vieme kde je aka hladina ktoreho hormonu, a kde je ten, ktory potrebujeme...........mozeme len polemizovat

kaciatko81
9. mar 2011

@andysok tiez ma kadeco napada... dufam, ze to nebude treba, ale ak nahodou, tak urcite chcem o tom hovorit s dr... ale presne toto ma napaa aj s bravelle, ze zrazu vsetci ficia na bravelle, ale co sledujem, tak vysledky o nicom

andysok
9. mar 2011

@kaciatko81 no aj ja som myslela zrovna toto......ale tazko povedat...........mozno aj poistovne upustili...........

kaciatko81
9. mar 2011

@andysok ako myslis, ze upustili?

bibi24
9. mar 2011

@andysok aj ja som mala Gonal, dokonca 2krat. Podla mna to liekmi nebude, dievcata....

andysok
9. mar 2011

@kaciatko81 no ze uz tolko nepreplacaju

andysok
9. mar 2011

@bibi24 ved asi hej uz len clovek potom spekuluje mne nezabral jeden krat merional jeden krat gonal s vysokymi dacvkami, zabral mi Gonal pri davkach 75.....

nemko
9. mar 2011

@kaciatko81 diky, aj ty sa drz, aj ty tusim stimulujes

nemko
9. mar 2011

@kaciatko81 uz som docitala vsetko z dnesneho dna takze ty si uz cakatelka? no super, gratulujem 🙂
baby a idem do toho, kaslem nato, myslim, ze Bravelle je cele onicom ( nie som jedina kto zle reaguje ) a su kocky co reagovali pomaly ako ja a vyslo im to, tak snad, ved uvidime....ked to ma vyjst tak to vyjde, ale Bravelle uz nikdy nechcem, nikdy 😒 a spolieham na darcu, snad bude plodny a zacne turbo delenie buniek 😀 😀 😀 😀 ved uvidime.....

lowee
9. mar 2011

@bibi24 ahoj no ivm a ked nevinde adopciaaa- pokial budu mrazacikovia tak idem to toho ak nie vzdavam sa 😉

mary10
9. mar 2011

Ahojte, ja som chcela poznamenat k tym liekom , ze ja som mala Menopur a Diphereline a tiez to nevyslo...

sakura
10. mar 2011

@holly74
@kaciatko81
@bibi24
ďakujem vám , ja dúfam že ma malá nepotrápi a hlavne že bude všetko v poriadku a bude zdravá 😵
Noo bibi máš asi pravdu, mám pocit že ja som bola posledná.....Ani ja neviem akého smajla mám dať 😔

zojec
10. mar 2011

@sakura aj ja drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne, potom sa ohlas 😉 aj vsetkym ostatnym babulkam cakatelkam drzim palce 😉 raz to vyjst musi 😉

mary10
10. mar 2011

@sakura jeeej tebe sa to uz krati, drzim palceky, aby vsetko prebeho rychlo a bez problemov a aby ste boli obidve zdravucke a silne 🙂

nemko
10. mar 2011

caute zeny moje 😀 odber bude v sobotu, mam 4 vajciska, ktore su podla ultrazvuku idealne len sa modlim aby nerachli a zaroven aby este aspon jedno dve troska nakyslo 😀 na transfer idem aj keby som sa tam mala doplazit tak dufam, ze ma veda nesklame a "nieco" sa nam oplodni 🙂
dnes som povedala pocas vysetrenia, ze ench to uz dopadne tak ako ma nic s tym nespravime - bohuzial 😉

ladybaby
10. mar 2011

@nemko Ahoj Nemko, aj ja mam 4 a idem v sobotu....verim, ze niektore z tych mojich tiez este dorastu🙂 Drzime si palce 🙂 !!!!

bibi24
10. mar 2011

@nemko No prosim a chcela si to nechat tak. Este, ze nas tu mas 😀 😉 Super!!!! 😉

nemko
10. mar 2011

@bibi24 no ved som pisala zeny moje 😀 😀 😀 bibi, vies 4 su malo, ale lepsie ako nic 😉

nemko
10. mar 2011

@ladybaby no super, budeme bojovat 🙂 drzim palce

bibi24
10. mar 2011

@nemko Mne to hovor, ja som mala 2 😀 😀

nemko
10. mar 2011

@bibi24 ja to nechapem, vsetky mame malo vajec a OHSS 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre