ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka lebo co bola so mnou na vybere jedna tak mala ohss a dostala infuzku na to a mie nepovedala nic ze by tam bol len do spravy dala ze 3_4 litre tekutin
Nie budeme tu vsetky tehotne tento rok nam bude priat

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 no, tak len nech ta obíde....🙂 držím prstíky....aj ja som sa rovno po odbere zobudila s infuziou🙂
áno, máš pravdu...všetky budeme tehotné🙂 verím tomu, aj ja🙂

sakura
1. feb 2013

@ada83
len pi pi.. mne museli 3x ťahať vodu z brucha 😝 A 3 mesiace som chodila na infuzky..som mala až skolabované žilky 😝

@cucoriedkacucoriedka
ja ten euthyrox normálne neberem..iba v tehu...a v minule som bola v pohode...ale teraz nič moc 😝
Hej, idem 5 feb..v utorok....
No myslím a dúfam že pri KET OHSS nehrozí...... 😨 😨 😨

ada83
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ta co bola so mnou sa tak zobudila a potom sa pytala sestricky ze preco mala infuzku a ze ma rozbeh ohss. Mna ako uspavali sa ta co mi pichala narkozu sa pytala dr ze ci infuzku a dr povedala ze este neviem ale nemala som ju

ada83
1. feb 2013

@sakura sanazim sa pit ides v utorok do isare? Idem tam aja ja na vklad mam sa v pondelok dohodnut

ada83
1. feb 2013

@sakura a co si potom malo pila ked si dopadla az tak

sakura
1. feb 2013

@ada83
idem sem k našej dr 🙂 Ja mam BA daleko 🙂)

@ada83
pila som dosť..len ja som bola asi mooc nastimulovanaá...som vela zareagovala..a do toho sa prijalo embryjko tak ešte tehu hormony do toho....

ada83
1. feb 2013

@sakura no mne dr povedala ze som nereagovala az tak dobre ale ze stacilo 🙂 🙂 🙂 ale nakoniec sa nieco tak je dobre

katulka25
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka drz sa mi
Hlavnw aby to co najskor preslo a bolo fajn.drzim prsty

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@sakura no, viem, viem, to si mi spomínala že to berieš len teraz🙂 ja to už budem brat furt🙂 to je už taká moja biela kámoška, tá tabletka..si dám a mám pokoj, ani neviem že ju beriem🙂
jáj, no tak len nech ti to dobre pichnú...sú tam sikovné sestry a troškuu poštípe🙂 a len nech pomáha tam kde má🙂

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@katulka25 no, dakujem velmi pekne🙂 musíme to vydržať🙂 šak sme ŽENY🙂 a vieme prečo to robíme🙂

katulka25
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak 🙂 musime byt silne

lea231
1. feb 2013

@ada83
@martinazvo vcera sme vlozili dve, dnes mi volala embryologicka, ze bola aj 6 krasnych blastocyst na zmrazenie ( vraj 3 dvojce ) tak sa tesim, ze mame aj tolko snehuliackov 🙂 po ET som mala dost bolesti, ledva som isla ale zlepsilo sa to po toalete 🙂 teraz som uz ok. normal fungujem hoci som doma ale tolke spanie nie je na mna. som navarila komplet menu muzikovi: hydinovo-zeleninkovy vyvar, kremove rizoto s morskymi plodmi a cokoladovy brownies s jahodami,cucoriedkami a kuskami bielej coko 🙂 teraz sme so susedou hrali karty.

ada83
2. feb 2013

@lea231 gratulujem k snehuliacikom normálne si mi urobila chuťky asi pridem k tebe na obed 😀 😀 😀 ja som sa bola dať včera na pn a v utorok ideme na vklad oplodnilo sa nám 7 tak som zvedavá koľko ich prežije do utorka 🙂 🙂 🙂

katulka25
2. feb 2013

Dievcata ako sa dnes mate? ja celkom fajn, idem ku kadernicke, tak sa tesiim 🙂
inac tie co mate utrogestan, nemate pocit, ze sa z toho nejako nafukuje brucho :(

ada83
2. feb 2013

@katulka25 ahoj nemám taký pocit ale je mi s neho divno trochu sa mi hlava točí s neho aj kamoška povedala že sa jej zahmlieva pred ocami tak si užívaj dnešní den pekne 😀 😀

lea231
2. feb 2013

@ada83 drzim palce, sedem statocnych 🙂 ta PK je super vec, aspon sa vyselektuju co sa prestanu bunkovat a ostanu len silaci .....myslim na teba

ada83
2. feb 2013

@lea231 diik ta čo bola s nami na izbe mala 12 bola na tom lepšie ale že má nábeh na ohss tak dostala infuzku no mi sme mali nakoniec tiež najhorší spermiogram zo všetkých.
hej je dobrá vec tá pk ale emusia všetky prežiť ☹

lea231
2. feb 2013

@ada83 nemusia, aj nam sa 4 prestali delit ale naco by ti vkladali do tela zle embryjko,ked to mozes aspon ciastocne ovplyvnit. na zaciatku po vybere som tiez mala 12 a teraz dve v brusku a sest snehuliakov. mysli pozitivne... urcite to dobre dopadne, neboj. coskoro sa dozvies. mne rovno na Valentina budu brat krv ...tak som zvedava. 😲

ada83
2. feb 2013

@lea231 tak to bude super darček k valentínu budem rada ked 2 ostanú do utorka 😀 😀 v pondelok mám volať že kedy bud v utorok vklad tá embriologičká je dobre ukecaná 😀 😀 viac ak dr. 😀 😀

lea231
2. feb 2013

@ada83 ano, volala mi vcera a som sa divila kolko hovori 🙂 no a muz by ma najkrajsi darcek k narodkam...ma 19.2. 🙂 drzim palce nech ostanu ... ja som bola z kazdeho ocakavaneho telefonu ako na ihlach .

ada83
2. feb 2013

@lea231 a ked si volala embrilogicke si volala cez recepciu a pýtala embrilogičku lebo som sa jej pýtala že či môžem na to čislo čo mi volala ona že nie lebo ten telefon chodi kade tade

martinazvo
2. feb 2013

@lea231
@ada83 ahojte kocky, lea tak super, gratulujem, nech sa pekne zakusnu... ada ako brusko dnes?

inak ja mam uz od vcera taky pocit ze nic... vsetky pocity nejako odisli, nic neboli, netlaci, nespinim, asi to nevyslo ☹ ☹ ☹

martinazvo
2. feb 2013

@katulka25 ahoj, mna z toho boleli aj prsia aj brucho, ale uz ma to preslo... neviem ci som si uz zvykla po tych 12 dnoch alebo sa to nepodarilo ☹

ada83
2. feb 2013

@martinazvo ahoj už je lepšie už to odchádza ale mám pocit ako pred mrchov tak neviem či nepríde

ale neboj este sa to môže zmeniť kedy máš mať mrchu a neskusala si robiť test?

martinazvo
2. feb 2013

@ada83 testovat mozem az v utorok, este je skoro, pichli mi Pregnyl... mrcha ma dorazit vo stvrtok a krv bude v piatok...

ada83
2. feb 2013

@martinazvo jaj ty si si doniesla zo sebou pregnyl alebo oni ti tam dali ?

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@lea231 užívaj si to...🙂 držím prsty)

martinazvo
2. feb 2013

@ada83 oni maju tam, len som to tam zaplatila...

lea231
2. feb 2013

@ada83 priamo laboratoria - na konci je 15 myslim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre