ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

chilinkaxxx
14. feb 2013

@sakura mala si tiez vyvolavacku? Petrova mi povedala ze mam cakat do 14 dni. Dnes su nasadim alchemiku. Strasne ma to zdrzuje 🙂

bibi24
14. feb 2013

Babulky, velmi ma mrzi, ze vam to nevyslo, verte poznam ten pocit. Ale teraz je dolezite, aby ste tento pokus co najskor zahodili za hlavu, poplakali si a potom do toho isli zas plne nadeji a novych sil 😉
A ja som realista, takze vam to rovno napisem, ak boli testy v tomto stadiu negativne, tak na 99% bude aj krv negativna. Ziadny zazrak sa pravdepodobne konat nebude, hoci baby na koniku to tu tak rady pisu.
Velmi vam drzim palce na dalsi pokus 😉
PS. Tie pocity a "priznaky" co citite su vsetky len hormony - utrogestan, v tomto stadiu by bolo hcg tak nizke, ze nie je mozne, aby sposobovalo take priznaky.

ada83
14. feb 2013

@bibi24 diiik ja viem aj ked som si rolila test po iui a nebola ciarka ani krv nebola alllee diiiikkk

ada83
14. feb 2013

@lea231 ahoj tak čo bola si na krvičke 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 no, na ket ti dajú aj prípravu:( 20 den cyklu injekciu, čakáš na mršku a yačínaš papať tabletky a 14 den ultrzvuk a podla toho vklad.

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka po marcovej mrche pojeden tam hej a potom dostanemna 20 den injekciu a potom pockam na aprilolu a vtedy bude aj vklad hej?

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@sakura ahoooj, no tak tedaaa:( ja som dnes piaty den, ide to oka, už mi je fajn, od zajta dva estrimaxi, objednala som sa v piatok 22 na utz, mám sice 13 den, ale nechcem nič zanedbať🙂 No a ty ju len pekne popros..nech rýchlo príde..držím prsty...a tie prsia, ach, ja ich mám tiež nejaké velkééé🙂)

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 ked teraz pôjdeš na krv, a bude negat, dohodni sa rovno s dr...ale takto by to malo byť jak si napísala🙂

katulka25
14. feb 2013

@sakura
@ada83
@denulka85 dievcata tak uz mam po pohovore. Ale co sa tyka tehu aj tak si mtslim ze to tam je. Moj vnutorny hlas mi to hovori. Takze uvidime 🙂

ada83
14. feb 2013

@katulka25 tak dufam ze pohovor dopadol dobre 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@katulka25 no a ako dopadol pohovor? 🙂

pekne len počúvaj svoj vnútrovný hlas🙂

mamartinka
14. feb 2013

@jananyo Nieje spatna ale uz 2 krat by som k nej nesla.Tot moja skusenost.

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 no a ako dopadol pohovor? budes managerka? co citis aky to je pocit?

katulka25
14. feb 2013

@denulka85
@ada83 z pohovoru mam fajn pocit. Uvidime kedy budu vyslwdky. A aby som toho malo nemala tak synovcovi spoluziak prisadol nohu a zlomil :( porazit ma moze

ada83
14. feb 2013

@katulka25 tak dufam že z pohovor aspon dopadne dobre ked sa ostatné kašle 😀 😀 😀

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 ked sa dari tak sa dari, ty uz inac normalne behas vonku? ja som este stale doma len raz som bola na chcilu vonku inac stale som v postely 😉

sakura
14. feb 2013

@chilinkaxxx
hej v minulý utorok.. aj me vadí že sa to naťahuje..ale čo už..dúfam že dorazí čo najskôr 😝
Aj ja chodím k Petrovej 🙂

chilinkaxxx
14. feb 2013

@sakura a si s nou spokojna?

sakura
14. feb 2013

@chilinkaxxx
hej hej..je taká svojská...u nej sme od začiatku 🙂 Podarila sa nam pri nej dcérka 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@chilinkaxxx aj ja som pri petrovej, aj ja🙂)))

katulka25
14. feb 2013

@ada83 jasne. Uvidis vsetko bude ok.
@denulka85 ja som bola dom len v den vkladu. Inac chodim normalne do roboty.

marculik
14. feb 2013

@ada83 moja nevesaj hlavu akoze nechcem ti davat iluzie no,mne tiez test ukazal najprv ze nie a s krvi mi zistili ze som vlastne mala zvysene hcg,tak pockaj pokial sa ti neukaze mrcha nevesaj hlavu mne sa ukazala stale na nejaky ten 12 den a vedela som ze je potom tak este uvidim,drzim palce 🙂

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 ja som si myslela ze si doma? neviem preco.... den vkladu nieje malo,?

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 no ocakavam ju cez vikend ale uz teraz ma pobolieva brusko

katulka25
14. feb 2013

@denulka85 ked som sa pytala tak niektore idu uz poobedw v den vklafu do prace. Ono ked sa to ma uchytit tak sa uchyti ci lezis alebo chodis. Aj doktor mi to schvalil. Takze pohoda 🙂 ale zacalo ma trocho pichat v pravo v podbrusku ako som sa zlakla o toho maleho. Ale uz to prechadza

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova takze ked ti pride tak o dva tyzdne ides na kontolu a zacnes papat lieky 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super.... ja zas dufam ze v pondelok ma obide mrcha.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 to asi mas pravdu ale nemala by som asi odvahu ist na druhy den ist do roboty... a maly ma teda fakt zlomenu nohu? chuda 😒 😒 😒 😒

b.bardyova
14. feb 2013

@denulka85 Na kontrolu idem uz na 5 den ..doktorka chce zistit ci sa odplavila cela stena maternice(ci ako sa to vola) a lieky papam aj teraz prednison a asi ine mi ani neda...vraj do dalsieho cyklu skusime ist bez liekov a bude ma sledovat ak stena maternice bude v poriadku pojdeme na vklad a ak nie tak vyskusame nejake lieky..

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova aha ale tento cyklus by si mala mat vklad nie?

chilinkaxxx
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
@sakura no svojska... Stale meska a pride mi taka roztrzita. A na kolky pokus sa vam podarila? 🙂 my ideme u nej na druhy a snad aj posledny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre