ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka daj vediet. Som zvedava.

sakura
18. mar 2013

@denulka85
hmmmmmm...no ako píše Martinka..dopadnúť to môže aj tak aj tak...Dúfam že zajtrajšie HCG bude vysoké....

fantinka
18. mar 2013

Dnes rano ms bolesti a ms na prist dnes...to bude este sranda do piatkovej krvi.

denulka85
18. mar 2013

@sakura ktovie ake vysoke by malo byt nic neviem najst na tom nete slahne ma

sakura
18. mar 2013

@denulka85
kolky den presne si?

denulka85
18. mar 2013

@sakura vraj som 5+5tt a mala by som byt uz od mrchy 8tt

lucia2505
18. mar 2013

@denulka85 Deni to mi je lúto...verila som, že sa v tvojom prípade udeje zázrak, lebo celkovo to u teba nezačánalo dobre s týmto tehotenstvom...velmi nízke hcg, pozadu ste boli dva týždne...moja tomu sa hovorí biochemické tehotenstvo, kedy síce narastie vačok, ale bábätko sa v ňom nevyvinie ☹

denulka85
18. mar 2013

@sakura takze by som uz zajtra mala mat nad 10 000?

sakura
18. mar 2013

@denulka85
no podla tabulky asi hej...

denulka85
18. mar 2013

@lucia2505 luci uvidim zajtra nechcem myslit na zle

denulka85
18. mar 2013

@sakura dufam ze zazraky sa deju ja sa do stredy zblaznim preto nechcem volat aj do caru hned da vysadit lieky aj ked nemam hcg z krvi

lucia2505
18. mar 2013

@denulka85 držím palce 🙂

denulka85
18. mar 2013

@lucia2505 dakujem

sakura
18. mar 2013

@denulka85
no jasné.. vyčkaj ešte na zajtrajšie HCG ...

denulka85
18. mar 2013

@sakura musim sa modlit aby to dopadlo dobre

sakura
18. mar 2013

@denulka85
moja siiilno siiilno držím palec 🙂 Ach jo..čo musíme všetko podstúpiť pre mimi...a niekto má a neváži si..ach jo 😒

denulka85
18. mar 2013

@sakura presne ako pises.... vies ako strasne sa bojim velmi

sakura
18. mar 2013

@denulka85
verím ti moja 😖

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 moooja, uvidis, velmi drzim palce aby to bolo ok....... ja Ta nechcem strasit ale mne ked sa zacalo vtedy vstrebavat to babo, tak som mala priserny tyzden - som myslela ze mi oneskorene zacali nevolnosti - migreny, ani jest, ani nejest, nic mi nechutilo, strasne stavy.... no a potom tamto..... a od mamiciek co sa im to stalo tiez mi pisali ze to bolo tym... a fakt, odvtedy to uz preslo a uz mam iba bezne tehu stavy....

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo ja nemam ine nic ziadne stavy len kava mi bnechuti a pijem kakao a co presne si citila?

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 migreny, strasne mi bolo na vracanie stale...potom mi bolo zle ze som nieco zjedla a aj vtedy ked som bola hladna, no cca. tyzden som nevedela co so sebou ☹

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo ja take stavy nemam ja stale spim a kava mi nechuti bojim saaaaaa

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 to su bezne klasicke tehu priznaky, take mam aj ja..... mam skvele bezkofeinove kavy, ale aj na tie mam chut fakt ze vynimocne 🙂

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo ja nemam vobec chut na kavu ani citit ju nemozem mam aj popradsku bezkofeinovu ale nechuti mi.... matka podla teba tam uz sanca asi neni vsak?

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 neviem moja....... fakt to moze byt aj dobre, aj nie.... boli tu aj kocky co sa im plodik ukazal aj neskor ako v 6tt, kedy byva obycajne uz aj srdiecko, ale to byvalo vacsinou vtedy ked nevedeli kedy otehotneli takze sa presne nevedelo v ktorom tt su..... u Teba je to cele pomale, od zaciatku... ale to neznamena ze to musi dopadnut zle.... uvidis to hcg, to je teraz podla mna alfa a omega..... a budes si volat zajtra za vysledky?

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo ano budem volat oko 9,30 ak nie skor bojim sa velmi

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 verim Ti, skus sa nejako zamestnat, ja sa tiez velmi bojim stvrtka ci je druhe mimi ok

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 moja aktivita s rekonstrukciou sa tak "sialene" rozbehla, ze v stredu nam idu robit novu strechu, do vikendu by mala byt hotova a buduci tyzden budu nove okna 😉 tiez sa zamestnavam ako sa da...

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo neviem sa zamestnat drahy robi radcej som mu to este nepovedala radcej ked pride domov nechcela som mu robit nervy v robote ... ti ides stvrtok na utz? neboj tvoje je silne ale ja som hned od zaciatku cudna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre