ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
22. mar 2013

@martinazvo
diky moja 🙂 No dúfam že to bude ok 🙂

martinazvo
22. mar 2013

@muchotravka166 tehotensky test meria HCG a Utrogestan je progesteron, takze to nema na seba vplyv 🙂

martinazvo
22. mar 2013

@sakura velmi drzim palceky a dufam ze sa ku mne pridas 🙂

muchotravka166
22. mar 2013

@martinazvo no ja viem ze meria hcg ale ci hormony vies neovplyvnia takze mozem kludne aj pockat este no oki

sakura
22. mar 2013

@martinazvo
ďakujem a dúfam aj ja 🙂 Vo štvrtok idem na krv.. tak uvidíme 🙂

martinazvo
22. mar 2013

@muchotravka166 jedine co Ti moze falosne pozitivne ovplyvnit tehu test je Pregnyl......

martinazvo
22. mar 2013

@sakura urcite daj vediet... a poprosime aj foto dalsich testikov 🙂

sakura
22. mar 2013

@martinazvo
no vybehnem ešte kúpiť dnes.. 😅 ja som test maniak 🙂)

muchotravka166
22. mar 2013

@martinazvo aha tak to mne nehrozi pregnyl som nedostala, vobec to som uz pisala. som nieco take ako keby po ket tak som bola ja pripravovana na et

martinazvo
22. mar 2013

@sakura aj ja som bola, ale az od 8.dna 😀

martinazvo
22. mar 2013

@muchotravka166 tak potom je to jasne, kludne testuj ale skor ako na ten 7-8 den nema vyznam...

muchotravka166
22. mar 2013

@martinazvo no jasnee diky som rada, vies ja mam darovane vajicka takze to je priprava ako na ket, a dobre ze som si dala dve embryjka, dve blastocysty Ackovu jednu a druha bola Beckova tak som zvedava morula bola tretia ale nevdrzala den po et ze nebola na zmrazenie takze teraz mi zostavaju len tie dve embryjka co su vnutri aby sa udrzali ak nie nova darkyna pravdepodobne

denulka85
22. mar 2013

@sakura jej gratulujem k // 🙂

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@denulka85 ahoooj. ako sa cítiš?

denulka85
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj sama neviem od vcera cele dni len spim mam zmiesane pocity

gigi77
22. mar 2013

@sakura jeeeeej, alew co to tu necitam 😀 to sa dobre vyvija...tesim sa s tebou, hlavne nech to pekne silnie a nech ma elusa surodenca 🙂

gigi77
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hmm, dnes som sa dr. nedovolala, takze moja ziadost ostava stat na vikend, takze ani neviem ake mal drahy vysledky a ci to staci do ziadosti...takze ja sa k vam pridam asi az o mesiac neskor, dufam 🙂

fantinka
22. mar 2013

Takže baby, oficiálne som negatívna. Volala som aj s embryologičkou, máme ešte 3 zmrazené blasty a 2 niekoľko bunkové, jedno 5 a druhé 6 tuším. Povedala, že mi vkladali dve najlepšie blasty z tých všetkých, tak som zvedavá, čo nám zostalo kvalitatívne zmrazené. Ale hovorila, že je veľmi veľa pacientiek, ktorým to vyšlo až na tretí vklad. Že nevie, prečo to nevyšlo, na pohľad vyzerali najlepšie. Ale môže to byť aj genetika a tú už vyšetriť u zvyšných nevedia, lebo sú už zmrazené. Teda genetiku jedine u nás dvoch, ale na výsledky sa čaká 3 mesiace a to do mája nestíhame a je to aj tak jedno, lebo nám vložia tie, čo máme. A ešte mi povedala, že odporúča vložiť dve, keďže aj teraz boli dve a nechytili sa. A že nevie o tom, že keby jedno bolo chybné, že by stiahlo zdravé so sebou a preto sa neuhniezdili. A že sa nemám vzdávať 😉 Tak čo teda - 1 alebo 2?

gigi77
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no bude to z hladiska prace nie uplne najidelanejsi cas ten koniec maja, lebo mam ist na sluzobku do bruselu, ked to odmietnem, sefka zbystri pozornost ☹

sakura
22. mar 2013

@fantinka
ahoj moja to mi je lúto :-/
A vám nerobili genetiku? Nám robili....

sakura
22. mar 2013

@gigi77
diky moc moc moc 🙂 uvidíme čo povie krvička 🙂

gigi77
22. mar 2013

@fantinka daj si dve, ak mozes....dvojky ti nevadia, takze si myslim ze nemas preco vahat, ak oni nenamietaju

fantinka
22. mar 2013

@sakura no nerobili...iba tie imuno, či nerobím protilátky na spermie atď...a žiaľ genetiku mrazákov už neovplyvníme, jedine, že by to nevyšlo s nimi a šli by sme do 3ivf. Vtedy si dám spraviť asi aj rontgen mozgu 😀

fantinka
22. mar 2013

@gigi77 hej len či nestratím šance, mám ich 5...

gigi77
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka myslis ze jej mam napisat prip. sms? drahy mi vravel ze bola na sale ked tam bol on, takze asi tam este je, asi ju uz nebudem dnes prenasledovat, a zavolam jej asi az pondelok, ze?

gigi77
22. mar 2013

@fantinka pozri, ja som bola na tom tak ze som mala zmrazene dve, a povedala som si ze ak sa rozmrazia dve, tak dam sancu obom 🙂

fantinka
22. mar 2013

@gigi77 veru, nech nie je tomu jednému zima, že chudáčikovi 😀 tiež si myslím haha.

sakura
22. mar 2013

@fantinka
nám hned robili genetiku... čakali sme 1 mesiac na vyšetrenie a pak 3 týždne na výsledky...

gigi77
22. mar 2013

@sakura myslis v centre? nam robili genetiku v centre ked sme prisli u dr. ondrejicku, ci ako sa volal, a do mesiaca sme mali vysledky...robia sa este nejake specialnejsie?

gigi77
22. mar 2013

@sakura uz si nepamatam, chodis tiez k Petrovej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre