ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
baby treba shoppingovať a shoppingovať 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura asi to fakt tak bude🙂 ja som bola iba v kauflande na pol hodky...v tom to bude🙂)))

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura nieee vies co my dve sa uz nebavme o hcg lebo budem smutnaa 😠

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
pekne krásne Avion treba 🙂))

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
nebud smutná.. napísala som vyššie 🙂 že ty chceš dve tak budú dve a ja jedno tak bude jedno 😵

gaga83
2. apr 2013

@katulka25 tak držím palce nech sa to podarí 🙂 ja som ešte neotehotnela, ešte dám tento mesiac tomu šancu a už len potom na IUI budem musieť ísť.

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura no, tak od teba si dam veru poradit..ty si úspešná🙂

gigi77
2. apr 2013

@sakura tak ked som pocitala, mne sluzobka vyjde pred odberom krvi, hmm, mozno by tomu to lietadlo pomohlo a zahniezdilo sa 😀

muchotravka166
2. apr 2013

pocujete ked chcete si dat zistit samotne u svojho gynekologa hcg da sa to nie sice za poplatok ale da sa to mimo caru aj inde nie?

gigi77
2. apr 2013

keby ze idem na ket, tak to ani mozno neriesim a idem, ale toto bude po stimulacii a et, a ktovie ci ma nechyti ohss, a to ze nepojdem budem musiet ohlasit ovela skor, takze asi budem musiet ist s pravdou von ☹ jaj, to zas bude reciii ☹

gigi77
2. apr 2013

a petrova bola dobra, ze hned ako sa schvali, hned pridte a dame protokol a ideme na to 😀 ale urcite nebude problem ak by som to odlozila na jun

gigi77
2. apr 2013

@muchotravka166 mne by to aj vseobecny lekar urobil

muchotravka166
2. apr 2013

@gigi77 akoze obvodny normalny lekar? to moze? mne by to asi tiez spravil kebyze poviem

gigi77
2. apr 2013

ale ked mne sa nechce cakat dalsi mesiac, jun mi priada tak daleko, a pritom nie je ☹ som netrpezliva, ze? a pritom vobec nie som v strese, skor by som sa ohodnotila ze som v takom neutralnom mode 🙂

katulka25
2. apr 2013

@gigi77 dakujem moja. A drzim palce aby sa ti rychlo schvalila ziadost

gigi77
2. apr 2013

@muchotravka166 ja si myslim ze ano, napr. ked je niekto fakt daleko od centra, ten moj by mi spravil, ja mam takeho dobreho ale zase ja mam blizko aj car

muchotravka166
2. apr 2013

@gigi77 no tak jasnee ale ja nemam az tak daleko car, ale nechcem tam ist budu si mysliet ze mi hrabe, ja radsej k svojmu

sakura
2. apr 2013

@gigi77
by si ho tam natlakovala? 🙂)

elle81
2. apr 2013

@sakura inak aj ja som isla po vklade do ikea 🙂 tak uvidime ti je to pravda, dam vediet 😀

sakura
2. apr 2013

@elle81
xi xi xi no dúfam že zabralo to nakupovanie 😵 😵 😵 😵

elle81
2. apr 2013

@sakura no sak to ti poviem o tyzden po teste 🙂 🙂 🙂 , ale ked hovoris, nieco natom urcite bude 😀

sakura
2. apr 2013

@elle81 držím palce a čakám len a len dobré správy🙂

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@sakura uz som tu anciasa tak to si nepovedala haha. Ale neboj cuci (cucoriedka-nechce sa.mi to vypisovat na mobile), teraz spustime po kete repete a budeme mat aj trojicky haha. Ozaj a ty si chcela ist uz v aprili na ket a povedala ti ze nie?

ada83
2. apr 2013

To bol dnes den vsetci chodili posielat dane des

fantinka
2. apr 2013

Ok takze po vklade pojdem nakupovat do eurovey...to mam blizsie k domu. Cuci tak kedy budes mat ty vklad?

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka ako pekne si ma ty nazvala🙂 fakt....no, chcela, aj som si myslela, aj som sa pár krát opýtala dr, že teda prídem počas aprílovej mrchy ale či by som už nemala aj lieky brat a ona že nieeee, prídete tesne po, a vypočítame 20 dc atd...tak mi to vychádza koniec mája, začiatok júna...tak🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@ada83 ach, no verím ti..všetci si to nechajú na poslednú chvílu🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

baby, no ja to dieťa musím mať🙂 moja mamina ide zas do anglicka robit, a chcem aby mi kupovala next veci pre detičky....tak toto už musí vyjsť🙂))))

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka super tak to pojdeme spolu..ja mam v juni narodky tak to by som si dala krasny darcek...ach jaj, dufam, ze nam to uz vyjde cucoriedok 😉

fantinka
2. apr 2013

Inak na trochu od veci...my sme si dnes kupili odstavovac ze aby sme boli zdravi a je to genialne...uzasna stava.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre