ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ludi123
29. máj 2013

dievcata ako to tu citam, chytam poriadnu depresiu :(((( ja mam pred sebou svoj prvy vklad a ak to nevyjde tak cely proces stimulacie odznova, kedze som mala len 2 dobre vajicka a z toho sa podarilo len jedno embryjko .. kolko neuspesnych pokusov uz mate za sebou? su tu aj take, co im to vyslo na 1x?

ada83
29. máj 2013

@ludi123 neboj su tu aj také čo ostali tehotné na 1 krát 😉 musíš veriť aby bolo dobre

ludi123
29. máj 2013

@ada83 trochu som aj verila ale po precitani zopar stran tejto diskusie ma to preslo 😀

ada83
29. máj 2013

@ludi123 musíš isť viacej do zadu 😉

ada83
29. máj 2013

@ludi123 kedy ideš na vklad a ku komu chodíš ?

ludi123
29. máj 2013

@ada83 skusim teda 🙂 aj ked je to velmi individualne veru, niekomu sa podari a niekomu ani za svet nie :(

katulka25
29. máj 2013

@ada83 mna prave prsia vobec nebolia. Tak som zvedava kedy dorazi 🙂

ada83
29. máj 2013

@katulka25 a test si neskusila možno tehu 😀

ada83
29. máj 2013

@ludi123 hej je niekomu na 1 krat a niekomu nie neviem podla čoho to je 😒

katulka25
29. máj 2013

@ada83 neskusila.ale ked tak v sobotu skusim . Ale podla mna nie som

ludi123
29. máj 2013

@ada83 k tazberikovej a na vklad idem zajtra ...

ludi123
29. máj 2013

@ada83 keby sa tak dali preskocit tie neuspesne pokusy a ist rovno na ten uspesny 🙂

ada83
29. máj 2013

@katulka25 potom daj vedieť či náhodou niečo nie je v brušku 😉

ada83
29. máj 2013

@ludi123 a bude ti ho robiť ona? to hej keby sa to dalo preskočiť a isť len na ten úspešný si asi 1 čo poznám čo chodí k nej. ja som raz u nej bola ale v procare a bola v pohode držím ti palce na kolku ideš na vklad

katulka25
29. máj 2013

@ada83 asi neprekvapim ;) podla pocit by v noci mohla prist

martinazvo
29. máj 2013

@ludi123 ahoj, ja Ta podporím, mala som len 3 vajíčka, 2 sa oplodnili a aj uchytili, zial po 6-7tt nam zostalo len 1 babatko, ale podarilo sa a je to uz 20-centimetrovy krasavec, a to vsetko bolo 1.IVF 🙂

fantinka
30. máj 2013

@ada83 hm necháme sa prekvapiť, ako to už dopadne...jeden sa tam určite prebojuje 😉

gaga83
30. máj 2013

@ludi123 ahoj, drzim ti palce aby to dobre dopadlo;)

ludi123
30. máj 2013

@ada83
@gaga83
@martinazvo tak baby, et mam za sebou... teraz neviem, co mam robit dalej 🙂

martinazvo
30. máj 2013

@ludi123 ahojky, gratulujem... No a teraz este stale az do krvicky vela vela pi, aby sa embrijka pek ne zahniezdili. Vela oddychuj, mojkaj brusko a najma mysli pozitivne!!! 🙂

ludi123
30. máj 2013

@martinazvo mozem pit aj kavu? ja som na nej zavisla :(

martinazvo
30. máj 2013

@ludi123 no ja som tiez bola a uz cez stimulku som nepila, ked som otehotnela ani som na nu uz nemala chut a teraz si obcas dam bezkofeinovu... Niekto sa jej nevzda ale ja som sa kedze vsade vravia ze to nerobi dobre a povedala som si ze pre babo vsetko...

ludi123
30. máj 2013

@martinazvo praveze ja vsade citam a pocuvam, ze to nevadi ... ale tak vzdam sa aj ja... s fajcenim som sekla tiez po dlhych rokoch pred 3 mesiacmi ...

cristinna
30. máj 2013

Ahojte baby,
moj manzel bol prvykrat na spermiograme v Iscare a ma takyto vysledok:
Objem 1,5ml,
Motilne 13,
Nemotilne 25,
Motilita a+b+b-,
Patologia 96 percent a napisali mu do nalezu ze Astheno - terato zoospermia a zaver ivf/icsi.. Je nam jasne, ze nema dobre vysledky. U mna gynoska nezistila nic a v Iscare sne boli iba na spermiograme. Preto sa vas chcem spytat, ci mam ist s vysledkami spermiogramu este k gynoske ukazat, alebo je to uz zbytocne a treba sa objednat na konzultaciu, ze? Dakujeeem

ludi123
30. máj 2013

@cristinna no gynekologicka ti s tym velmi nepomoze 🙂 podla mna objednat rovno do iscaru alebo niekde inde na konzultaciu.. inak kamoskin manzel mal takto zly spermiogram - zmenil stravovanie, prestal fajcit a nepil a za 3 mesiace bola tehotna 🙂 a to sa predtym snazili 2 roky!

katla
30. máj 2013

@cristinna Urcite je to zbytocne. V iscare sa o Vas postaraju od A po Z. Nevaj a objednajte sa na konzultaciu, nech sa cim skor pustite do boja. A nezufaj,moj manzel mal strasne vysledky, aj som si poplakala, ze ci z toho jeho nic nieco bude a boom, uz cakame dvojicky. Drzim palce.

katla
30. máj 2013

@ludi123 Ked sa pytas komu to vyslo na prvykrat, tak v iscare mne. Pred tym som chodila do gyn-fiv, ale tam to bola strata casu. Tu sme prisli, Dr. Petrova si nas zobrala do parady a je to.

sakura
30. máj 2013

@katla
aj ja chodím k Petrovej 🙂 ET a KET na prvý šup 🙂

ludi123
30. máj 2013

@katla no s gynfiv mam aj ja zle skusenosti, sice to tam nedoslo az po IVF ale chodili sme tam na konzultaciu.. nemenovany pan doktor mi hovoril, ze musim ist cim skorej do stimulky, vraj nevadi ze mam tri cysty, zdalo sa mi to cudne a opytala som sa nezavisle 3 dalsich doktorov, z toho jednej, co robi umele oplodnenia a veru vsetci do jedneho mi povedali, ze IVF v tom stave, co som mala, by bolo na 100% neuspesne ... su v tom proste velke peniaze a ludia, co nemaju moralne zasady a empatiu voci zenam, ktore sa snazia otehotniet, sa najdu vsade ...

cristinna
30. máj 2013

@ludi123
@katla
Dakujeeem, tusila som ze to bude asi zbytocne k gynoske.. Ja chodim k Dr. Fellnerovej a ona mi odporucila prave tu doktorku Petrovu v Iscare. 😀 Tak sa pojdem k nej objednat a uvidime. 🙂 Chcem sa spytat, ze ked ste isli prvykrat na konzultaciu, tak ste isli spolu, alebo najprv same?
ludi123 To je mozne, ze by stravovanim, aj sem tam fajci cigary :( Pije malokedy, ale schudnut by mohol...neviem co vsetko oplyvnuje zle spermie, ked je mlady..ma len 28 rokov :(.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre