ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
4. mar 2013

@gigi77 držim palceky a relaxuj ked ti to tvoja dcera dovolí

ada83
4. mar 2013

@sandra077 ahoj potom daj vedieť ci bola dobra

sandra077
4. mar 2013

@ada83 okis dam snad bude oka kontrola mi ma dat recept na lieky na ivf...

b.bardyova
4. mar 2013

@sandra077 ona je dobra, mila a aj vsetko vysvetli ...len sa mi nepaci postup pokus-omyl ..ale tak ani ona nevie odhdnut, ze ako moje telo bude reagovat na lieky

sandra077
4. mar 2013

@b.bardyova jasne a ivf teda nevyslo si sla na druhe? mali ste dve embriska ? ja chcem len jedno lebo dvojicky su rizikove skor...

ada83
4. mar 2013

@sandra077 ideš na prve IVF?

denulka85
4. mar 2013

@b.bardyova kokos ak ti dlho meskaju a neskusala si mamatest nahodou?

denulka85
4. mar 2013

@ada83 ahoj herecka 😝

b.bardyova
4. mar 2013

@sandra077 boli sme na 1ivf a teraz cakame na vklad a chceme 2 embrijka 🙂

b.bardyova
4. mar 2013

@denulka85 dnes mi povedali z krvi, ze negativne a skusala a bol biely ako sneh

ada83
4. mar 2013

@denulka85 ahoj tehula 😕

sakura
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
aj my budeme mať PK a aj my máme 5 🙂 Tak dúfam že jeden bojovníček bude 🙂 Na kolký deň cyklu ti vyšiel vklad aj s PK? ja budem zajtra 14 deň...

denulka85
4. mar 2013

@ada83 este nverim 🙂 dnes som bola zas na krvi uz moja ruka vyzera ako keby som bola narkoman 😀 😀 😀 😀

denulka85
4. mar 2013

@b.bardyova pekne tak co moze byt problem nic ti nepovedala? katastrofa

ada83
4. mar 2013

@denulka85 no neviem neviem či narodou nie si 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉 😉 😉 😉

denulka85
4. mar 2013

@ada83 kebyze vidis ruku tak by som to asi nevedela odtajit 😀 😀 strasne pondelok, streda a dnes tak dufam ze zajtra budu dobre spravy.... ako sa mas?

ada83
4. mar 2013

@denulka85 ale dá sa už ma to prechádza to asi nie lebo narkomanti to radi taja 😀 😉 😉 zajtra cakam len dobre spravy 😉 😉 😉 😉

denulka85
4. mar 2013

@ada83 aj ja dufam ze za 5 dni to dobre narastlo.... uz nech je rano 😉 asi mas pravdu taja to 😀

ada83
4. mar 2013

@denulka85 ale ty to nemusíš tajiť 😉 😎 😎 my ta podrzíme

denulka85
4. mar 2013

@ada83 ooooooooooooooo to je dobre ze sa mozem tu na vas spolahnut 😀

ada83
4. mar 2013

@denulka85 nato su kamošky 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

denulka85
4. mar 2013

@ada83 mas pravdu moja KAMOšKA 🙂

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@sakura no, tak to držím pršteky🙂 mne vyšiel vklad na 23.den...ach, mna to tak zmohlo všetko, že som spala tri hodiny, teraz som vstala🙂)))))

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@gigi77 ahoooooj, aj ja som strašne rada že sme sa spoznali🙂 si ukecaná a pozitívne zmýšľajúca baba🙂 noooo, povedala aj mne že všetko ok, že aj tvoj aj môj transfer bezproblémový🙂 a tiež idem v pondelok o dva týždne na krv....inak, som zvedavá, či to vydržíme netestnúť 😀 😀 😀
no a ten agolutín, to neviem čooooo:(
ja som spala tri hodky, teraz som sa zobudila....asi stres opadol🙂 tak len pekne oddychuj aj ty🙂 pekný večer prajem.

sandra077
4. mar 2013

@ada83 hej idem na prve ivf koncom marca 😉

sandra077
4. mar 2013

@b.bardyova super drzim palce kedy mate mat vklad?uz stimulujes? Ides tiez na prve hej? Ja dako netusim po dvojickach chcem dve deti ale nie naraz 😉

ikacka
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
Ked si spokojna v Iscare, tak to je velmi dolezite....ja som sa presvedcila, ze okrem liekov, je velmi dolezita pohoda a klud nielen po ET ale pocas celeho cyklu - a to mi bolo prave na tom Brne pre mna super. Je pravda, ze aj ja som skusala Brno az po 3 pokusoch v Iscare (teda 3xIVF a 1xKET) - lebo potom som uz bola samoplatca (a to by bolo jedno, ci v Brne alebo v Iscare). No a tam to vyslo 🙂
Ale v konecnom dosledku je vzdy dolezite, ze to nakoniec vyjde 🙂))))

b.bardyova
4. mar 2013

@sandra077 no uz sme jeden vklad mali...teraz cakam na mrchu..vo stvrtok idem na injekciu aby mi ju vyvolali a asi vklad bude -april uvidime co povie doktorka..a mne by dvojicky neprekazali :D

ada83
4. mar 2013

@sandra077 tak vela statia

katulka25
4. mar 2013

Dievcata, zajtea ma caka hematologia.co ma caka a kolko say asi aka na vysledky? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre