ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo noo ja papam tiez tie vitaminky, ale telo aj tak vyluci samo nadmerne mnozstvo to je na beton, co telo nepotrebuje a je navyse neprijme

sandra077
28. mar 2013

@martinazvo jeej odkial mas pls taky krasny obrus?

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 mineraly nevylucis ☹ preto je to nebezpecne

martinazvo
28. mar 2013

@sandra077 dnes som bola v TESCO, mali uz na vsetky velkonocne dekoracie -30% 🙂

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo ty kokso no super no neva pijem vodu z vodovodu :D inak neviem co si mam obliect na pondelok , rifle ma tlacia picha ma tam a rifle nechcem nosit a mam nafuknute brucho uz co mam robit a obliect si aby to nebolo vidiet a aby to nebolo ze teplaky.. ach

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo inak teraz som citala mala si syndrom miznuceho dvojcata , ake embrya ti davali pri et ?

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 ja nosim leginy...... a k nim cokolvek 🙂 som na PN a nemam kedy ist kupit tehu rifle, bez vyskusania sa nohavice neodvazim kupit...

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo pockaj leginy ale tie su priesvitne nie? ako myslim k tomu musis dat nieco dlhe ci aj nad pas? no vies ako to myslim

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 mali sme dve 8-bunkove, bez PK....... v 5tt sme mali uz aj dve srdiecka a v 8tt uz bol jeden vacok prazdny.... takze babenko sa vstrebalo niekedy v cca. 6tt-7tt...

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo ty kokso ale super ze sa ti chytili 8 bunkove vau a to ja som mala dve blasticky a po pk tak hadam mi tam ostanu obe vies mam darovane vajicka a uz mi nic nezostalo ani v mrazaku a chcela by som surodenca od jednej darkyne

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 nie silonky, leginy, cierne a to nie je priesvitne.....je to pruzne, ale popravde ja uz aj leginy mam tehotenske lebo normalne ma uz tlacia...

katulka25
28. mar 2013

@denulka85 drzim silno prsty aby to bolo ok

sandra077
28. mar 2013

@martinazvo dikes 🙂

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 jasne...... no nechceli riskovat PK, lebo sme mali len 3 vajicka a len dve sa oplodnili.... ale vies, vela lekarov ma taky nazor ze niekedy sa embryjkam lepsie dari v brusku ako v miske 🙂

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo ty kokso a co si das na vrch? ja to chcem aby to nebolo vidiet ani to moje nafuknute brusko vies pri dvoch to asi ide rychlejsie

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo aano to viem to je pravda , tak my sme mali 5 oocytov, vsetky sa oplodnili ku dnu et zostali 3 to morula neviem ci si to citala a dve blastocysty, a tie dve som vlozila a morula neprezila do druheho dna ani na mrazenie

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 no ja mam veeeeela takych volnych triciek, pripadne tunik, takze tie to pekne zamaskuju...... teda zamaskovali, teraz uz brusko neskryjem 😀

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo no nic ideme do mesta teda ach diky zatial tak padam

sakura
28. mar 2013

@gigi77
@muchotravka166
@cucoriedkacucoriedka

baby tak pred chvílou mi volali.. HCG 1156 😅 ...no ja neviem 🙂) nebudú to dvojky? Musím naštudovať tabulku..ale sestrička ma upokojovala že to je jedno baby..no tak teraz budem mať 2 týždne čo robiť 😅 😅 😅 😅 😅

fantinka
28. mar 2013

@sakura supeer 🙂 konečne sa začínajú dobré správy 😉

katulka25
28. mar 2013

@sakura supeeer ;) tesiiim sa. A dva tyzdne bude oddychovat 🙂 juchuuu

sakura
28. mar 2013

@fantinka
@katulka25
diky babule 🙂 Trošku ma len prekvapilo to HCG 🙂) Pri malej som mala 745...ale to asi preto že teraz bola blastocytsa a pri ET 8 bunkovec 🙂)..neviem....

denulka85
28. mar 2013

@sakura jej super gratulujemmmmmmmmmmmmmmmm

muchotravka166
28. mar 2013

@sakura fiiha v tomto sa ja nevyznam ale ja neviem kde su tie tabulky? poslii liiink 😝 ale super mas to tam tesim sa

silvinka20
28. mar 2013

@denulka85 ako citam hcg ti stupa a to je len dobre, drzim palce nech sa embryjko uz konecne ukaze.

denulka85
28. mar 2013

@silvinka20 stupa stupa a lekarom na nervy 😀

silvinka20
28. mar 2013

@denulka85 nech im len nervy praskaju, ved ono sa ukaze. este ze toho primara si mala takeho normalneho ze ta neposlal na kyret ze sa caka na hcg. tvoje miminko narobi vrasky a sediny lekarom 😀 😀 😀

elle81
28. mar 2013

babulky pripájam sa k vam, dnes mi vlozili 2blachocisty, tak teraz lezim z nohami hore 😀 😀

denulka85
28. mar 2013

@silvinka20 keby len lekarom ale hlavne nam mi sme uz na nervy uplne 😖

denulka85
28. mar 2013

@silvinka20 fakt to bola asi stastie ze ma trocha rozumu ten primar 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre