ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alicag
13. mar 2008

Tak to maš fajn 🙂 mna lieky v heliku dali recept a vybrala som ich vedla v lekarni.Tiež to maš dobre daleko do iscaru.Ja budem potom otravovat rodinu a budem tam inač si to neviem predstavit 😎

renanet
13. mar 2008

Ahojte
som tu nova a tiez chodim do Iscaru...s manzelom sme boli velmi spokojni...nam to vyslo az na druhy pokus a teraz uz mame 2 rocneho maleho sibala...tento rok sa chystame znovu tak uvidime ako to dopadne...
ja som mala dost vajiciek az 18 ale manzel mal strasne malo spermii...tak sme radi ze to vyslo aspon takto...

saxo
13. mar 2008

no co neurobis pre babo? zapnem si v aute navigacny a hadam po tych ulickam sama az tak nepobludim. aj moja mama mi vravi - sak to len prejdes okolo zelez.stanice a si tam. no lenze ako sa dostat ku stanici? 😀 navigacny, je navigacny...moj muz tam trafi aj po slepiacky,no lenze vypusti babu samu bo BA ulic autom... 🙂

alicag
13. mar 2008

A je čas aj niečo ziest tak dobru chut k obediku. 🙂

pointka
13. mar 2008

Ahoj Mirinda.
Kedy ides na KO dalsiu? Ja idem celkom necakane zajtra, doki ma chce vidiet, tak uvidim, co vymyslela 🙂

alicag
13. mar 2008

Ahoj renanet je perfektne že na 2 pokus vam to vyšlo a mate už doma pokladik.budem ti držat palce nech mate doma ešte 1 alebo rovno2? 😀 😀 😀

saxo
13. mar 2008

renanet - zavidim ti. aj ja by som chcela.... 🙂

annaanna
13. mar 2008

saxo - navigačný ťa tam dovezie, neboj sa. nemusíš mať z ničoho problém, veď si už dospelááááá nie?

renanet
13. mar 2008

dakujem alicag mozno budu aj tie dve 🙂

ahoj saxo neboj aj teba to urcite za chvilu caka...my sme na ten nas poklad cakali 7 rokov...tak viem ake to je... ☹

alicag
13. mar 2008

Ahojky pointka daj zajtra vediet čo a ako 🙂 velmi,velmi držim palce 🙂 🙂 🙂
Saxo maš pravdu radšej ten navigačny ja chvalabohu taky problem nemam vyrastala som tam 😀

saxo
13. mar 2008

no ja som v podstate este ani nejak extremne dieta nechcela - minuly rok len tak nahodou pri preventivnej prehliadke sa ma dr. opyta ze ktory den mz mam. ako to ze tu nemam vajicka. a uz to bolo.... a odvtedy to akosi zeniem dopredu. ja len verim, ze iscare urobia zazrak

mirinda10
13. mar 2008

ahojky pointka, ja musim cakat na dalsiu mrchu takze to tak vidim zaciatok aprila a potom opat budem cakat do dalsej a potom nastupia lieky ja som zatial mala iba jednu mrchu po nesupesnom IVF takze som iba na zaciatku

to je super mozno hned ti nasadi lieky a mozete ktovat zaciatkom aprila 🙂 🙂 🙂

pointka
13. mar 2008

neviem, uvidim, mozno sa bude dat aj do priroszeneho cyklu, vsak uvidim, co dokina povie, ta sliznica, ci uz konecne sa pohne. alica dakujem 🙂 aj ja tebe 🙂

alicag
13. mar 2008

treba velmi,velmi verit na zazraky 🙂

pointka
13. mar 2008

no u mna to zazrak bude

gabika24
13. mar 2008

pointka, drzkaj sa, budnem na teba velmi mysliet....

alicag
13. mar 2008

Pointka 🙂 neboj vyde ti to hlavne misli pozitivne ved niekto musi začat tu velku 😀 Tehu vlnuuuuuuu 😀 😀 😀 drž sa.

annaanna
13. mar 2008

ja ju začnem, som sa rozhodla 🙂

alicag
13. mar 2008

Hurááááá teraz som akurat čitala o prolaktine aj na to uživam lieky sice len štvrt tabletky som zvedava čo mi povedia na kontrole ale som rada,že kočky tam pisali ,že dost rychlo im to zabralo dufam,že to bude aj u mna.mne ho zistili v lubochni pri testoch štitnej ,že je trochu zvyšeny tak uvidime. 🙂

lubeck
13. mar 2008

Mirinda10 - ja som od fachu, takze viem, ze mavame zle dni- tak ako vsetci ludia a preto ma ten pristup viacej zarazil ☹ No co uz 😖 ja som sa uz rozhodla ist do ineho centra. Drzim Vam vsetkym palce, aby Vam to vyslo a vsetko bolo v poriadku 🙂

pointka
13. mar 2008

Alica, ja sa najprv k tomu transferu musim dostat, potom mozno bude aj tehu vlna. 😒

alicag
13. mar 2008

neboj dostaneš 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

mirinda10
13. mar 2008

alica ja na prolaktin beriem parlodel ale ja som nemala az moc vysoke hodnoty nejakych 45 ale po 2 mesiacoch som na 14 a doki povedal, ze teraz je to ok
vysoke hodnoty prolaktinu je ako antikoncepcia vtedy sa neda prirodzene otehotniet

ja mam sestru 2 roky sa im nedarilo a isla k dokimu zobral krv a mala prolaktin cez 200, nasadil jej parlodel a na 3 mesiac ako to brala otehotnela teraz ma nadherneho syna 27 mesiacov to je moja laska, takze ten prolaktin je pluha treba to mat pod kontrolou

lubeck ja viem, chapem to a je mi luto, ze si zmenila CAR ale mas pravdu v tomto pripade sa musis dobre citit u lekara, toto je ina situacia ako pravidelna kontrola u gynekologa, prajem ti aby si tam bola happy ale hlavne aby bolo mimco to je nas ciel 🙂 🙂

alicag
13. mar 2008

Ahoj mirinda 🙂 ten prolaktin je fakt svinstvo.ja ani neviem aku som mala hodnotu len mi lekarka povedala,že to je trochu zvýšene tak berem ten medocriptin.štvrt tablety ale viem,že je to doležite kvoli otehotneniu teraz mam ist na kontrolu do lubochne kebi mi povedali,že to neni o.k 😢 tak musim čakat.Kým som nezačala brat liek ani som nemala šajnu že je to stresovy hormon. 🙂 Je super,že liečba ti dobre zabrala2 mesiace to je super . 😕

saxo
14. mar 2008

ty kokso baby, ja nemam ani ponatia o com pisete.... az mam hrôzu ze co ma caka . ja som si to predstavovala asi az prilis jednoducho. uf. 🤐

gabika24
15. mar 2008

ahojte babule.
pointka, bola si na tej kontrole? ako?
pekny den a este krajsi vikend 😉

pointka
15. mar 2008

Ahoj Gabika.
No dala mi nejake dalsie lieky, vyzera to na cievny problem, tak beriem lieky na rozsirenie ciev a zda sa jej, ze mam kratku dutinu maternice, ma podozrenie, ze su tam zrasty, takze pojdem na hysteroskopiu a kyretaz spolu.
Inak endometrium som mala ledva viditelnu ciarku...

gabika24
15. mar 2008

ahoj Pointka.
ojoj.
ale verim, ze sa to vsetko napravi, len sa nesmies vzdat. hlavne teraz pokoj, daj sa do poriadku, aby si bola ok, ked ti vlozia embryjko.
drzkaj sa a urcite sa ozvi.

pointka
16. mar 2008

ja som v klude, stresovat sa nestresujem, nemam sajn kedy k tomu vlozeniu dojde, takze stres nemam...

lauritka
16. mar 2008

ahojki pointka ....mne zase nedorastla sliznica, bola som na uzv. takze dalsi cyklus mam brat po ovulke duphaston, ze vraj gestageny hormony popmahaju sliznici dorast 😕 mne sa KET tiez posuva neviem dokedy 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre