ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

rybca
9. jún 2008

ahojte, neviete ako to chodi v Iscare? priatel ma ist na kontrolny spermiogram na zaklade ktoreho sa rozhodne ci pojdeme na IVF ci nie. Neviete nahodou ci hned po vysledku s nami preberu moznosti, alebo sa budeme musiet objednat na novy termin?

scarlette
9. jún 2008

beke gratulujem 😉

beke
9. jún 2008

Vďaka scarlette. Aj ty chodíš do Iscare?

andy26
9. jún 2008

beke gratulujeeeeeeeeeeem, užastné. Dúfam, že to potvrdí aj saxo a adinam. No a kedže je to úspešnosť len 30%, vychádza mi to tak, že už tri ste uspešné .. ja teda isto nebudem ☹

adinam
9. jún 2008

Ahoj Andy,tak zajtra sa možno stretneme...Ja už ledva čakám,aby to skončilo 😒 Dnes som si robila zase test,boli tam opať dve //,tá druhá síce slabšia,ale dobre viditeľná.Lenže...dnes poobede som zase začala špiniť,takže nič z toho nebude ☹ Ty,keď nešpiníš,buď rada a ver,že Ti to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Beke-gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 a opatrujte sa!!!!!!!!!!!!!!!

andy26
9. jún 2008

Adinam, dakujem za podporu, ale ja to vážne začínam citiť už dosť negatívne..., žiadny príznak,nič a špinenie je vraj bežné.. ked si mala dve čiarky, myslím, že si tehotná 🙂 . Ja by som asi radčej chcela špiniť a mať nejaké príznaky ako vôbec nič. Už ako keby som počula ten hlas v telefone, je nám ľuto, ale nie ste tehotná ☹
Ráno sa isto uvidíme, držím palčeky a hned ked budem vedieť, napíšem, ale asi sa nebude čím chváliť. Myslím, že to žena nejako cíti, že je v tom... a ja necítim vôbec nič ☹ .
Ako to bolo v tvojom prípade prvý krát? tiež si nemala žiadne príznaky? Alebo mala? A špinila si? alebo ti prišiel menzes až po vysadení utrogestanu?

adinam
9. jún 2008

Andy,pri prvom IVF,som tiež takto začala špiniť asi na 11-ty deň,ale testy boli negatívne-robila som vtedy dva.Vtedy som nemala žiadne príznaky,iba boleli prsia.A MS mi prišla dva dni po vysadení utrogestanu/myslím,že 30-deň cyklu/.Neboj sa budeme bojovať ďalej,nesmieme sa vzdať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Inak teraz sa cítim nejako inak,je mi zle od žalúdka už štyri dni,ale myslím,že to sú už fóbie.Fu,nech je už zajtra 😒 pa.

zuzankaro
9. jún 2008

Ahoj rybca,
nam po druhom spermiograme Dr. hned navrhol IVF, aj kvoli veku (mame uz po 30-tke), hned sme vypisali ziadost, dohodli sme sa ake injekcie chceme a ziadost ISCARE zaslalo do poistovne.
A uz stimulujem 🙂

anielik
9. jún 2008

ahojte tak sa k Vam pridavam, ja by som mala ist v piatok na Ket...ak sa bude hciet nasmu 1dnemu mrazacikovi.... ☹

babulky, cim vas stimulovali ked ste sli na Ket?

dakujem a vsetkym drzim palceky 😉

andy26
9. jún 2008

veru, už nech je zajtra, nech vieme na čom sme... inak, ja už utroš ani neberiem, akosi to cítim, že to nemá vyznam.
☹ ☹ ☹ . Zle od žalúdka? to by mohol byť ďalší pozitívny príznak.. ja na tvojom mieste... teším teším. A ako je to s tým IVF na druhý pokus? Prečo až o 3 mesiace? Nemôže to byť skôr? kde je ešte september... ach jooo

adinam
9. jún 2008

joj Andy,tak sme s mužíkom dali foto testu do albumu,ak chceš mrkni 😒 😒 Ak to nebude pravda,to bude výstraha-neveriť testom!Skor,ako o tri mesiace sa nedá,lebo máme rozhádzané hormóny,aj MS bude všelijako chodiť,priprav sa na to.A telo sa musí prečistiť,radšej to neunáhliť,lebo to zas nevyjde.A ja už budem mať posledný pokus cez poisťovňu.Ale ten utrogestan si mala ešte nechať...neboj pojdeme na dovolenku a uzdravíme psychiku 😉

mirinda10
9. jún 2008

anielik, no ja som 12DC a beriem estrofem na KET teraz uz 3x1 a na 15DC idem na utz a uvidime aka bude sliznica a hadam o tyzden budem mat uz snehuliakov v teplucku u mna

uz teraz v piatok ides na transfer a aku mas sliznicu

andy26
9. jún 2008

joj, tak som si kukla ten tvoj testíííííík, je to jasnééééé, vážne. No ked toto v tvojom prípade bude neuspešné, tak potom už nechápem ničomu. Vytešuj sa !!!!!!! Ja ti blahoželám, vážne, zajtra sa nemáš čoho obávať.
Už vôbec nemusíš počítaš s posledným pokusom cez poisťovnu a uzdraviť psychiku? vy si dovolenku poriadne užite a tešte sa z uspechu. Ja ešte tento týžden a od piatku mám dovolenku.. v utorok odchádzame na splav do Tatier a myslím, že budem dosť rozhádzaná z neuspechu... čakám,že mi povedia tú zlú správu, ale vôbec neviem, ako mi z toho zase bude ťažko a zúfalo a tá predstava, že všetko od znovu a že taká nespravodlivosť môže byť.. čo ešte človek môže chcieť, je pod drobnohladom lekárov, dajú embryo a aj tak z toho nič nie je... je to ťažké, ale ved sme tu všetky zažili toľké sklamania a neuspechy.... Ja ti to strašne želám a ráno sa vidíme. Tak sa dobre vyspime a už nech je to za nami.

tanyja
9. jún 2008

ahojte dievčatká,
mám pre vás jednu radu: relaxujte a nemyslite na to!!! iba trápite psychiku a nepomôže to, čo má byť bude a budú aj detičky. Adinam zajtra myslím na Teba, to špinenie nič neznamená - mne doktorka hovorila, že to sa embryo ukladá, robí si hniezdočko, preto to špinenie. a marietta27, posmeľuj !!! zajtra čakám správičky. 😕 😕 😕

adinam
9. jún 2008

Andy,dobrú nocku,pevné nervy na ráno...Saxo sa nám stratila,kde len je???????????Dúfam,že je v pohodke.pa.odchádzam.

saxo
9. jún 2008

uz sa hlasim! HCG mam 504, tak je to jasne 😀 😀 😀
adin, andy zajtra drzim vsetkych 20 prstekov 🙂 zajtra napisem viac

alicag
9. jún 2008

Ahojte zajtra držim palce 😨 😨 😨 😨 😨 ja som konečne po genetike a čakam na vysledky 😠 😠 😠 je to dlheeeeee babulky držte sa 😉

smejka
9. jún 2008

ahojte...chcem sa spytat ci niektora nemate skusenost s lekarmi i pristupom v Iscare v Ruzomberku...vdaka

scarlette
9. jún 2008

beke este nechodim ale uz som objednana s muzom na 26 juna o 11tej 🙂

beke
10. jún 2008

Ahojte baby, držím palce na dnešný testík.
saxo, gratulujem pekné hcg.

beke
10. jún 2008

baby, kde ste..dajte nám už vedieť, ako dopadli testíky?

andy26
10. jún 2008

ahojte saxo a adinam, takže moje obavy sa naplnili... a dokonca som správne odhadla aj to, ako mi to oznámi sestrička v telefone... je mi lúto, ale nie ste tehotná... takže idem do boja dalej
Ale tým, že som to predpokladala, tak ma to až tak nepoložilo a dokonca, mi dnes prišiel aj menzes... asi že to všetko opadlo zo mna.. tak sa teším, že takto o týžden budeme ovulovať a čo je hlavnééé ,že ideme dovolenkovať, tak možno sekerka vystrelí 🙂
Adinam, nestretli sme sa ráno, ja som prišla o 7.00 a 7.15 som už bola vybavená....
Dufam, že ti to potrvrdili ako saxo... saxo teším sa s tebou, dávaj na Vás pozor a informuj ako sa ti darí ďalej...ano?
Držím Vám pastičky 🙂

pointka
10. jún 2008

caute, tak uz konecne mam termin a 16.6. idem uz aj ja na KET. Hura, snad sa dockam prveho transferu 🙂

adinam
10. jún 2008

Ahojte dievčatá,tak tehu potvrdené,ale HCG-100,takže sa mi to nejako nepozdáva ☹ ,neviem,čo si mám o tom myslieť,aj keď sestrička mi povedala,že je to O.K.Dnes mi je zle,ale príšerne.Andy som smutná ☹

andy26
10. jún 2008

Ahoj Adinam, hlavne bud pokojná, ked sestrička potvrdila že je to ok, nestresuj sa... rastiete pomalšie to nič, asi to platí na každého inak..
Dakujem ti za podporu a pochopenie.
Pevne verím a dúfam, že budeš kľudnejšia o pár dní, ked bude hcg stupať.. ja vám to strašne želám...
ja asi cítim, že to výjde ako tebe na druhý krát 🙂

saxo
10. jún 2008

andy26 ☹ ☹ ☹ ty fakt ako keby si to citila. vidis, dobry napad, dovolenka kadeco vyriesi 🙂 mas malo rokov, takze nie je dovod prepadat depke. drz sa aj ty a v septembri pri najhorsom sup na to opat 😉

andy26
10. jún 2008

si zlatá saxo, dakujem za podporu... len až tak málo rokov nemám... čo nevidieť 30 tka, a už 3 roky intenzívne snažíme... a chcela by som min. dve detičky.. takže treba s tým niečo robiť... 🙂
ozvi sa ako sa ti darí dalej, budem na vás myslieť a sem tam nahliadnem

saxo
10. jún 2008

jasne ze sa ozvem. momentalne mi je cudnem, mam OHSS ☹ ale nemam ani vodu v bruchu, tak to samo pomaly prejde, no co ti poviem....

beke
11. jún 2008

saxo, adinam gratulujem vám a opatrujte sa...o dva týždne idete na prvý utz?...v pondelok alebo v utorok?
Ja idem v pondelok.

zuzankaro
11. jún 2008

ahojte,
neviete či sa môže ibalgin počas stimulácie? Strašne ma začal bolieť bedrový kĺb, až tak že sa nemôžem čo i len otočiť :( Myslela som si že to vydržím ale fakt sa nedá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre