ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misik1
18. nov 2008

sylvi, musi sa nam to podarit......musiiiiiii 🙂

scarlette
18. nov 2008

sylvi bodaj by to pravda bola, potom by sme dali velke stretko 😀 bruchate

macous
18. nov 2008

holky podaří, jednou určitě, taky jsem si počkala na pátý pokus a co vlastně, nejsou v tom žádná pravidla, věřím, že brzy napíšete // čárečky 😵 😵

scarlette
18. nov 2008

macous keby som ja mala cakat na 5ty pokus tak by ma madzi ty cakala dalsia operacia a dlhodoba liecba... tak jadufam ze sa to uz nebude predlzovat a budeme mat krasny vianocny darcek 🙂
kedy ides klekarovi na potvrdenie srdiecka?

a macousku dakujem 🙂

karkulka522
18. nov 2008

ahojte, Sylvi keby ta len chcel Panbožko vyslyšat 😒 ,bolo by to krasne 🙂 POINTKA,MACOUS-babatka krasne rastu,len tak dalej 😉 MISIK-este nejazdim 😀 ved sme zatial mali len jednu uvodnu hodinu,ale u nas po dedine sa uz učim 😅 SCARLETKA nech ti ta mrcha pride co najkor a sup na KET nech tu mame dalsiu tehulku 😉 MIRINDA nech ti ten čas rychlo prejde a nech sa embryjka dobre uchytia 😉

scarlette
18. nov 2008

misik si bola chora ked sinemohla zacat?
karkulka dakujem, ja dufam ze mrcha pride zajtra, vo stvrtok letim do ba a kedze mam zakazane tampony tak budem celkom nesvoja keby ze ma len prist a ja sedim na letisku 😅

macous
18. nov 2008

holky, tak držím všem palce ať to brzy dopadne dobře 😉
Scarlettka - jen si zvykaj na vložky, budeš je nosit až do 13 tt a pak po porodu dalších 6 týdnů 😀 😀 😀

misik1
18. nov 2008

no mne robili opakovane odbery po dvoch tyzdnoch lebo som mala slabo pozitivnu listeriozu, ale doki povedala,ze ta hladina co ukazuje su asi len protilatky, ale ze pre istotu a ked casto neuzivam, tak mi da atb, tak nech to preliecime a budeme obidve spokojne...uz som ich vsetky dojedla,ale radsej ket teray nie....a aj tak cakam este na imuno, tak nech mam vysetrenia, ved vies, aj tu hzstero skopiu mi robili, ako som chcela a potom pojdem dalej....tebe drzim palce, lebo sa ti to tiez tak oddialovalo.....nech sa podari...kolko mas a kolko budu rozmrazovat mrazacikov? lebo ja len 1, preto asi pojdem rovno na ivf, nie ket...uvidim po konzultacii...

macous
18. nov 2008

Misik - tak hodně štěstí 😵

mirinda10
18. nov 2008

syliva ja som lezala pri 1 IVF a pri 1 KET a nic sa nepodarilo takze neviem co treba robit
ja mam pracu kde sedim cely den nestojim, nebeham nemam tak namahavu pracu ale teraz lezkam nic nebudem tazke nosit

jedna baba pri OPU śa pytala sestricky ci ma po ET ostat doma a ta povedla, ze co robi a ona ja som ucitelka a oznamila jej, ze moze ist do prace ale ma sa setrit, takze neviem uvidime ja by som sa doma zblaznila ale po OPU som doma oddychovala

ja som sa osobne pytala dokiho a povedal, ze nemam iba behat maraton inak je to ok tak si vyber

ak by som robila za pasom alebo v obchode, sestricku ked si stale na nohach tak som doma na PN urcite

drzte mi palceky budem to potrebovat

chodim k Marsikovi

misik1
18. nov 2008

dik macous, este to chvilu potrva,ale tesim sa na pokracovanie 🙂

scarlette
18. nov 2008

macous a to preco v prvom tromestri??? po porode chapem ale neviem preco v prvom trimestri...

misik my mame len 2mrazaciky, a kedze po prvej stimulke som mala komplikacie s mojou diagnozou tak rovno idem na KETko, v mojom pripade je oddelovanie velmi zle riesenie, lebo endometrioza sa neda liecit ale len potlacit tak sa po liecbe moze kedykolvek ozvat a uz sa aj ozvala, preto mi nemohli robit ET a aj preto som bola na hysteroskopii aj kyretazi 😔

misik1
18. nov 2008

tak rychlo do toho, nech sa podari, velmi ti to zelam.....estrofem su sympaticke modre tabletky, tak sa pozitivne nalad a s chutou sa do nich pust...tfuj, tfuj.... 😀 😀 😀

scarlette
18. nov 2008

misik 😉 dufam ze rano si uz dam a este raz vdakaaaa 😀

pointka
19. nov 2008

sylvia, nie kazdy den, kazdy tyzden 1,2 cm 🙂

sylvia21
19. nov 2008

krasny den - kocky - karkulka, viky, scarletka, misik, 🙂

Vidim, ze sa vsetky tesite na obdobie s velkym bruskom ako ja 😀 😎 to bude parada. Adinam, Pointka a Macousku vas uz velke brusisko neminie 😉 😉

Mirinduska uplne Ta chapem, ono nikdy nevieme, co urobime lepsie. Tie nase male cucoriedky si i tak urobia po svojom.

misik1
19. nov 2008

cauko,
tak co scarletka uy mas 1. estrofem v sebe, mnam, mnam...
sylvi, ako ti je, nezlepsuje sa? POdla toho yesi na koniki bola doobeda, tak si asi doma....skoro sa vyliec...

sylvia21
19. nov 2008

Ahoj Misik, hej zostala som na tyzden doma. Doki mi dala liecky na posilnenie imunity hlavne hornych dychacich ciest ale hlavne som bola asi dost vycerpana, takze z toho ma bolelo cele telo. Uz mi je lespie. Pomaha mi i ibalgin, ten je i protizapalovy, takze do konca tyzdna sa dam urcite doporiadku.
A ty Misik , ako?

scarlette
19. nov 2008

misik zatial nie, stale ma pobolieva len brucho ☹

sylvia21
19. nov 2008

to znamena Scarlettka, ze cakas na mrsku?

scarlette
19. nov 2008

silvi ano, ale ona sa nechce dako spustit 😠 uz davno som tak neocakavala mrchu ako teraz 😅

sylvia21
19. nov 2008

scarlettka, to sa netrap, ona urcite pride. Mne sa to presne stalo naposledy. Roky mi chodi na cas a prave pred stimulkou meskala 10 dni. Doki sa ma pytal najprv, ci nie som tehotna, tak sa skus zamysliet i ty, ci nahodou 😉 a ked nie, tak podvedomie je velmi silne, a aj ked sa citime v pohode, psychika pracuje a ovplyvnuje tym mrsku 😒 Ona pride a za chvilocku budes moct zacat. Potom uz to pofrci.

scarlette
19. nov 2008

sylvi isto nie, nakolko sex som mala teraz po zakroku zakazany ze az po mrche... takze abstinujem 😠

misik1
19. nov 2008

tak scarletka kedze to na zakladespominanej abstinencie asi nebude tehotenstvo, tak nech cim skor dojde, nech mozes zacat...
sylvi,tak si aj od deti oddychnes...
dnes som volala do car a objednala sa, no az na piatok 28.11.....to uz budem mat aj imuno vysledky, tak nech tam s niecim idem.... 😉

jajka12
19. nov 2008

čaute kočky, pekne prosím, popíšte mi niečo bližšie o IUI. V piatok ma to čaká, mám zmiešané pocity. Ani neviem či by som si mala zobrať na ten deň voľno, (lekárku odvolali počas môjho vyšetrenia a mám pocit že som nedostala dostatočné info... )dík 🙂)

scarlette
19. nov 2008

misik super ze mas termin, ja sa budem objednavat podla toho kedy pride mrcha, ale maloby to byt zaciatkom decembra...

jajka tak jati neporadim, nakolko som toto preskocila a sla rovno na ivf

misik1
19. nov 2008

jajka, neviem co blizsie, kedze neviem co ti stihla povedat....pozri samostatnu temu IUI, ale v podstate ja som na iui isla z roboty okolo obeda, tak na 12.00 som bola v car a o 12.30 mi doki urobila a potom ma muz uz doviezol domov, tak som v ten den polezala...no nic z toho nebolo...ale baby pisali,ze isli aj hned spat do prace a ostali tehu...tak je to vellmi individualne, ako vsetko v tejto oblasti..drzim palce...ktora doki ta ma?
scarletka 🙂

sylvia21
19. nov 2008

scarletka, za chvilku tu mrska bude, pripadne Ti doki moze dat i vyvolavacku.

Misik - tak uz sa to pomalicky vsetko dava dokopy a stimulka zacne cobydup 🙂 Mas pravdu, troska si od deti oddychnem, uz som to asi i potrebovala 😉

Jajka - viac asi ako Misik Ti neporadime, co by ta kokretne zaujimalo?

jajka12
19. nov 2008

scarlette, misik dik za odpoveď. Nebrala som žiadne lieky, normálne ovulujem ale pravý vajcovod mám nepriechodný. A zákon schválností - stále mi ovulovala pravá strana. Až dnes, po dlllllhom čase kuk - zobudila sa ľavá strana. Je ten zákrok bezbolestný??? Dr. spomínala operačku, ja som očakávala klasickú ordináciu...držím vám palčeky, ja už jedno dieťa mám a prišla som k nemu ani neviem ako - bude mať 15 rokov.... Keď som nič neplánovala - šup a bolo to. Keď plánujem, snažím sa dva roky a nič.... teraz ma lekárka poslala do ISCARE-centra. Takže tu len začínam, no dúfam že sa to podarí, lebo vzhľadom k môjmu veku veľa pokusov podstúpiť nestíham (mám 34).

misik1
19. nov 2008

sylvi ty ides teraz do prahy, co vsetko to obsahuje, vies?...mne robili daco v kosiciach a na nieco idem do brna, tak ci mi treba prahu...,vies mi blizsie popisat do IP?dik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre