ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
26. jan 2009

Misik mas pravdu, skoro vsetci su v skole teraz chori, kazdy posmrkuje alebo ho boli v hrdle, alebo kycha. Kedze bude za chvilu zase treba vela peniazkov (aj ked MM tvrdi, nech ma take netrapi) a i s detmi musim do stimulky co to dobrat a mala som dnes len styri hodiny, tak som to riskla a isla do prace. Je to hlupa zodpovednost za vysledky prace, ktore si dufam neskor nebudem vycitat, ale citim sa po tomto rozhodnuti spokojnejsia. Ponahlala som sa, aby som sa co najskor zababusila do perin. Teraz odkocim k obvodacke vyplatit piatkajsie vysetrenie a znova az do rana zalahnem do perin. Dufam, ze to zvladnem vsetko, tak oko to mam naplanovane.

andy26
26. jan 2009

Ahojte,

tak som tam dnes volala, zajtra idem na vklad.. ale som opatrná v tom tešení.. stále mam obavy, že ked tam prídem.. tak povedia, že sa to prestalo deliť.. no po tých všetkých nezdaroch .. ja už neverím.
Tak hádam to dopadne dobre.
Kočky držte sa tu, a zajtra sem zase napíšem,.. čo je nové.

Scarlett, nech to dobre dopadne na kontrole.

sylvia21
26. jan 2009

andysku , scarlettka - budeme na vas urcite velmi mysliet 😉

andy26
26. jan 2009

Sylvi, si zlatá, dík aj za info ohľadom toho protokolu...
Ja sa zajtra hned ako budeme s embryjkom doma ozvem 😵 😵 😵

Dobrúúúúúúú

sylvia21
27. jan 2009

Scarlettka - co ste sa nove dozvedeli ?
Andy 😵

andy26
27. jan 2009

ahoj,tak dnes mi vlozili sestbunkove embryo tak uvidime.... snad sa uz konecne zakusne 🙂

sylvia21
27. jan 2009

Andy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tolko a viac stasticka Ti posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanyja
27. jan 2009

ahoj Sylvi, kedy začínaš so stimulkou ?? a daj sa poriadne do poriadku, nech sa už všetko vydarí
andy - držím Ti palce, nech bunky rastú a bruško tiež !!!! 😉 😉 😉
a neviete nič nové za Adinam? už je Šimonko na svete ?

scarlette
27. jan 2009

ahojte babule,
takze ja cakam na mrchu a ked dojde tak vo stvrtok zacinam s Merionalom...dal mi 150jednotiek a zatial mam lieky na 5 dni, v utorok 3tieho idem na kontrolu a uvidime co dalej...

sylvia21
27. jan 2009

ahojte kocky - dnes vecer som dostala MS - takze asi 16.2. budem moct zacat pichat decapeptyl? Stale neviem ako sa to spravne vyslovuje, neviete mi poradit? Inak sa citim uz lepsie, dobre som urobila, ze som si dala ten sumamed, inak by som bola urcite este teraz v teplotach.

Tanyjka = ako sa mas? O Adinam neviem, ale dnes som na nu prave myslela, to musi byt telepatia 🙂

Scarlettka = takze caka ta kratky protokol? Vsetko je teda OK, ked mozete zacat. ? 😉

scarlette
27. jan 2009

sylvi zatial to tak vyzera... pri softe sa nerobi ani dlhy protokol 🙂

a citam ze aj ty uz pomalicky zacnes, sa tesim 🙂)

andy26
28. jan 2009

Ahojte kočky,

mne písala včera Saxo o Adinam.. dúfam, že ju tu môžem spomenuť.. Saxo je s nou v kontakte, zatiaľ nedala vedieť, či je Simonko na svete, takže pravdepodobne sú stale dva v jednom.. Leží od 36 týždna v nemocnici pod dohľadom a teraz by mala byť už v takom 38 - 39 týždni. Tiež na nu myslím a dúfam, že Šimonko sa vypýta v správny čas von a nebude príliž Adin trápiť.

Adin, ak nás budeš čítať.. .všetky na Teba myslíme a držíme obom palečky...
a ešte veľa síl a energie želáme..

sylvia21
28. jan 2009

ahoj scarletka - hej hej, pomalicky zaciname tusim spolu 🙂 Ja som dnes v moci dostala MS, tak som dnes volala s doki ,ze 16.2. mame rande.

Andy - Ako si sa dnes mala? Co si dnes podnikala? SOm rada, ze si nam dala vediet o Adinam. Uz sa tesim na fotecky maleho Simonka. Moja mamina ale ked isla do porodnice, tak chcela mat uplne ine meno pre dievcatko a nakoniec prisla som nou. 🙂 Tak mozno i Adinam nam predstavi nejakeho ineho chlapceka 🙂 Inak Simon je velmi pekne meno.

Kocky - ake su Vase favority pre mena? Mne vzdy velmi pacilo meno Lucia, ale nakoniec i kamoska i svagrova ma Lucinku, tak to mame v rodine same Lucinky 🙂 Tak ja uz asi Lucinku mat nebudem moct.

scarlette
28. jan 2009

no mne este nedosla, asi si otvorim flasu cerveneho... tak uz chcem aby som ju mala do kelu...

ja som nad menami moc nerozmyslala, ale Luciu nechcem lebo ju ma svagrina a to by som nerada...

sylvia21
28. jan 2009

takze mate tiez Lucinku v rodine ?

Ked Ti dojde i neskor, ked budes mat softik, tak to ma este i predbehnes, aj ked pride mrska neskor 😉

scarlette
28. jan 2009

hej mame Luciu, bude mat teraz tri roky, je zlata a mam ju aj strasne rada ale je hrozne rozmaznana....
len stimulku mam dohodnutu s lekarom tak ze ak do zajtra nepride menzes tak mam prist... chodim do ba jak na hodiny klavira... ale od vcera ma pobolieva brucho tak dufam ze este dnes v noci sa jej uraci...

andy26
28. jan 2009

Scarlett, mne tiež mrcha nič nechodila.. až ked som si sadla u Maršíka na kozičku, už som citila, že sa pušta. Myslím, že to bolo po 2 dnoch od vysadenia Norethisteronu. Tak nech ti príde už čoskoro.. to je ale sila.. ked ju človek nepotrebuje, tak príde ako na potvoru, a ked sa jej nevieš dočkať.. tak nič.. mooooja... dufam,že nebudeš čakať dlho.

Sylvi, no vieš,.. dnes som mala na plane babinec s kamoškou, ma 1,5 ročnú dcerku, tak sme si včera naplánovali spoločné ranajky a obed a že budeme kecať o všeličom možnom.. no a do toho sa mi vsunul moj brcho, má 3 mesačné babo, tak že potrebuje, aby som bola s malou, lebo idú čosi vybavovať, tak som vzala malú ku kamoške.. no a nakoniec som bola rada, že si o 16 tej konecne doma vyložím nohy a budem mať pokoj. Inak bol relatívny klud, len sa mi zdalo, že je toho akosi veľa... malá stale plakala tak to bolo také stresujúce.

A pre mna sú favoritmi mená: Richard a manžel by chcel Mariana, takže ak by boli dvojky, tak tieto mená.. ale pre prveho chlapca jednoznačne Richard
Ak by to malo byť dievčatko, tak Hanka alebo Andrea. Nad inými menami už ani nerozmýšlame. Mám v tom uplne jasno.

Adin myslím písala nie Simon ale Šimon..

scarlette
28. jan 2009

andy dufam ze prideskor ako sadnem do auta...
ten zaberat ti nezavidim...ja som tiez rada ked po celom dni stravenom s neterou zavrem dverea mam klud...

andy26
28. jan 2009

Scarlett, kazal ti už vysadiť Noreth.?

scarlette
28. jan 2009

ano uz ho neberiem, treti den a nic...

andy26
28. jan 2009

hm.. no tak už sa priprav.. podľa mna.. tak ako mne.. bez prípravy len to tak bez ohlásenia príde...

misik1
28. jan 2009

ahojte,
tak ja idem na laparku...scarlet, tak rychlo mrchu rozbehni a ides na vec...
andy embryjko nech sa dobre zahryzne
sylvi 🙂

scarlette
28. jan 2009

vsak brusko citim odvcera, to trva tak den dva a mrcha je tu... a este som prave zacala "zrat"piate cez deviate... tak kde sa potvora flaaaaaka????

andy26
28. jan 2009

misik, hadam to už teraz výjde.. sakra práce.

Scarlett.. ja myslím, že zajtra ju máš 😵 😵 😵

scarlette
28. jan 2009

andy ja jej odporucam nech je hned rano ako vstanem... lebo ked sa prezeniem do ba tak ma porazi...

misik kedy ides na laparku?

misik1
28. jan 2009

v nedelu idem na usg a dohodneme sa...ale cim skor...len doktor vravel,ye najlepsie je ju robit na zaciatku cyklu a ja som dnes 13,den, tak uvidim...po nedeli budem mudrejsia
nepoznate dr. igora slezaka?

scarlette
28. jan 2009

misik v ktorej jenemocke ten lekar?

mamartinka
28. jan 2009

ahojte baby.potrebujem poradit.ktora chodite do iscaru v bratislave na sulekovu ulicu?ake su tam ceny vysetreni?nam sa 2 rok a 4 mesiac nedari a chcem sa tam dat objednat.pomozte a poradte mi prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.

misik1
28. jan 2009

na kramaroch

scarlette
28. jan 2009

mamartinka mam akurat doma novy cennik, ak mi das do IP mailovu adresu tak ti ho nascanujem a poslem 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre