ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

milacik3
5. jan 2013

@martinazvo to je jasne treba vyskusat vsetko 🙂

katulka25
5. jan 2013

@denulka85 tak snad ano, uvidime kedy pride mrcha

denulka85
5. jan 2013

@katulka25 nech uz sme po tom vsetky 🙂 🙂 🙂 🙂

katulka25
6. jan 2013

@denulka85 neboj sa, za chvilku to uz bude 🙂 hlavne sa skus nato az tak velmi nezameriavat. 🙂

kraskanz1
6. jan 2013

@denulka85 trosku ma vydesilo doktorkyne vahanie ze co mi ma dat...mozno preto a teiz uz mame kadeco za sebou a stale nic to uz nieje mozne ze nic nezabera.... 😔
@martinazvo tak snazim sa furt pozityvne mysliet no nie vzdy to ide stale verim ale tak keby sa aspon stalo nieco ze mi nabehne mrcha alebo co tak by mi bolo lepsie na dusi....

klaudia84
6. jan 2013

AHOJ BABY,KOLKO STE CAKALY NA ODPOVED Z POISTOVNE?MI UZ MESIC A STALE NIC

ada83
6. jan 2013

@klaudia84 v ake si poistovni oni to v car hneť neposielaju my sme ju podali 28.9 do poistovne prisla 9.10 a schválena bola 24.10 a do car prisla 13.11 ak si vo všeobecnej mam cislo

klaudia84
6. jan 2013

SOM V VSEOBECNEJ,MOZES MI DAT CISLO.AZ 25 JAN .IDEM ZNOVA NA KONZULTACIU UZ BUDU AJ VYSLEDKY SNAD DO VTEDY DOJDE

ada83
6. jan 2013

02/20824700 teraz boli aj sviatky tak to bude asi dlhsie trvat
@klaudia84

denulka85
6. jan 2013

@kraskanz1 a ktora doktorka vahala v iscare? musime verit neboj sa aj my chceme uz tri roky a stale nic 😒

denulka85
6. jan 2013

@klaudia84 kamoska cakala necele tri mesiace a ja mam doveru a ozvali sa o necele tri tyzdne ale bus kludna boli teraz sviatky mozno sa to zmenilo.....

klaudia84
6. jan 2013

@denulka85 JASNE,TO BUDE ASI kvôli tým sviatkom .ja iba by som chcela ze ked pojdem 25eho aby uz bolo,aby sme mohli ist dalej

denulka85
6. jan 2013

@klaudia84 neboj sa ozvu sa 😉 25je este daleko.....

kraskanz1
6. jan 2013

chodime k dr Lattakovej ona je velmi dobra ludska podpori vsetko nemenila by som za nic len uz asi je zomna zufala... 😅
@denulka85

silvinka20
6. jan 2013

@denulka85 hej bola som hned na transferi, davali mi jedno embryjko no bez uspechu. Ja som ohs nemala, hned od zaciatku mi povedali ze mam pit vela vody, ja som denne pila 6-7 litrov vody.

silvinka20
6. jan 2013

@gaga83 dakujem, zatial to vyzera ze je vsetko v poriadku, tak dufam ze to uz dotiahneme dokonca. Aj ja som mala 1 potrat, no pri tom embryjku nebolo pocut ani srdiecko, tak pevne dufam ze tentoraz to vyjde.

klaudia84
6. jan 2013

@silvinka20 ahoj,na kolki krat ti to vislo?cakas dvojicky?to je aj moj sen a dufam,ze sa mi to aj slni

klaudia84
6. jan 2013

@csokasi ahoj,citam,ze uz mas schvalenu poistovnu,kedy ste podali,lebo aj ja cakam a furt nic

csokasi
6. jan 2013

fuuuha no mesiac,ale s tim že tam boli aj sviatky, šlo to rýchlo som nečakala že to bude tak skoro keďže boli aj sviatky ...

klaudia84
6. jan 2013

@csokasi a kedy ides do centra?uz mas nieco zasebou,alebo teraz zacinas?

csokasi
6. jan 2013

@klaudia84 V piatok my volali ž e mam schvalenu žiadosť. A keďže mam v utorok - stredu začať krvácať tak sme sa dohodli,že mam hneď zajtra prísť.Tak uvidím ako dopadne, dúfam my daju recepty pôjdeme nato ...

klaudia84
6. jan 2013

aj ja uz ledva cakam,ale mi ideme az 25eho ,lebo doktorka ma dovolenku.a ake mas problemi?

denulka85
6. jan 2013

@silvinka20 ako bez uspechu? a dvojicky to budes mat s PK?

denulka85
6. jan 2013

@kraskanz1 aj ja k nej chodim..... ma aj svoje dni ale je mila .....

ada83
7. jan 2013

@klaudia84 ahoj tak čo volala si?

denulka85
7. jan 2013

@katulka25 no pokusim sa aj ked je to tazke volala som do caru takze ef je extrimax 🙂

katulka25
7. jan 2013

@denulka85 🙂 ja som zvedava kedy pride mrcha. prsia zatial vobec nebolia, tak som zvedava

denulka85
7. jan 2013

@katulka25 kedy by ti mali prist? no ja tiez neviem kedy pridu 😒

martinazvo
7. jan 2013

@ada83
@katulka25
@denulka85 ahojte, tak ja to už mám na spadnutie, prsia ani dotknúť... ale kvoli termínu UZV by mi taaaak vyhovovalo keby mi mrcha meskala 2 dni... oficialne mam dostat zajtra... uvidim co BT, dnes este bola vysoka... tusim prvy krat chcem aby mi mrcha meskala...

katulka25
7. jan 2013

@denulka85 v piatok, ale keby skôr som len rada

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre