ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj myslim pozitivne hlatkam brusko a myslim na malu 😀 😀 😀 dnes sa citim ako po flame sucho v hrdle uz som vypila 3 litre a stale nepomaha

sakura
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevas 🙂 Tak ako? Madam už došla?

silvinka20
9. feb 2013

@ada83 ani ja som nic necitila, vobec nic mi nebolo ani unavena som nebola tak ako niektore baby boli, to vsetko prislo neskorsie, mna ani prsia nesvrbeli ani neboleli, brusko som si nehladkala, vraj to nie je dobre a to mi aj sestricka hovorila na gynde. takze to ze teraz nic necitis neznamena nic, neboj vsetko pride, ja uz som v 12 tt a teraz zacinam mat ranne nevolnosti, prsia tie asi az okolo 8 tt ma zacali boliet a bolia este stale, inak som v pohode aj miminka sa vyvijaju, aj na sone som ich uz videla. a hcg som mala uz z krvnych testov vysoke. u kazdeho je to inak. zelat ti aby sa ti to podarilo, aby aj ty si pocitila tie priznaky tehotenstva. velmi ti budem drzat palce. hlavu hore, na priznaky je este priskoro.

silvinka20
9. feb 2013

@martinazvo papkaj kyselinu listovu, aby sa embryjko ci embryjka vyvijali. a nestresuj urcite bude vsetko v ok.

ada83
9. feb 2013

@silvinka20 diiik držím aj tebe palčeky a gratulujem. možno aj preto že mi vložili len 1 tak to tak nepocitujem

katulka25
9. feb 2013

@silvinka20 to co di pisala mi dodalo vela sil. Dakujeme 🙂 a drzim ti silno prsty 🙂

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

@sakura tak si predstav, že madam si dala načas...síce len jeden den, ale už je tu🙂))) od zajtra sa idem napchávať liekmi🙂)) už sa aj teším..

martinazvo
9. feb 2013

@silvinka20 papkam, uz takmer pol roka pravidelne 😉

silvinka20
9. feb 2013

@ada83
@katulka25 baby drzim vam velmi palce. verte tomu ze mimina su tam. stresy vas este len cakaju, potvrdi sa vam tehotenstvo, potom dva tyzdne nervov ci sa vyvijaju ci je vsetko v ok, potom do dalsej kontroly dalsie nervy.....takze stresovat mate este cas.
Priznaky este nehladajte, pridu neskorsie. Mozno ste take ako ja, vase telo len tak nic nepolozi ani hcg. 😀

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

babenky, ktorý den cyklu sa robí KET?

katulka25
9. feb 2013

@silvinka20 dakujeme ;)

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

@sakura a ty sa máš ako?

katulka25
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som bola na 24 DC

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

@katulka25 juuuj, to až tak neskorooooooooo🙂 sa ešte načkám...mám pred sebou ešte zopár dlhých večerov🙂) a dakujem ti za odpoved🙂
kedy testuješ? 🙂

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

oprava - načakám🙂

katulka25
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka a kolky den Dc si? Ale mnecdr hoviril ze aj na 21 sa da robit vklad. Len ja som mala velmi nizko sliznicu, tak som musela dlhsie cakat :( este neviem kedy testujem. Mam obavy zo sklamania :( uvidim este

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

@katulka25 no, ved práve, ze dnes som dostala menzes, ale taký rozbiehavý🙂 takže zajtra prvý den a idem začať stimulku..takže mam pred sebou tri týždne🙂
viem si predstaviť ako sa cítiš..presne to aj ja tak vnímam, čím dlhšie mám nádej, tak je dobre...ale neboj sa, bude tak, ako má byt...už je to dávno dané, len my to dopredu neviem,....držím prsty, nech to tam je🙂

ada83
9. feb 2013

@silvinka20 dakujem a dala si mi nadej do boja 😀 😀 😀

katulka25
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem 🙂 a preco si sa pytala na ket ked ides teraz stimulovat?

sakura
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevas 🙂 Jeeej tak super.. tak od zajtra ideš na to 🙂)
ja stále nič....ešte som na čakačke...a ani žiadne náznak že by mala madam doraziť...jaaj nech je už tu 😅
No boože ako tak čítam že až na 24 deň cyklu.. 😕
Niečo sa mi marí.. máte 5 mrazáčikov?

katulka25
10. feb 2013

Dievcata uz druhy den ma priserne boli hlava :( co si mozem dat?

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 no, lebo idem na ket....stimulovať sliznicu som myslela🙂 estrimax, prednison, anopyrin🙂) už som dnes začala🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 piješ veľa? no ja teda neviem čo, ale určite ti baby poradia.

martinazvo
10. feb 2013

@katulka25 ahoj, no ja som radsej migrenu pretrpela bez vsetkeho, ale urcite su lieciky ktore sa daju uzit...

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura noooo, už som si "šľahla" 🙂 strašne ma bolí brucho, ale strašne:( tak k tomu všetkému som si dala aj analgetikum...ach....
ale písala mi myslím že katulka, že jej dr vravel, že aj na 21.den sa dá....to je podla výšky sliznice....no, 10 mrazáčikov máme, teraz sa budú asi piati rozmrazovať🙂 tak už len nech sa na to pekne prirpavujú, zlatíčka moje🙂
a ty vydrž, mna ti len jeden den brucho pred bolelo a prestalo a potom mrška prišla🙂 držím ti prsty nech príde čo nevidieť...to je už aká sranda, že najprv sa modlíme aby neprišla, teraz aby prišla....kto sa v nás má vyznať 😀 😀 😀

katulka25
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to mas ako ja 🙂 vela stastia, aby ti nebolo zle z liekov :(

katulka25
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka pijem 3 litre vody a k tomu este caje. ale ja mam velmi nizky tlak, takze to preto. a dnes mi este k tomu vsetkemu zacali vadit pachy :( fuj

denulka85
10. feb 2013

@martinazvo ja asi pojdem na krv u nas v nz a vysledky budu na druhy den.... mozno ked test nieco ukaze tak vydrzim 15 dni...

martinazvo
10. feb 2013

@katulka25 ale to je dobra sprava predsa, jeden z prvych priznakov tehu 😉 😉 😉

katulka25
10. feb 2013

@martinazvo no ja sa tiez tak nejako snazim. len dufam ze uz zajtra nebude, lebo v praci sa to bude horise prezivat ako doma. to si aj pospim cez den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre