ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Ja viem moja, ako velmi to boli. Hlavne po tom prvom neuspechu. Ja som po 1. KET preplakala celu nedelu, doslova. Musi to len preboliet, nic ine nepomoze. Ziadna utecha, nic.
Ale ver, ze to bude lepsie...ked toto najhorsie prejde, budes zas plna sily a odhodlania do toho ist 😉 Daj si teraz poharik tvrdeho a chod spinkat.... 😉

simonini
24. feb 2011

Ahoj bambulenky 🙂 nezufajte, raz to doprcic musi vyjst. Treba medzi tym zit, dovolenkovat, milovat sa a hlavne psychicky odpocivat. Lebo presne ked sa velmi zapodievate preco to nevyslo, preco ja? .... tak ci chcete alebo nie tak to je STRES. A ako povedala moja Dr., neuchytilo sa to preto lebo to nebolo to prave a telo to samovolne vypudi.
Posielam vam pusinu vela sil a myslim na vas.

kaaaty
25. feb 2011

@mili78 @bibi24 Baby prajem vam hlavne vela sil aby ste to cele prekonali
juj ten svet je tak nespravodlivy ale treba bojovat...velmi vam prajem aby sa vase sny spnili

sakura
25. feb 2011

@mili78
@bibi24

baby to mi je strašne lúto 😔 😔 😔 šajzet ani neviem čo napísať... Toto je jedna velká nespravodlivosť 😠 😠 😠
Držte sa babulky....

@mili78
a ty si už akože normálne dostala menzes alebo je to len výtok?

kaciatko81
25. feb 2011

@mili78 😔 😔 😔 posielam ti vela sily, neviem, co povedat... @bibi24 ma pravdu, musi to preboliet a po case budes mat zasa silu bojovat

marrad
25. feb 2011

@bibi24
ja viem o niekom komu vyslo 4. IVF a az po KETe... trvalo to cele 4 roky ,ale ich mala princezna ma uz 4 mesiace....

bibi24
25. feb 2011

@marrad Tak to je super, ze aj take pripady su 😵

mili78
25. feb 2011

@kaaaty ....dakujem Katka 😢
@sakura ... normalny menzes...vcera sa mi spustil 😢 rano som pre istotu spravila test...samozrejme negativny
@kaciatko81 .... dakujem moja 😢
@bibi24 ... Bibka ani oko som nezazmurila, celu noc som preplakala...rano som bola v Iscare na odber...neviem sice naco, ale trvali na tom...celu cestu v trolejbuse, vo vlaku som plakala....ludia kukali po mne, si urcite mysleli, ze tejto sibe 😢

nemko
25. feb 2011

@bibi24 bolo to tak ako si napisala - Dostinex.Valky ho neodporuca.No zienky tak ja cakam na mrchu a zacinam pichat zajtrajsim ranom.Tak sa tu s Vami lucim a dufam, ze este niekedy budem mat moznost si s Vami "pokecat".Vsetkym Vam tu drzim palce, ste super baby.
P.S. : v pripade "keby nieco " piste IP, tu si budem sledovat len temam Neplodnost a Snazilky sa musim uz vyhybat.Pre svoje dobro 😀

zomata
25. feb 2011

dievcata hlavu hore, raz to vyde a ja inac ja na krv nechodim, nie som z BA, test malokedy klame, takze ja doma urobim test a ak je negativ, vysadzujem lieky, zavolam ze je to negativne
aj ked som bola tehu pockala som isla k svjojej doki, zobrala krv a vysledok som zavolala, vobec netrvali na tom ze musim ist, najma ked vieme ze je to negativne tak je to len trapenie 😔

bibi24
25. feb 2011

@nemko Tak silno silno drzim palce. A chapem 😉 Dufam ale, ze o mesiac sa nam sem prides pochvalit s pozitivnym tehu testom 😉 😵

bibi24
25. feb 2011

@mili78 Uz dost!!!! Stacilo plakania. Uz si spravila vsetko co si mohla, aj si ich oplakala. Teraz hlavu hore, dopraj si oddych, mozno dovolenku, rob veci, ktore si predtym nemohla a ktore by si nemohla, keby si bola tehu...naber nove sily a ked budes pripravena, tak pojdes do noveho boja. Mozno pojdeme spolu 😉 Nevzdavame to, nezabudni...Ja pojdem kludne aj do 4. ivf, ak bude treba 🙂

holly74
25. feb 2011

@mili78 Mili, je mi to moc ľúto...ale pozri koľkým nám to tu nevyšlo, ani na prvý, ani na druhý ani na tretí krát...80% embrií sa ani pri prirodzenom počatí neujme, a ani o tom žena nevie..len my to máme o to horšie že o tom oplodnení od začiatku vieme...ale žiaľ veľká väčšina embryjok proste nie je dosť silná na to aby sa vyvíjali...s tým nič nespravíš...pozri sa na mňa, ja som ich mala 11, a 9 z nich je nenávratne preč...a tie 2 zmrzlinky čo mi zostali ...no to je tiež vo hviezdach ako to dopadne. Ale keby som sa umárala nad tým, že prečo prečo sa mi to stalo, tak sa zbláznim. Nikto ti nikdy nepovie prečo je to tak, v čom je chyba, proste je to tak a s tým sa treba zmieriť...a ísť ďalej a skúšať a skúšať kým je tá možnosť až do chvíle ked tá mrcha nepríde a na teste budú //...tak hlavu hore, už žiadna prehnatá ľútosť nad sebou, pretože život treba žiť ďalej a nie je ešte všetkým dňom koniec ... 😉

mili78
25. feb 2011

@bibi24
@holly74 ...ved uz neplacem...uz ani slzy nemame...a o chvilu pride priatel z prace...kazdu chvilu mi vola a kontroluje ci neplacem...povedal, ze ked pride a budem vyrevana, ze ma vybije na holu 🤐 .... ja by som aj bola optimistka, keby som mala tolko penazi, ze si mozem dovolit štvrté,piate...desiate IVF....ale ja mam uz len dva pokusy...potom padla klec ako sa vravi...ja nemam nato, aby som si cele ivf platila, alebo isla do Ciech...lebo tento stat radsej bude podporovat ciganky, ako by podporili zenu, ktora si od 18.r. plati zdravotne...ale to je uz o inom ☹

lowee
25. feb 2011

ahojte mili78 slova su zbytocne ale je mi to luto, ja uplne to prezivam ako ekby to mam ja ,ak vam mam powedat nemam ani naladu ,ked takto pocuvam ze nikdo nic maloktora je v tom ....

este mam otazku na niektoru ktora mi odpovie: prosim vas hovorite ,ze poistovna hradi 3pokusy...akosa to pocita? napr tak ,ze idem na odber a oplodia bla bla vlozia.... potom len urobia ket... a znova ket? tak sa to pocita ,ze 3pokusy?

alebo3odbery alebo ako diky 😢

mili78
25. feb 2011

@lowee ... dakujem ti...je to velmi tazke, ale musim to nejako prekusnut 😢

lowee
25. feb 2011

@mili78 neni zaco no nechcem ti tu davat nadeje ,toto co ti mala aj sesternica spinila a neska sme sa dozvedeli ze to spinenie su dvojicky 😀 ,tiez bola po 2tusim ivf

lowee
25. feb 2011

@mili78 ale tot bol tvoj 1vy ,ze? ja si tiez nemyslim ,ze mi vinde prvy ale nemLA BY SOM TAK HOVORIT. JE GO VELMI DRAHE TO ANO ,ALE TAK CO UZ KED TAK CHCEME TO BABATKO..........
A CO BIBI TA UZ KOLKE A NIC . 😖

mili78
25. feb 2011

@lowee ... sesternica je jedna z tych stastnejsich....ja som sa dnes uz aj dozvedela vysledok krvneho testu... negativny

lowee
25. feb 2011

@mili78 aha tak to je ine :( ale to bol len 1nezufaj pokus.. a nevies ako je to stimi pokusmy , som sa to pytala a nidko mi neodpisal tam to je na ploche

zlatanka30
25. feb 2011

@lowee kety sa ti nepocitaju ako pokusy pre poistovnu.pokial mas vela mrazacikov mozes ist aj 100krat 🙂 🙂

lowee
25. feb 2011

@zlatanka30 ahoj dakujem takze to mam brat ako tie tri pokusi su tri odberi iked mem za sebou jeden odber a mam priklad 25 vajicok a stoho s toho 5 pokusou sa to pocita ako jeden

mili78
25. feb 2011

@lowee... s tym ti neviem poradit, lebo ja ziadny KET nebudem mat, kedze mi nic nezostalo na zmrazenie :(

zlatanka30
25. feb 2011

@lowee ano presne tak mas uz za sebou et?

lowee
25. feb 2011

@zlatanka30 nie este som nebola este cakame na poistovnu

zlatanka30
25. feb 2011

@lowee tak nech to rychlo schvalia

lowee
25. feb 2011

@zlatanka30 dakujem

zlatanka30
25. feb 2011

@lowee 🙂 🙂 🙂 🙂

lowee
25. feb 2011

🙂

simonini
26. feb 2011

@lowee to sa pocita tak , ze IVF cyklus je aj s liekmi a s odberom a nasledny vklad. Ak mas potom mrazacikov, tak to je potom KET a ten si platis. Ak sa minu aj mrazacikovia, tak davas ziadost na dalsie IVF a podstupujes to iste 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre