ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

syriana
8. sep 2011

Ahojte, mate niektora skusenosti s MUDr. Petrovou ? dakujem

mili78
8. sep 2011

@kikus77 ... no dufajme...hadam aspon jeden par topanok zoderiem :D

bobi3
8. sep 2011

@kaciatko81 @kviann @holly74
Naše folíky pekne rastú, v pondelok ďalšie sono a v stredu pravdepodobne OPU 😉 tak dúfam, že sa niečo nepokazí. Dávky mi nezvyšoval, odzajtra však pichám už aj Cetrotide.

@mili78 tak super zábavu, uži si to😉 a blahoželám!!!

simonini
8. sep 2011

Ahojte kocky 🙂 dlho som vas necitala, Ako sa mate? Chcela by som sa spytat, zajtra idem na hysteroskopiu a kyret. Neviete ako dlho to prebieha? Myslite si ze by som dokazala odsoferovat sama domov (som z ba)?

@bobi3 Strasne ti drzkam palceky, vela vela energie posielam 🙂
@mili78 Ahoooj , no co ako sa mas? Vsetko OK?

bobi3
8. sep 2011

@simonini ja som po kyrete dosť krvácala, po 2 hodinách ma pustili domov no neviem si predstaviť žeby som šoférovala, mojej sestre však nič nebolo, tá šla hneď do roboty, takže je to individuálne 😒 držím moc palčeky 😉 a ďakujem 😉

simonini
8. sep 2011

@bobi3 to asi dam .... si zoberiem pampersky 🙂 a nejake to jedlo hned po tom aby mi nezostalo zle

bobi3
8. sep 2011

@simonini odporúčam nutridrink 😉 tým sa kŕmim ja v náročných situáciach

holly74
8. sep 2011

@mili78 Mili, gratulácia! A jedny topánky určite aspoň 😉
@bobi3 to je super, budem džať palčeky... do stredy je to ešte pomerne ďaleko..mne to vedeli povedať, že kedy bude OPU maximálne 4 dni pred...
@simonini Simi drž sa!

mondo26
8. sep 2011

@syriana ahoj, ja som k nej chodila, velmi nam pomohla, hned sme vdaka nej otehotnely, zial len na 11tt ale aj tak, vdaka nej vieme ze vieme otehotniet...vrelo odporucam

kaciatko81
8. sep 2011

@simonini neviem, ci je najlepsi napad po narkoze soferovat 😒

bobi3
8. sep 2011

@holly74 ďakujem 🙂 to je len predbežný deň (moja zvedavosť 😀 ) ale všetko sa upresní ešte v pondelok... len vo štvrtok je sviatok, myslíte, že v iscare budú? 😒
@syriana k Petrovej chodila moja kámoška, tiež otehotneli na prvý šup, no tiež žiaľ potratila ☹ no to už Petrová neovplyvní

timona
8. sep 2011

chchem sa poradit, t.č. druhy deň stimulujem na IVF, mam kratky rpotokol, zacinam byt vsak prechladnuta a bojim sa ci to nebude problem pri odbere koli anesteze...

simonini
8. sep 2011

@syriana Ano ja mam s Petrovou skusenosti, je to velka odbornicka. U nej som otehotnela s ivf a icsi hned na prvý krat, bohuzial nam drobcek po 5 tt odisiel. Teraz sme mali pauzu dovolenkovu a chcela som ist v septembri do toho len Dr. Petrovej sa v utorok nieco nepacilo ( mam privysoke endometrium), tak zajtra idem na hysteroskopiu a kyret. Petrova je svojska, ale svoju pracu miluje a ku kazdej pacientke sa venuje. Mozno na teba bude posobit chladne, ze nevie co robi.... ze si nepamata, ale ona presne vie co robi. Treba jej asi 5x zopakovat datum poslednej menstr. 😉 a aj lieky jej musis vzdy zopar krat zopakovat. Jedno viem, nad KAZDOU pacientkou rozmysla individualne. Urcite ti ju doporucujem......

monesz226
8. sep 2011

ahojte,my sa pripravujeme na prve IVF a neviem ci mam ist na PN?vy ste boli na PN-ke od zaciatku alebo ste chodili do roboty?

kaciatko81
8. sep 2011

@timona ked stimulujes len druhy den, tak tazko teraz povedat. skus sa vyliecit, pripadne to konzultuj v car.
@monesz226 ja som ostala doma 2 dni pred opu, tlacil ma vajecnik, ked som sedela... a potom asi 3 dni po et... potom kvoli ohss 10dni po et...

kviann
8. sep 2011

@bobi3 neboj ubehne to rychlo ako voda, drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo🙂))

syriana
8. sep 2011

@mondo26 dakujem za odpoved 🙂 ideme sa k nej objednat , som zvedava ako to dopadne ..

syriana
8. sep 2011

Baby ste velmi mile, ze ste mi odpisali velmi dakujem 🙂 ja idem este len na uplne prve stretnutie, cize ani neviem vsetko co ma vlastne caka .

mili78
8. sep 2011

@bobi3 ... dakujem pekne Bobi a moc moc ti drzim palceky 🙂

@simonini .... ahoj moja....ja mam teraz pauzu od snaženia, troška som vypla, lebo uz mi z toho zašibávalo 🙂

@holly74 .... dakujem moja 🙂 snad vsetko dopadne podla nasich predstav 🙂

monesz226
8. sep 2011

@kaciatko81 obvodny lekar ta vypisal alebo?dnes som bola na prvej kontrole od pouzivania gonalu a zatial to vyzera dobre,na obidvoch mam po 5 folikov 🙂 uz my dala aj cetrotide a v sobotu na dalsiu kontrolu,kedy bude asi odber? 🙂 uz sa neviem dockat 🙂

kaciatko81
8. sep 2011

@monesz226 ja som si cerpala nahradne volno... v podstate keby som sa dobre citila asi by som ostala doma len medzi opu a et a nejake 3dni po et, inak nie. drzim palce, aby to pekne rastlo. ja som mala 5 cetrotide, potom jeden den nic a odbrer... uvidis ako to pojde 🙂

bobi3
9. sep 2011

@kviann Ďakujem, ešte keby to aj dobre dopadlo, nepohnevala by som sa 😅

@monesz226 ja som tiež rozmýšľala o PN medzi OPU a ET, dovolenky už moc nemám... ja sa chcem na to opýtať v pondelok v iscare...

monesz226
9. sep 2011

@bobi3 ahoj,neviem ci ta v iscare vypisu ale tusim ze nie,ja uvidim co my povie zajtra a asi od pondelka pojdem na PN a dobre dlho sa dam vypisat 🙂

bobi3
9. sep 2011

@monesz226 a kto vypíše teba na PN? to mám ísť za obvodnou? no na to potrebujem nejakú správu alebo ako? Ja by som šla na PN už jeden deň pred OPU, už dnes cítim bruško a čo bude ešte v pondelok 😒

monesz226
9. sep 2011

ja pojdem za obvodnou,ja ju mam dobru,nebudem potrebovat ziadny papier len jej poviem o co sa jedna,ale v iscare by mali dat nejake odporucenie,kedy si si zacala pichat gonal ak uz v stredu ides na opu

holly74
9. sep 2011

V Isc. PN nedajú, a či ísť alebo neísť nechajú na rozhodnutí ženy...samozrejme ak nemá nejaké iné komplikácie...Ja som nebola...doma by sa mi ten čas vliekol ešte pomalšie, v robote to aspoň lepšie ubehne. Zase ak by som mala dvíhať v práci nejaké bremená tak si to určo rozmyslím..ale ja som kancelárska krysa 😀

nikol18
10. sep 2011

@mili78 jeej, tak si to uzi, mna to caka o par tyzdnov 🙂

nikol18
10. sep 2011

Ahojte kocky, tak vidim, ze pomaly bojujete dalej 🙂 vsetkym drzim moc palce, aby sa dostali k vytuzenym miminkam .-) my sme sa akurat vratili z dovolenky, cakam na mrsku a potom sa mam ohlasit k Lattakovej na kontrolu, ze ako to u mna vyzera...dufam, ze so mnou zacnu aj coskoro nieco robit, lebo zatial ma len kontroluju kedze som vraj speci pripad 😒

mili78
10. sep 2011

@nikol18 ....dakujem Nikol 🙂 tak aj tebe nech to vsetko dobre dopadne... 🙂

andysok
10. sep 2011

@syriana ahoj ako pisala simones ;) je svojska ale je to numero ine ja mám vďaka nej Dvojicky ešte nás aj rodila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre