ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
15. okt 2015

@sin skus...urcite ti daju nieco vhodnejsie...clostil je najlacnejsi asi preto ho davaju ako prvy...

zuzka56
15. okt 2015

@sin
brala som 1 x 1 tbl (3-7 DC).
urcite existuju injekcie namiesto clostilu

zuzka56
15. okt 2015

@dorotka2013
vacsinou injekcie davaju ked sa stimuluje na IVF, nie ?

sin
15. okt 2015

@dorotka2013
Dakujem Vam uvidim buduci tyzden ako dopadnem...@zuzka56

dorotka2013
15. okt 2015

@zuzka56 vacsinou ano...ja stimulujem uz na KET a mam problem s nizkou sliznicou tak dr skusa uz vselico...☺

zuzka56
15. okt 2015

@dorotka2013
mne na jar Petrova povedala, ze po clostile je nizka sliznica, ze clostil sliznicu znizuje.
drzim palce nech rastie 🙂

dorotka2013
15. okt 2015

@zuzka56 no to si ma teda nepotesila 😞... Ja uz ozaj neviem co si mam mysliet...kazdy dr hovori nieco ine...

zuzka56
15. okt 2015

@dorotka2013
vtedy mi nasadila Estrimax tusim 3x 1 tbl ale ci to pomohlo ani srnky netusia.

dorotka2013
15. okt 2015

@zuzka56 o estrimaxe uz nechcem ani pocut...uz som ho brala vsetkymi moznymi sposobmi a mnozstvami...a mne absolutne nezabera...😞😞😞 som beznadejny pripad...

zuzka56
15. okt 2015

@dorotka2013
pripadam si ako pokusny kralik, zatial toho vela nezabralo.
Sarapis si skusala ?

dorotka2013
15. okt 2015

@zuzka56 nie...ani som o tom nikdy nepocula...naco to je? ty si skusala?

zuzka56
15. okt 2015

@dorotka2013
Čítala som, ze je dobrý na rast sliznice takisto aj gynex.
Chémiu skús vynechať a skús bylinky.
Nie sarapis som ešte neužívala ale chystám sa užívať, len doberiem to co mam teraz.

dorotka2013
15. okt 2015

@zuzka56 diky, skusim si o tom pocitat. ☺...gynex nemozem,som alergicka na bylinky 😞...alchemilkovy caj som pila pol roka a nic...skusala som aj grepovy dzus, cervene vino, chili papricky...nic 😞...

zuzka56
15. okt 2015

@dorotka2013
niekedy aj prekombinovanie škodí resp nezaberá.... vidím to na sebe tiež do seba stále nieco ladujem a žiaden efekt.

dorotka2013
15. okt 2015

@zuzka56 nebrala som to vsetko naraz ☺...ale teraz som vysadila uz uplne vsetko...tiez mam pocit ze potrebuje telo pauzu...ked mi kvoli tej cyste aj tak nedaju ziadne lieky tak nebudem brat teda nic...a som zvedava co na to sliznica...ten sarapis ale znie zaujimavo...nasla som vraj homeopaticku variantu Mellifica...mozno skusim to ☺, s homeopatikami mam dobre skusenosti...

nisa_666
15. okt 2015

@dorotka2013 ahojky, tak som po. mala som daake ložiská endometrické na krčku tak ich vypálil, potom daake tkanivo či čo pri vajcovode, dozvedela som sa, že mám asi 3 cm vajíáčkovodu, ale nedá sa s tým otehotniet, vybral polyp a spracil kyret. 29.10. na kontrolu. Teraz k tomu vkladu. Pýtala som sa ho, či sa odporúča hneď další mesiac na stimulku a vklad a povedal, že určite áno, lebo to zvyšuje úspešnosť. takže od novembra stimulujem

dorotka2013
15. okt 2015

@nisa_666 dakujem...no tak u teba asi aj bol na to dovod ☺...chvalabohu to uz mas za sebou...drzim palce nech to pomoze k uspesnej stimulke... A kto ti to robil? Ako dlho to trvalo? Ako sa citis?

nisa_666
15. okt 2015

@dorotka2013 robil ma docent, trvalo to vraj do 10 min boli sme 3 na izbe čo nám to robili a fakt do 10 min boli na izbe, mala som bolesti podbruška a aj krížov, nesadla mi narkoza, bolo mi blbo, mierne krvácam. inak pohoda.

dorotka2013
15. okt 2015

@nisa_666 to za taky kratky cas ti stihol vsetko urobit? Tak to je super... No chystam sa lenky v stredu opytat...

nisa_666
15. okt 2015

@dorotka2013 ale hlavne prosím nehovor, že ich pacientke docent spravil HSk a ide hned na stimulku. povedz, že tak viaceré baby písali na fore. a áno všetko stihol. to je rýchlo...

melmel78
16. okt 2015

@dorotka2013 drzim ti palce nech cysta zmizne a mozes pokracovat. Ja som na stastie nic take nemala. No opytaj sa ako pises najblizsie doktorky a snad sa ti vyjadri dostatocne k tomu ze preco hysteroskop zatial nie. Daj vediet. Drz sa 🙂

melmel78
16. okt 2015

Inak o Gynexe a Sarapise som pocula aj ja no netestovala som to. Tiez nechcem zasa do seba vsetko ladovat. Pockam ako zaberie Dhea a uvidime 😉

luciatrencin
16. okt 2015

@dorotka2013 inak, ja si tiez myslim, ze ten polyp bol reakcia na clostyl.... inak este som ani poriadne nezacala s loecbou a uz mi z toho hrabenka. Fakt mam toho plne zuby. Ked zle reagujem na costyl, ako budem reagovat na tie silne injekcie? Som zvedava ako dopadnu imunologicke vysledky. Ach, preco niekto nechce a ma....a niekto tuzi dufa a nema???

dorotka2013
17. okt 2015

@luciatrencin tie injekcie vedia lepsie nadavkovat...aniaj mne teraz dr povedala ze skusime ine ako clostil na dalsi cyklus...ani mne sa uz neda mysliet velmi pozitivne ale snazim sa...psychika je velmi dolezita...skor ci neskor sa podari...urcite...☺ Drzim palce...

dorotka2013
20. okt 2015

Zajtra kontrola...uvidime co cysta... Som rozhodnuta ze sa opytam na tu hysteroskopiu...

luciatrencin
20. okt 2015

@dorotka2013 vidis, to som nevedela, ze tie injekcie by sa mali lepsie znasat... som iba na zaciatku kolotoca. Skvele, že tu človek môže takto komunikovať a získavať infošky.
Najblizsi cyklus beriem piaty krat Clostyl, tentokrát od 3 dna MC. Doplnim to Inofolicom a dufam ze sa podarí... Aj podla Jonáša má prísť dobrý mesiac 😉 Dorotka, uplne s Tebou suhlasim... podvedomy stres ci sa podari a stres v praci su asi to najhorsie. Aj ja drzim palceky... velmi velmi

dorotka2013
20. okt 2015

@luciatrencin aj ty chodis k lenke,nie? Preco uz tolkykrat clostil? Ides na IUI?

luciatrencin
20. okt 2015

@dorotka2013 Doteraz som mala Clostyl vždy (4x) ordinovaný mojim obvodným lekárom od 5 dna MC.
U Lenky som bola prvý krát 16.9, mylsela som že stihnem IUI, ale uz mi praskalo vajíčko, tak to nechcela robiť. Bohužial sa prirodzene nepodarilo, tak som isla 8.10 na tu hysteroskopiu a grafiu pozriet priechodnost. Priechodnost mam OK 😀 , nasla polyp (neviema aky velky, v sprave to nieje) a ten odstranila, myom co mam vraj nevadi (typ, poloha; aj ked ma skoro 5 cm). Kedze je polyp co mohol vadit vonku Lenka rozhodla, ze dalsi cyklus skusime este prirodzene s clostylom (od 3 dna MC) . A az potom na inseminacu.

dorotka2013
20. okt 2015

@luciatrencin a inak mate vsetko ok? Tak sa snad zadari aj prirodzene...budem drzat palce...nech na to iui uz ani nemusite chodit ☺...aj ja mam nejaky myom ale tiez je zvonka tak to vobec neriesi...ken stale nechapem preco ma nechce poslat na tu hysteroskopiu...ked teba napriklad poslala hned na zaciatku...uz som uvazovala ci ona primarne nie je proti tomu vysetreniu ale teda asi nie... No uvidim zajtra co povie...

luciatrencin
20. okt 2015

@dorotka2013 Mozno vekom a dlzkou snazenia... ja mam 32 rokov a snazime sa dva roky. Manzelov spermiogram bol temer norma. No a samozrejme chceli pozriet ten myom, kedze je horsie viditelny a priechodnost. Moj bezny gynekolog chcel aby som na to isla uz pred rokom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre