ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

saxo
11. jún 2008

zuzankaro, zavolaj radsej zajtra do iscaru. podla mna ale hej

zuzankaro
11. jún 2008

saxo, zajtra idem na kontrolu do ISCARE, len neviem ako to zvladnem s pohybom :( len sa bojim, ci nahodou gonal a cetrotide neobsahuju nieco na co moze ibalgin zareagovat.

bety1
12. jún 2008

Ahojte, tu som nova. Zuzankaro: Ja som minuly tyzden bola prvy krat v iscare. Potrebovali by sme trosku urychlit nase snazenie 🙂 Ja mam ale dost komplikovane zakladne ochorenie, takze musim brat lieky. Brala som ibalgin,ale teraz som zmenila na paralen, lebo mi zistili ze mi nedozrel folikul. som sa radila s mojou gyn ci nemoze mat vplyv ibalginu na dozrievanie vajicka. Nevedela to potvrdit ani vyvratit, ale povedala ze radsej nebrat ked nemusim, lenze ja nieco musim. Dufam,ze mi to bude stacit.skus sa ale poradit so svojim gyn v iscare.

zuzankaro
12. jún 2008

Ahojte, tak dnes mi Dr. v ISCARE povedal ze ibalgin mozem 🙂 , zatial to nevadi pri stimulacii, len po vlozeni opl. vajicka sa nesmie.
V sobotu uz idem na OPU (odber vajicok), tak uz je to tu.
Bety1, jasne nie je co vahat, treba sa dotoho pustit, cim skor tym lepsie. Aj ty stimulujes IVF?

mirinda10
12. jún 2008

tak hlasim dnes 15DC iba 7mm sliznica ale mam este tyzden na to aby este trochu narastala a hadam este pojde hore a termin na KET mam 19.6 tak sa uz moc tesim jupiiiiiiiiii konecne sa nieco bude robit

tehulkam gratulujem je tu dobra vlna, tak ja sa s pointkou pridam ako citam tak buduci tyzden bude dolezity pre nas vsetky cakatelky

saxo
12. jún 2008

ved ano, tehu sme z iscare 3 ks. ale ako mi je dnes zle.... ☹ mala som uz na male bezat nad zachod. misu 😉

beke
12. jún 2008

mirinda, pointka čakáme na vás dúfam, že sa k nám pridáte nie že prerušíte tú dobrú vlnu.

Držím vám palce.

bety1
12. jún 2008

zuzankaro: ako som bola piatok v iscare, odvtedy sa mi zlepsil moj zdravotny stav s klbami, mozno funguje psychika, ze sa uz nieco rozbieha s tym nasim snazenim. 🙂 no ja kedze som nova,nemam skusenosti so stimulovanim. My len zaciname, mali sme ist na inseminaciu,ale dr. tam nenasla folikul, ktory este v stredu videla, takze asi praskol skor nez dozrel, dala mi na najblizsi mesiac antikoncpeciu a potom clostyllbeg. ale zatial tie pojmy ako stimulovanie IVF nepoznam. Vsetci sa tu rozpravate tak skusene, ja som zatial nova. 🙂 Co to vlastne je stimulacia IVF?Mozno trosku blba otazka 🙂

majusa
12. jún 2008

ahojte, aj my sme otehotneli v ISCARE 😉

zuzankaro
12. jún 2008

Bety1, tak to znamena ze sa vajecniky pripravuju na odber vajicok na oplodnenie, beru sa hromonalne injekcie a tak. V sobotu idem na vyber vajicok, nemam ich tam moc dozretych tak snad budu dobre a podaria sa oplodnit.
Majusa: gratulujem, ku komu si chodila?

majusa
12. jún 2008

ahoj zuz..., chodili sme do Iscare k Dr.Ďurechovej a aj teraz k nej chodím, ale do inej ambulancie 😉 . A ty?

zuzankaro
12. jún 2008

ja k Maršíkovi, zdá sa mi fajn 🙂

majusa
12. jún 2008

a keď odídeš z Iscare, tak tiež k nemu? On robí aj s Ďurechovou v Prosanuse

majusa
12. jún 2008

... aspoň myslím ..

zuzankaro
12. jún 2008

nie, mám svoju Dr. Kováčovú v Medifeme v centre, rada by som ju vymenila, Marsik je fajn. Byvam v Ruzinove, mala by som ho aj blizsie.

majusa
12. jún 2008

v Prosanuse sa síce platí ročný poplatok 3000 a keď si tehu, tak za poradňu tuším 2000, ale ak mám pravdu povedať, stojí to zato. Je tam úplne iný prístup k pacientom. Presne ako v Iscare.

zuzankaro
12. jún 2008

majusa, to chodis z DS do BA ku gynekologovi?

majusa
12. jún 2008

bývame v Šamoríne, to nie je až tak ďaleko. 25 km

zuzankaro
12. jún 2008

aha 🙂 , co si si pichala? Ja gonal a cetrotide a dnes poslednu injekciu pregnyl.

smejka
12. jún 2008

ahojte
neviete mi nahodouu poradit ako je to s lekarmi v ruzomberku v iscare?....ci su tam uplne ini lekari al niektori tam dochadzaju v niektore dni z blavy?

beke
12. jún 2008

Ahoj majusa, aj ja chodím k dr. Ďurechovej, idem k nej 23.06. na prvý utz...robila mi KET.

majusa
12. jún 2008

zuz..., ja nič, ja som brala pre MS duphaston, v 3.deň cyklu clostilbegyt a potom pregnyl

zuzankaro
12. jún 2008

fuuu smejka to neviem, ale podla mna tam budu asi ini lekari.

majusa
12. jún 2008

ahoj beke, my sme boli včera na prvý utz. Ale zatiaľ nič nie je vidieť, len vačok 😉 . O 2 týždne ideme znova

smejka, tiež si myslím, že tam budú iní lekári

majusa
12. jún 2008

beke a ty si tiež z okresu DS? Tak sme 2 😉

beke
12. jún 2008

majusa, držím palce, určite už bude biť srdiečko 🙂

majusa
12. jún 2008

ináč, ona je strašne zlatá. To je snáď prvá gynekologičká, ktorá sa takto správala - ako človek k človeku

beke
12. jún 2008

ano, aj ja som s ňou velmi spokojná...aj teraz aj pred tromi rokmi 🙂

mariettka27
14. jún 2008

Ahojte babule! 🙂 🙂 🙂
Dlhšie som tu nebola a ajhla... 😀
Rady tehu sa nám krásne rozširujú.
Saxo,adinam,beke: teším sa s vami a držím všetky pršteky,aby ste to dotiahli do úspešného konca.Opatrujte sa a radujte sa z rastúceho života vo vašich bruškách. 😉
andy:čím viac prekážok prejdeš k cielu,tým väčšie bude tvoje štastie,ked to výjde.Je to až neuveritelné,čo žena vycíti.Velmi ti prajem,aby sa to podarilo.Dalšie snaženie určite prinesie očakávané ovocie...Držím palčeky... 🙂

saska1
14. jún 2008

marietkaa ahoj 🙂 krásne si to napísala...
aj ja sa tomu teším,hlavne ked viem, že o mesiac začnem do iscaru chodiť aj ja... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre