ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fatma1
11. aug 2015

Malinky anjelik🙂cmuk...krasna je

smejlicka
11. aug 2015

@dorotka2013 no dnes 3410g 🙂

hennka2
13. aug 2015

..ahojte dievcata, je tu niektora z Vas, ktora ma skusenosti s lekarmi v Iscare BA ?

dorotka2013
13. aug 2015

@hennka2 ahoj... co potrebujes?

hennka2
13. aug 2015

... len by som chcela ziskat dajake referencie o doktoroch a sestrickach, pristup, popr. uspesnost v tomto centre ... premyslam, kam do buducnosti ist a o Iscare som pocula dobre, i zle ... , tak ma zaujimaju nazory dievcat, ktore maju osobne skusenosti s tymto centrom ..

dorotka2013
13. aug 2015

@hennka2 ja chodim k dr Reismullerovej...je to mlada dr...je velmi mila, stale sa usmieva...mam z nej dobry pocit, snazi sa nam pomoct... bola som par krat aj u dr Grossovej, ta je tiez velmi podobna, len mi pride taka empatickejsia, vzdy ma utesuje, aj ked k nej nepatrim, citim z nej ze jej je ozaj luto ked ma pre mna zle spravy 🙂... sestricky su vsetky super 🙂... nikde inde som nechodila tak neviem porovnat...

hennka2
13. aug 2015

@dorotka2013 .. dakujem za reakciu, teraz sa chystate na IVF ? mas uz nieco za sebou ?

kristina1204
13. aug 2015

Ja chodim tiez ku Pani doktorke Reismullerovej,je to anjel na zemi.Vdaka nej cakame nasho synceka,ktory sa ma narodit v septembri.Je to citliva lekarka,odbornicka a vzdy ma aj psychicky dokazala podporit.Ju maju radi vsetci.Raz do tyzdna ordinuje v Ruzinovskej nemocnici a ked som tam lezala inak ako Lenočka jej sestricky nepovedali.Ju ma kazdy rad!Doporucujem!!!

dorotka2013
13. aug 2015

@hennka2 ivf sme uz mali, ale vklad mi nerobili lebo som mala nizku sliznicu...kvoli tomu mi uz stopli 4x stimulku na KET... ☹ a ty? preco CAR? ako dlho sa snazite?

hennka2
13. aug 2015

@kristina1204 .. dakujem velmi pekne za reakciu ;)

kristina1204
13. aug 2015

Predtym som chodila do procaru a dvakrat som potratila a lekarka zakazdym len kyvla plecami...mudr.Reismulerovu som mala odporucenu od znamej a dakujem Bohu ze som k nej sla.Vzala ma hned na druhy den ako som jej zavolala a hned zacala riesit moj problem.Ona mi dala uplnu nadej.Prva lekarka, ktora nepouzila slovo "ved uvidime" ale naozaj zacala zo sekundy na sekundu moj problem riesit!

dorotka2013
13. aug 2015

@kristina1204 mozem sa spytat co nakoniec pomohlo? Rada pocujem pribehy s uspesnym koncom 🙂...dufam ze aj my k nim budeme coskoro patrit...

hennka2
13. aug 2015

@dorotka2013 .. to je neprijemne, je velmi vela roznych zenskych dovodov, preco tehotenstvo neprichadza :( .. snazime sa uz 3 roky, 2 roky sami, 1 rok v CARe, ale zatial nam nevedia pomoct.. absolvovala som uz niekolko IUI - neuspesne, preto chcem skusit IVF ako poslednu moznost , tak zistujem informacie, co to obnasa ..

kristina1204
13. aug 2015

@hennka2 urcite nevahajte a skuste iscare a objednajte sa k pani doktorke Reismullerovej.Naozaj za pokus to stoji a hlave treba verit.Prajem vela stastia!!!

kristina1204
13. aug 2015

@dorotka2013 mne hned naordinovala lieky a injekcie.Ona mi povedala ze necaka na to ake vyjdu vysledky z krvi ze uz vie vacsinou kde je problem.A vidite pomohlo to!!!Sama povedala ze hematologicka by bola urcite proti ale ze uz ma nenecha trapit sa a cakat! ja som k nej utekala ked som zistila ze som opat tehotna pretoze som neverila uz lekarke v Procare.Potom v 20tt mi museli zasivat krcok maternice lebo som sa otvarala.Proste vsetko hned podchytila a dokonca mi volala kazdy den do nemocnice ako sa citim.Nastastie sme to dotiahli uzdo 36tt

dorotka2013
13. aug 2015

@hennka2 a kam chodis? do ktoreho centra? my sme mali 2xIUI - neuspesne...dr chcela este raz ale odmietla som, povazovala som to uz za zbytocne... teraz uz tiez netusim co este vymysli aby ta sliznica konecne narastla...momentalne sme si dali dovolenkovu pauzu 🙂

dorotka2013
13. aug 2015

@kristina1204 super 🙂... tak to este do toho septembra vydrz 🙂... co sa zaujmu o pacientky tyka, tak to aj ja len oci otvaram...teraz naposledy mala dovolenku ked som mala stimulku a chcela aby som jej poslala sms z kontroly!!! dokonca mi aj odpisala, povzbudila ze nieco uz ma nove vymyslene ked to zase nevyslo...

hennka2
13. aug 2015

@dorotka2013 .. ja chodim do CARu v zahranici, lebo tu zijem, vidim vsak, ze nam nevedia pomoct, premyslam nad IVF, ale na Slovensku, lebo tu si to nemozeme financne dovolit .. mam za sebou uz 5 IUI a po tychto dvoch poslednych, (mala som ich za sebou) a po tomto dalsom neuspechu ma to uz zlomilo .. tak premyslam o tejto poslednej moznosti ...

dorotka2013
13. aug 2015

@hennka2 neber to ako poslednu moznost... IVF je len zaciatok... 🙂 z pocutia viem ze v zahranici to beru troska inak, ale ked vam tolkokrat robili IUI tak tam je sanca aj na prirodzene otehotnenie... mozno vam vyjde hned prve IVF a budes sa cudovat preco ste do toho nesli uz skor 🙂... urcite to skuste...

kikuska_wedge
13. aug 2015

@hennka2 tiez som si myslela, ze IVF je posledna moznost. Po 9-tich rokoch od prveho IVF som svoj nazor musela prehodnotit a rozhodla som sa, ze nieco take ako posledna moznost nejestvuje. Radi by sme si adoptovali mimi, skusame dalej aj IVF a verim, ze to nebude trvat dlho a budeme mat dom plny deti.

hennka2
13. aug 2015

@dorotka2013 .. velmi pekne dakujem za obrovsku podporu <3, chcem to naplanovat na bud. rok, co najskor, ako to pojde, mozno na zaciatok roka, mozno jar .. keby som mohla, pridem urcite skor, ale musim este pockat do konca roka ... preto sa uz o to zaujimam a zhanam rozne informacie ...

dorotka2013
13. aug 2015

@hennka2 drzim palce 🙂... a mozno ked na to teraz prestanes mysliet, budes sa sustredit na to IVF, tak sa podari prirodzene... vela stastia, aj pri rozhodovani do ktoreho CAR sa vyberiete, aj pri snazilkovani 😉

dorotka2013
13. aug 2015

@kikuska_wedge obdivujem ta...uprimne... tolko rokov verit, znova a znova...len tak zbezne som si kukla tvoj blog, ale klobuk dolu... my sa snazime 2,5roka, z toho nieco vyse roka v CAR a ja uz teraz mam vsetkeho plne zuby a musela som si dat pauzu...a to mi stopli "len" 4 stimulky na KET... nepozname sa, ale velmi ti drzim palce nech coskoro mate doma babatko 🙂

kikuska_wedge
14. aug 2015

@dorotka2013 dakujem, tiez ti drzim palce a kocka hlavu hore.

hennka2
17. aug 2015

@dorotka2013 .. dakujem pekne, pomaly budem planovat to centrum ;)

hennka2
17. aug 2015

@kikuska_wedge .. drzim palce nam vsetkym ;)

ada83
18. aug 2015

@smejlicka ahoj ako zvladate doma s malinkou

smejlicka
18. aug 2015

@ada83 ahojky a tak zvykame si 🙂 ale je dobrucka zajtra ideme na kontrolu na plucne do pod.biskupic tak som zvedava ci uz znizia kyslik..🙂 a ty ako si tehulkujes? aj viete co budete mat?

ada83
18. aug 2015

@smejlicka ja pomalicky v piatok mam poradnu tak uvidime ako dopadne naposledy sa zmensoval krcok tak dufam ze to bude v pohode. Uz to vieme davno od 15 tt co to bude lenka bola sikovna z utz bude to baba asi sofia 🙂

ada83
18. aug 2015

@smejlicka dufam ze sa skoro zbavite kyslika 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre