ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

natalca
5. sep 2015

Ahojte zienky, mam pre Vas ponuku.
Potrebovala by som par kontaktov na prieskum o CAR, kazda respondentka, ktora sa zucastni vsetkych 3 faz ziska 40€, je to anonymne. Ak mate zaujem, poprosim Vas poslat do spravy kontaktne udaje: meno a priezvisko, telefonne cislo, vek a mesto v ktorom zijete. Do tohto prieskumu potrebujeme zeny, ktore splnaju nasledujuce kriteria:
Vek 25 - 45 rokov
BOLI NEUSPESNE LIECENE NA NEPLODNOST U AMBULANTNEHO GYNEKOLOGA A BOLA IM ODPORUCANA NAVSTEVA CENTRA ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Zistovali si blizsie informacie (z roznych zdrojov) ohladne CENTRA/CENTIER ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
ODMIETAJU NAVSTEVU CENTRA ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Pripadne NAVSTIVILI CENTRUM, ALE NEBOLI LIECENE V CENTRE ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Prieskum sa sklada:
1. faza – prihlasenie respondentiek
2. faza – telefonicky 5 minutovy rozhovor, ktory sluzi k poskytnutiu blizsich informacii potrebnych k prieskumu
3. faza – ucast na rozhovore v mesiaci September 2015, podla dohody s respondentkami. Individualny rozhovor vedie nasa skusena, prijemna a empaticka moderatorka. Rozhovor bude trvať cca 1,5h. – 2h. hodiny.
(Je vam zarucena anonymita poskytnutych informacii, ktore sluzia na interne spracovanie)

Odmena pre respondentky, za ucast na tomto prieskume je 40 EUR
Tento prijem je vyplateny podla zakona 595/2003 Z.z. o daniach z prijmov podla paragrafu 8 ostatne prijmy, ide o prijem z prilezitostnej cinnosti oslobodeny od dane z prijmov podla paragrafu 9 pismena g.

dorotka2013
6. sep 2015

@natalca myslim ze kocky z tohto fora NAVSTEVUJU Car 😀, takze asi nesplnaju ani kriterium ze odmietaju Car a tiez kriterium ze neboli liecene v Car, takze asi nebudu vhodne pre tvoj dotaznik ☺... Ak som to teda dobre pochopila...

ada83
12. sep 2015

Ahojte co tu noveho

damarafrigg
14. sep 2015

@ada83 nezabudni nejake prezuvky a obuv do sprchy. pribor. Nocnu koselu na gombiky aby si mohla kojit. Kojenecku podprs. Vlozky do nej. Odsavacku ale to tam maju zevraj.kam ided rodit?

Holky aj nam sa zadarilo v iscare na prvykrat i

ada83
14. sep 2015

@damarafrigg chcela by som ruzinov ale ak sa mala narodi predcasne tak antolska super ze sa podarilo na 1 x

damarafrigg
14. sep 2015

@ada83 aj ja idem do ruzinova. Momentalne tam chodim do poradne. Teraz som 33+5 tt. Jak to ubehlo. Tusim od 33tt tam mozes rodit ale nie som si ista. U koho by si chcela rodit?
Ja som bola s personalom v iscare velmi spokojna.

ada83
14. sep 2015

@damarafrigg mne sa zda ze dr povedala ze 35 alebo 36 tt no nie som si ista my sme tera30+1 tt ja chodim stale do iscare asi by som. Chcela aj lenku pri porode no uvidime ako sa dohodneme v stredu idem do poradne

ada83
14. sep 2015

@damarafrigg ty chces u koho rodit?

damarafrigg
14. sep 2015

@ada83 lenka je skvela. Tiez by fajn padlo keby tam bola. Ja budem u jednej co odrodila aj segru obidve aj sesternica. Pocula som na nu ze je odbornicka tak som chcela viacmenej na istotu. Ze ani nevies a dieta je na svete.. A Lenka ze ma toho vela.

ada83
15. sep 2015

@damarafrigg ja si asi nebudem zazmluvnovat kto tam bude odrodi mozno pride lenka mozno nie nechame sa prekvapit aj tak tam nikoho nepoznam 🙂

damarafrigg
15. sep 2015

@ada83 ja si tiez nejdem zazmluvnovat.

ada83
15. sep 2015

@damarafrigg aj tak tam nikoho nepoznam okrem lenky nechame to na osud 🙂

victoriasju
15. sep 2015

@ada83 kolko pyta lenka za porod ?

ada83
15. sep 2015

@victoriasju na stranke ruzinova je fixna suma 300 e za vyber porodnika tak asi tolko bude pytat

damarafrigg
15. sep 2015

@ada83 na morfolog. Ultrazvuku si u dr. Suchanka nebola v raci? Neviem ci tam aj on nerobi.

ada83
15. sep 2015

@damarafrigg ja som bola u dr slezaka v petrzalke

ada83
15. sep 2015

Zajtra niekto do car?

damarafrigg
16. sep 2015

@ada83 a do caru mozes do 36tt a potom do poradne tam kde budes rodit. Ja uz som mala vybav.poradnu v ruzinove tak uz chodim tam

matusik6
20. sep 2015

@gagik iscare no coment!

lilienkalilina
21. sep 2015

@matusik6 Podel sa snami,o svoje skusenosti.co ta nahnevalo v iscare?

ina7
21. sep 2015

Dievčatá, môžem poprosiť o názor či sa niečo zmenilo zmenou majiteľa a "školením" od lekárov z Reprofitu v Brne? My máme drobca z Reprofitu, ale na SK mám ešte jeden pokus cez poisťovňu, tak ma napadlo, že ak zjednotili postupy ... Viete mi aj povedať koľko asi vychádza soft cyklus cez poisťovňu orientačne. Vďaka. Prečítala som aj pár strán dozadu, ale tu sa tuším len šťastné tehule rozprávajú 😉

ada83
21. sep 2015

@ina7 chodia tam skolit dr z cr aj oni sa chodia skoliť
do cr budu sa stahovať v novembri maju kupene nove stroje a soft si hradis celý sama lebo poistovna preplaca len stimulku normalnu mna soft stal okolo 1000 e ale v novembri isli trochu hore ceny od januara

ada83
21. sep 2015

@matusik6 preco tak mne sa tam paci 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. sep 2015

@matusik6 preco? Ja som bola spokojna.

smejlicka
28. sep 2015

Ahojte máme 4510g vyšetrenia máme oki, už sme od stredy bez kyslíku a doktori sú z malej nadšený že je ukážkové bábeno 🙂

martinazvo
28. sep 2015

@ina7 ahoj, pomenili trosku postupy, predpisovanie liekov pri stimulkach, takze ja som zmeny postrehla ako sa pomenilo vedenie a aj lekari sa netaja tym ze tie postupy su z CR

damarafrigg
28. sep 2015

@matusik6 ja som bola velmi spokojna. Skvely personal. Nam vyslo na prvykrat.

martinazvo
28. sep 2015

@matusik6 mas nejake zle skusenosti? Nam dopomohol tim v Iscare k 2 detickam (na 4 pokusy celkom - prve ET uspech, potom 2x neuspech ET a KET a nakoniec ET uspech)

dorotka2013
28. sep 2015

@smejlicka supeeeer 😀...bojovnicka malicka...ved to bola len otazka casu...som rada ze si ju konecne mozes uzivat bez vsetkych hadiciek a pristrojov... Drzkajte sa aj nadalej 💝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre