ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bubina1
30. nov 2009

zijec..tak OHSS nezavidim... nevolnosti pretrvávaju este..akerat aj dnes mi je divne ale napr. včera, predvcerom mi bolo celkom fajn.... chut do jedla extra nemam...najistejsi je rohlik s maslom...buduci týžden aj ja idem na ultrazvuk...ja som nase mimi nevidela od 8tt...co sme videli srdiečko v rýchlosti... mimi sa ozýv len cez grckanie... 😀 😀 😀
minulý týžden som bola akurat na krvičke......

mib
30. nov 2009

ahojte babulky,

dakujem vam vsetkym za podporu. 😉 zatial nemam ziadne zvlastne tehotenske priznaky, okrem mierne bolestivych prs. co ma ale trosku znepokojuje, to su caste velmi mierne bolesti, akoby pred mrchou. 😒 nepamatate sa, ci ste podobne bolesti necitili prve tyzdne v podbrusku?

jarka_lv
30. nov 2009

ahojcek mib 😉 ...co to tu citam???? super spravicka 🙂 strasne sa tesim s tebou a prajem ti len to najlepsie v zivote nech babatko v zdravy vynosis a o 9 mesiacov budes konecne drzat v naruci ten vysnivany vonavucky uzlicek 😵 ...ja som sa ho zial nedockala ale zato ten moj 18 rocny uzol ktory mam doma ma niekedy pekne hneva 😠 ....ale co uz hlavne ze je zdrava a basta no nie? tak sa len pekne opatruj vela oddychuj a ozaj k tym bolestiam ako na mrchu som tiez mala ked som bola tehotna az som volala do centra ze ma boli brucho a to som bola 5tt tak sa zbytocne neznepokojuj.

mib
30. nov 2009

ahoj jarka, tak rada ta vidim 😵 😵 😵 dlhsie si sa neukazala, ale vidim ze to tu prebezne sledujes. 😀 vyzera to tak, ze sa konecne usmialo stastie aj na nas. tak pevne verim, ze vsetko dobre dopadne. to vies ... drahy ma kazdu chvilu musi ukludnovat, aby som sa nestresovala. ... hovoris ze uzol sem tam hneva? a cudujes sa? ved ma na to narok, je to predsa dcera. 😀 😀 😀 ako sa mas? neskusali ste ten soft?

scarlette
30. nov 2009

mib v prvom rade gratulujem, a take predmrchovske bolesti som prvych par tyzdnov mavala 😉

mib
30. nov 2009

scarlette, dakujem ... si ma trosku ukludnila. ja stale chodim na wc a kontrolujem, ci sa nahodou nieco nedeje. 😖 vo stvrtok buduci tyzdne idem na sono, tak dufam ze je vsetko v poriadku a babatko si iba robi priestor. 🙂

scarlette
30. nov 2009

mib robila som presne to iste 😀
neboj dobre bude 🙂

jarka_lv
1. dec 2009

mas pravdu Mibik pravidelne sledujem babenky co maju ktora nove a touto cestou ich pozdravujem a kazdej jednej zo srdca prajem nech sa dockaju toho stasticka mat babo 🙂 ...neboj vsetko dopadne dobre a vy sa doma dockate uvidis 😉 no my teraz asi tak nic 😖 lebo muzicek zacal chodit do novej prace na dvojtyzdnovky tak sme s dcerou same doma aj spinkame spolu 😀 ....ja som sa uz viac menej zmierila zo situaciou a velmi mi pomaha mali synovcek s ktorym travime vele vela casu chodim si ho kupkat a segra ma neda za nic 😅 vecer ked pridem z prace tak hodim nejake nove fotky do albumu oki?? potom kukni.Tak zatial papa.

mib
1. dec 2009

jarka, pre mna boli sestrine tiez ako moje vlastne. deticky vedia cloveku pozdvihnut naladu ... hlavne kym su male. ked su vacsie, uz je to horsie. 😀 tesim sa na fotecky. 😉

bubina1
1. dec 2009

som si dala zemiakové šúlance plnene makom a babu sa to nie moc páči..... pritom som na ne mala taku chut... 🙂

insolka
1. dec 2009

bubi nevie sa rozhodnuť čo by zjedlo že? 😀

flock
1. dec 2009

ahojte babulky,

hlasim, ze sme este stale 2 v 1 🙂

mib - bolesti na mrsku su normalne, budes ich mat aj pocas tehu 🙂 takze vsetko je tak ako ma 🙂 🙂 🙂

scarlette - ako to leti, ved len nedavno sa ti drobci narodili a teraz su uz z nich velki chlapci 🙂 akurat sme spominali, ze po tebe tu nikto neavizoval dvojcatka 🙂

jaja - ako, este ste 2 v 1 alebo ma predbehnes???

bubina1
1. dec 2009

flock, že by sme začali uzatvarat stavky..kto bude prvy? 😀 😀 😀

insolka
1. dec 2009

...ja chcem byť 3v1 😀

szilvia31
1. dec 2009

mib GRATULUJEM 😀

majka212
1. dec 2009

mib aj mne byvalo zle ako pred mrchou.. urcite bude vsetko Ok 😉

flock takze este stale 2v1? ozaj, a do ktorej nemocky ides? drzim palce, nech porod prebehne rychlo a bez komplikacii 😉

szilvia ako sa ma Vivien? 😵

insolka aj ja som chcela byt pred IVF 3v1, no teraz som rada, ze som len 2v1.. aj to da zabrat...

vsetkym prajem prijemny vecer! 😎

insolka
1. dec 2009

.no majka ved aj ja by som bola rada 2v1 som presvedcena aj tak že mi to vide len to nieje jednoduche 😉

mib
1. dec 2009

szilvi ... 😵 velmi sa tesime. ... vivien je krasna. ten kukuc z vane. rozkosna. 😉

jarka, drobec je nadherny. uz je to velky chlapec. moc vam to spolu pristane. .. ked sa uz nezadarilo je super, ze sa mas ku komu pritulit. 🙂

bubina, sulance predsa chutia vsetkym detom. musela si to niecim nedobrym zapit. 😀

insolka, ved uz si na rade ... dvojky neboli takmer rok, takze statisticky je velka sanca. 😉 ja by som tiez prijala dve.

majka, dakujem za povzbudenie. velmi dobre to padne. hlavne, ked clovek nevie co je v poho a co treba riesit. este ze mame konika. 😅

flock, jaja, moc na vas myslim. drzte sa babulky, posielam vela energie. 😉 😉 😉

insolka
1. dec 2009

mib no to bi bola sranda ale pri kete budem rada ak to bude jedno 😉

mib
1. dec 2009

insolka, ja som tiez po KETe. 😉

jaja1118
1. dec 2009

ahojte kocky...

.....stale 2v1.... 🙂

pozdravujem....

flock
3. dec 2009

prave sme dorazili z poradne a zajtra sa mam hlasit v nemocke 😲

zatial vsetko v poriadku, moc, tlak, ultrazvuk, vaha stale rovnaka, bez opuchov, stale som zatvorena. doki spravil aj prietoky a trosku sa mu nepozdavali tie co meral na hlavicke, tak navrhol, ze by som mala v pondelok rano nastupit pre istotu do nemocnice (ak dovtedy neporodim) a najneskor v stredu - tt po termine by porod vyvolal. ale do pondelka je daleko a predsa len ide vikend, tak sme sa nakoniec dohodli, ze nastupim uz zajtra. pre maleho urobim vsetko, len nech to dobre dopadne. radsej byt pod kontrolou, aby sa nic nezanedbalo, ako byt doma a...

mib
3. dec 2009

flock, drzim palce. uvidis, ze vsetko bude v poriadku. ... drobcovi sa iba paci v brusku a nechce sa mu von. je fajn, ze si sa rozhodla ist do nemocky uz zajtra. budete pod dohladom lekarov. myslim na vas a moc drzim palce. tesim sa na spravicku. 😉

jaja1118
3. dec 2009

ahojte kocky....

flock-stale na teba myslim-u nas je to podobne....nic sa nedeje-krcok zmaknuty-ale inac vsetko ok....
drzim ti palce a drzte sa v tej nemocke....ak by si bola do utorka este cela,-a ja tiez-dosla by som ta tam kuknut....

pekny vecer...

majka212
4. dec 2009

flock, jaja drzim vam palce!!!!

soni1
4. dec 2009

Ahojte baby, takže mňa v pondelok čaká krvička.

mib
4. dec 2009

soni, ako to rychlo ubehlo. ako sa citis? asi si pred vikendom nervozna ... drzim palceky, aby to coskoro ubehlo. 😉

soni1
4. dec 2009

Tento týždeň som chodila už do roboty, takže mi to ubehlo strašne rýchlo.
Mám však taký zvláštny pocit. Stále ma bolí v podbrušku ako na menzes, iné príznaky vôbec nepocuťujem. Pobolievali ma prsia, ale to už tiež ustúpilo a teraz čím ďalej tým viac pobolieva v podbrušku, bojím sa, že dostanem krámy. Test som si nerobila, ale pravdu povediac ani nechcem. Nevieš mi poradiť?

mib
4. dec 2009

soni, tu nepomoze nic ine, nez si spravit zaujimavy program, aby ten vikend co najrychlejsie ubehol. s tym bolenim v podbrusku nic nespravis, hlavne ak to nie je prilis silne, neber ziadne tabletky ... je velka pravdepodobnost, ze si tehu. 🙂 a testovanie tiez nie je smerodajne. iba ta to moze rozrusit. budem ti drzat palce. 😉

majka21
5. dec 2009

Ahojte kočky. Dlhšie som tu nebola.
Všetky pozdravujem a držím palčeky. 🙂
Už aj mne došla schválená žiadosť, v stredu idem do caru. Cez sviatky nerobia, takže ma to čaká až v januári. Už sa teším a pevne dúfam, že všetko dobre dopadne. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre