ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
1. júl 2010

my sme sa s embryologickou na niecom dohodli takze uvidime 😉 ale nemienim sa s tym stresovat, odoberu vaja a co najskor idem domov 🙂 potom uz nech sa deje co sa ma 😀

kitu
1. júl 2010

@sakura ahá... to sa u nás nehovorí...
no tak my budeme mať taký béžový vak...
dobrú noc vám a nech nám ten zajtrajšok dopadne na výbornú 😉

nemko
2. júl 2010

Baby mam to za sebou - hurrrrraaa 🙂

sakura
2. júl 2010

jáááj aj ja to mám za sebou 😀 Zniesla som 12 vajok a nepotrebovali sme ICSI 😀 Drahý mal ukážkový spermiogram 😀 . Takže vitamínky a správna životospráva zabrali 😀 Zajtra budem volať kolko sa nám oplodnilo a v pondelok by mal byť ET 🙂

kitu
2. júl 2010

Ahojte diečatá,

tak aj my sme už domka... nám sa iui zrušilo, vraj to vyskúšame prirodzene- že je tu celkom pekná šanca povedala dr... drahý má vraj vpohode spg...
@nemko @sakura super že to máte za sebou... teraz už len et... a kto vám ho bude robiť?

sakura a aké vitamínky si dávala drahému, ja do neho pchám E, A, D- to mi odporučil môj dr.

nemko
2. júl 2010

ja som mala 21 vajok, ICSI ani nemuselo byt (uz vopred sme ho odmietli) a ET mam v utorok , ran omi budu volat kolko sa mi oplodnilo, ale mne stacia 2 zlaticka moje 🙂 spermiogram vyborny🙂

sakura
2. júl 2010

@kitu
jeeej, super že môžete skúšať prirodzene 😀 Aj mne odporučila teta - ktorá je gynekologička aby som drahému dávala vitamín E. A ako sme sa dnes presvedčili tak zabral 😀

@nemko
woooow, super úroda 😀 Aj si si dala PK? No mne budú zajtra volať že kolko sa nám oplodnilo a ET mám v pondelok 🙂 No uvidíme čo nám zajtra povie embryológ - či ten ET posunie alebo nie 😉

nemko
3. júl 2010

@sakura nedala som si PK a uz som cela nervozna kedy mi embryolog zavola, ze kolko sa nam ich oplodnilo, dufam, ze aspon 5 ich bude 😉

sakura
3. júl 2010

@nemko
ja som sa na ňu pýtala a povedala že netreba .. A ja som už od 6 hore - nie že by som čakala že mi budú tak zavčasu volať ale nejako nemôžem spať 😅 😅 Tiež čakám na telefonát....
Aj sme sa včera videli? V ktorej izbe si bola? Nemala si takú žltú košielku? A kolko si dávaš toho Utrogestanu?

kitu
3. júl 2010

Ahojte baby,

viete ako na vás myslím... že aby sa vám oplodnilo čo najviac vajok a boli silné a pekne sa vyvýjajúce...

no my sa teda budeme tento vík snažiť prirodzene niečo pomiešať... hééé som zvedavá...

nemko
3. júl 2010

@sakura ano mala som zltu s takou kvetinkou 😀 Utros si davam 3 krat denne po dve tbl, ale ja ho zatial jem az v pondelok budem vkladat.Inak ked pojdes na ET tak si ho mas vlozit alebo priniest so sebou? Bola som na 2 izbe (tusim to bola 2)boli tam so mnou take tri kocky.Uz Ti volali kolko sa oplodnilo? Lebo ja tam tusim idem volat - som nervozna 😀

nemko
3. júl 2010

boli tam s mnou dve kocky - boli sme tam 3 🙂 uz som pomylena 😀 to z toho cakania 😀

nemko
3. júl 2010

volali mi - mam 12 oplodnenych . som hrdaaaaaaaaaa a stastnaaaaa

sakura
3. júl 2010

@nemko
asi viem ktorá si bola 🙂 Ja som bola vedla v izbe - mala som takú čiernu košielku 🙂
Prečo ho ješ? MNe kázali vkladať........
A ideš teda na vklad v utorok?

No mne ešte nevolali 😕 😕 😕 Ak nezavolajú do pol hodinky tak im volám ja.....
A supeeeeeeer - dosť sa ti oplodnilo, paráda 😉

nemko
3. júl 2010

@sakura ty si mala cierku kosielku s ruzovymi bodkami alebo s takym obrazkom? no bola som to ja, vyzerala som hrozne 😀

sakura
3. júl 2010

@nemko
áno, to som bola jaaaaaa 😀 😀 😀 😀 Boli to bodočky 😀 😀 😀 Vyzerala si dobre 😉 Som ťa videla ako ťa berú preč a aj ako ťa doviezli 😎
MNe ešte nevolaliiiiii, chytám už asi nerva 😝

nemko
3. júl 2010

jezis ten pohlad bol strasny - nemas traumu ? 😀 😀 😀 😀 😀 zavolaj im 😀

sakura
3. júl 2010

@nemko
jasné že nemám 😀 . Ja som vyzerala nie bohvieako 😀 . Celú noc som sa budila a vstávala som o pol šiestej. Mala som oči ako angorák 😀 😀 No idem im zavolať. Ale mám bojaaaaaaaa 🙄 🙄

nemko
3. júl 2010

cakaaaam 😀

sakura
3. júl 2010

@nemko
šajzet veď ma ten moj zrušil 😠 Že mám čakať pokial sa mi neozvú oni 😠 😠 Teraz neviem či je nervózny viac ako ja alebo čo 😠 😠 😠
Tebe volal doktor alebo doktorka?
Dúfam že si ma nenechávajú naposledy so zlými správami ☹

nemko
3. júl 2010

mne volal embryolog Ing.Balog

sakura
3. júl 2010

@nemko
no už som to nevydržala a volala som tam. Takže oplodnilo sa nám 8 a 5 mi hneď zmrazli. A 3 nám idú bojovať do pondelka,ufff

nemko
3. júl 2010

no tak blahozelam a drzim palce aby uspesne bojovali 🙂 ja idem na ET v utorok o 11:00

sakura
3. júl 2010

@nemko
ďakujeeem 😉 No neviem prečo nám to dali na pondelok - radšej by som počkala do utorka 🙄 Ale možno sa to ešte v pondelok nejako zomelie že pôjdeme až v utorok 🙂

nemko
3. júl 2010

to je normalna kultivacia, v pondelok je riadny termin, inak by ste si museli dat predlzenu kultivaciu

sakura
3. júl 2010

@nemko
ale tebe vkladajú v utorok a nemala si PK, že? Bože šlahne ma do pondelka 😠

nemko
3. júl 2010

ale ja mam ET v utorok z ineho dovodu sakura

nemko
3. júl 2010

@sakura a netreba sa porovnavat - kazda sme ina , mame ineho lekara a iny pristup (a kazdy lekar je iny)

majka21
3. júl 2010

Ahojte kočky.

Som rada, že ste mali tak vela vajok, tak už aby sa vám oplodnili a zahniezdili a o pár dní aby ste písali, že je výsledok pozitivny.
Ja idem pondelok na odber, ale p.doc. Války ma nepotešil, vyjadril sa tak, že možno budú nejaké 1-2 zrelé vajíčka, mám len 4 folíky, z toho jeden je malý a ešte k tomu aj rýchlo dorástli. Dúfam, že aj keď ich je málo, budú kvalitné a budú bojovať. 😝 Dnes večer idem o 22.00 na pregnyl.
Držím vám všetkým palčeky. 😉

soni1
3. júl 2010

Ahojte, chystáme sa na KET. Dnes som dostala ms a začala som užívať Estrofem, dávky budem postupne zvyšovať po 5 dňoch. 11DC mám ísť na kontrolu, neviete mi poradiť, na koľký deň zvyknú vkladať embrijká? Viem, že záleží od sliznice, ale cca?
A ešte by som mala jednu otázku, čo znamená tá blastocysta a raná blastocysta? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre