ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Nemám nikoho zajednaného, ale trocha sa bojím, sú tam len mladí doktori. Dobré ohlasy som počula na Dr. Koprdovú. Poznáš ju?

katulka25
15. feb 2013

@soni1 tak to ma mrzi :(

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Prajem ti, nech sa podarí. Ako sa cítiš?

soni1
15. feb 2013

@katulka25 Nemusí, sú tam dosť rozbehaní, ale to je hlavné, že ty si spokojná a dúfam, že ti pomôže.

denulka85
15. feb 2013

@soni1 vsak toho sa aj ja bojim, v lee tam rodila kamoska prislo to na nu v noci.... a davali jej ukludnovaky a odislo jej mlieko. preto sa bojim aj ja ze ked niekedy sa zadari ze kam by som isla. velmi chvalia bansku stiavnicu ale je to dost daleko ☹ aspon ze karakanova ci ako sa volala tam uz nieje.... 😀

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Aj ja som rozmýšľala na Štiavnicou, ale tiež to máme ďaleko.

denulka85
15. feb 2013

@soni1 no boli ma brucho od druheho dna transferu a dnes som mala krce takze dufam ze teraz nam to vide.... krce uz pomaly odchadzaju...

denulka85
15. feb 2013

@soni1 vsak toto.... rodili tam kolegyne a mali normalne manzelsku postel na izbe a muzi tam ohli byt s nimi... aj ti si priamo z nz? ja ano som rada ze si sem nakukla 🙂 🙂

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Držím ti palce, nech to vyjde. Ja som zo Štúrova.

denulka85
15. feb 2013

@soni1 aha tak nz nemocnica je lepsie ako v sturove aspon si myslim.... neboj bude dobre a dakujem potom sa ozvy aky bol porod 😀 😀 😀 😀

katulka25
15. feb 2013

@soni1 dakujem. snad pomoze 🙂

martinazvo
15. feb 2013

ahojte kocky, tak mam novu sadru, bolo to peklo, supnem vam sem o chvilku fotky...

ada83
15. feb 2013

@martinazvo ahoj tak už máš rovno ruku?

martinazvo
15. feb 2013

no tak ahojte este raz, takze: uz ma nerontgenovali a ani nebudu kedze som tehu. Mala by som dostat injekciu a brat lieky, ale nic z toho nemozem, no a priebeh narovnavania je tu: cele to trvalo hodinu a bolest to bola horsia ako ked mi to pred mesiacom napravali. tuto sadru budem mat do 11. marca ☹

denulka85
15. feb 2013

@martinazvo kokso bolelo co? a teraz nebude velky problem ked nemozes brat lieky? dobre ju mas napuchnutu a vytocenu 😖

martinazvo
15. feb 2013

@denulka85 no bolelo jak svina, mala som dostat injekciu proti bolesti a opuchu a brat lieky proti bolesti aspon par dni, ale nic z toho nemozem, lebo to co sa moze v tehu by na to nepomohlo a to co by pomohlo nemozem ☹ musim to zvladnut bez liekov...

denulka85
15. feb 2013

@martinazvo juj lutujem ta ale aj tak mas poklad pod srdieckom a kvoli nemu sa oplati prezit tu bolest 🙂

martinazvo
15. feb 2013

@denulka85 presne tak, je to ta najkrajsia motivacia

denulka85
15. feb 2013

@martinazvo vsak to... nejak sa teraz vytrapis a potom sa len budes tesit z rastuceho bruska 😎

martinazvo
15. feb 2013

@denulka85 vies ako sa z mojho tehu tesil ortoped? su totizto s Hruzikom spoluziaci, sa nechavaju cezo mna pozdravovat 🙂 svet je taky maly...

ada83
15. feb 2013

@martinazvo neviem či by som to zvladla si hrdinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
15. feb 2013

@martinazvo aj moj gynekolog v nz hraval z hruzikom tenis ... ked som mu spomynala ze on mi vypisoval lieky takze ho mam pozdravit ale odvtedy som sa s nim nestretla...

katulka25
15. feb 2013

@martinazvo matka drz sa. urcite to muselo riadne boliet :( ale teraz sa to bude rychlo hojit, pretoze ta tehotenstvo bude liecit 🙂

soni1
15. feb 2013

@denulka85 v štúrove pôrodnicu nemáme, najbližšie sú nám NZ, preto táto možnosť, inú nemáme.

denulka85
15. feb 2013

@soni1 ale zato zamky niesu zle.... neboj sa 🙂 uz sa ti to krati 😉 dufam ze ta budeme aj ostatne nasledovat.....

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Ja z NZ nemocnicou nemám dobré skúsenosti.
To verím aj ja, že sa čoskoro dočkáte aj vy!

denulka85
15. feb 2013

@soni1 neboj ale tvoj porod dobadne super budes mat normalny ci cisarsky?

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Neviem, uvidíme, čo mi povedia, nebránim sa ani jednému.

martinazvo
16. feb 2013

kocky, tak mam za sebou zatial najhorsiu noc od zlomeniny ☹ ☹ ☹ ... tie bolesti a ziadna tabletka ☹ ...dokonca aj manzel isiel spat do obyvacky lebo nezvladal moje knucanie... radsej som si teraz rano aj test spravila ci to bublinka/bublinky prezili, nastastie mi vybehli take silne kolajnice ze az 😀

ada83
16. feb 2013

@martinazvo ahoj to je mi luto že musis toto prežívať ale neboj bude dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre