ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ssegra
17. jún 2016

@nunu81 mne sa ozvali ked im to prislo schvalene..trvalo to tusim 5-6 tyzdnov

inka_f
18. jún 2016

@nunu81 ahoj, mne volali, ale to už som vedela, že schválili, lebo ešte predtým som skúsila zavolať do poisťovne a tam mi povedali, že je to schválené. Mam všeobecnú a trvalo to 2 týždne.

cervenakarkulkabezvlka
18. jún 2016

ahojte 18.4,. sme boli v iscare na genetickych dnes je 18.6.,,,dva mesiace moze to trvat takto dlho ??

mette7
18. jún 2016

@cervenakarkulkabezvlka ahoy my už čakame 3mesiac...ja tiež tomu nerozumiem...

mette7
18. jún 2016

@cervenakarkulkabezvlka boli sme v marci...

cervenakarkulkabezvlka
18. jún 2016

@mette7 fuuuuu to je ozaj dlho,,,,ze by toho mali az tak vela ,??,

mette7
18. jún 2016

@cervenakarkulkabezvlka ja som už s nervami v koncoch z toho...čo ti poviem...hlavne nas to zdržiava v dalsom kroku...

ssegra
18. jún 2016

@cervenakarkulkabezvlka ake testy vam robili? my sme na genetiku cakali mesiac na termin a mesiac na vysledky, ale nie v iscare

mette7
18. jún 2016

normalne lutujem že som si to tam dala robit, lebo čo čitam tak do 6tyždnov, 2,5mesiaca inde...už neviem ako sa k tym vysledkom dopracovat...

mette7
18. jún 2016

@ssegra kde si si dala prosim ta robit tie geneticke testy?? normalne rozmyšlam či si to nedame znovu, ked hovoriš že do mesiaca...

cervenakarkulkabezvlka
18. jún 2016

@ssegra ja som bola na HSK+ hysterosalpingografiu ja som OK
,,,moj mm bol 2x na spermiograme, U urologa na vysetreni ,,
teraz cakame na tuto genetiku,,u nas je problem u mm,,,,,
ako budu vysledky z genetiky -mame ist este na hormonalne testy,,,zastavila nas genetika
moj mm bude musiet podstupit mesa/tesa

cervenakarkulkabezvlka
18. jún 2016

@mette7 boli ste na genetickych u dr.ondrejcaka???mne sa zdal strasne chaoticky

ssegra
18. jún 2016

@mette7 v BA na Americkom namesti a mali sme to v ramci zdravotneho poistenia.

ssegra
18. jún 2016

@cervenakarkulkabezvlka moj priatel ma tiez zly spermiogram a nam zase odporucili PGD po tej genetike, pretoze mu nieco nasli. tiez sme mali od urologa vysetrenia, spermiogramy a dva pokusy kde sa embryo ani neuchytilo tak nas poslali na genetiku

mette7
18. jún 2016

@cervenakarkulkabezvlka ano u neho...normalne rozmyšlam že takymto štylom to stihnem asi inde vybavit a dozviem sa to aj skôr alebo čo?? lebo 3mesiace to môže ešte asi aj polroka trvat takymto štylom...a bolo nam tiež povedane na začiatku 4-6tyždnov!!! tak si vieš predstavit aky to je napor na psychiku teraz ked už ubehlo 3 mesiace a stale nič...človek už nevie čo ma robit a každy den premyšla nad všeličim...

cervenakarkulkabezvlka
18. jún 2016

@mette7 viem prezivam to iste,,,,stojime na genetike,,,,nas caka este hormonalne vysetrenie,robia ho az po genetike ,a az potom operacia u mm,,,ked vobec nieco najdu ,,a ake mnozstvo najdu ,,,
stale hovorim ze sme na zaciatku nikde sme sa nepohly

ssegra
18. jún 2016

@mette7 neskusala si tam volat, ci na vas nahodou nezabudli?

melmel78
18. jún 2016

@mette7 ahoj ja som genetiku mala v Iscare a necakali sme veru tak dlho. Tusim 4-6tyzdnov urcite nie viac. Volaj ci na vas nezabudli. Stat sa to mohlo. Mne Ondrejcak prisiel v pohode pre vysledky sme boli priamo u neho v ambulancii a bol velmi mily. Snad sa dockas vysledkov cim skor

mette7
18. jún 2016

@ssegra @melmel78 baby ja som tam volala už niekolko krat a naposledy sa ohradil pred mesiacom ze: ked sme vam nevolali tak ten vysledok ešte nie je...mne to tiež pride strašne vela takto čakat, a hlavne to je na psychiku, lebo človek už mysli na všelijake veci či sa tam niečo zle nenašlo alebo čo tam s tym robia?? ja som hotova z toho už, a zase tam ideme po dalsom mesiaci volat, teda muž ja nemam už na to nervy...

mette7
18. jún 2016

@melmel78 a volal ti on? a vysledky ste išli konzultovat do iscare? či do železničnej nemocnice? lebo on je v iscare len pondelky aj to len 2hodky...

ssegra
18. jún 2016

@mette7 viem si predstavit ake to je tazke na psychiku, clovek by sa najradsej posunul dalej a nie stale preslapoval na mieste..neviem mne sa pristup v iscare celkovo nepacil a sme radi, ze sme odtial odisli..neviem si predstavit co tam tak dlho mozu robit.

dorotka2013
18. jún 2016

@ssegra mozem sa opytat kam teraz chodis? Ja chodim este do Iscare ale idem na konzultaciu do Brna...tiez sa mi nejake veci nepacia...

ssegra
18. jún 2016

@dorotka2013 chodime do brna do RF a som max spokojna s pristupom aj postupom a vdaka nim sa nam na prvy sup podarilo.

dorotka2013
18. jún 2016

@ssegra super 👍... Ja idem do RG na tu konzultaciu, nie je o nich tolko diskusii, som zvedava... Ale do RF som nechcela ist lebo aj Iscare je vlastne uz RF... No uvidim, mozno pojdem este aj tam sa popytat...

ssegra
18. jún 2016

@dorotka2013 ano iscare je uz aj RF ale od toho ceskeho na mile vzdialeny..pocula som aj o RG a vraj aj tam su dobri, je to na tej istej ulici ako RF.treba sa popytat a potom sa rozhodnes 🙂

dorotka2013
18. jún 2016

@ssegra ja som tam isla hlavne kvoli dr Steclovi...pocula som ze je fakt dobry...predtym robil v RF 😉 No uvidim ..😁 diky

ssegra
18. jún 2016

@dorotka2013 drzim palce aby sa vam podarilo babatko 🙂

dorotka2013
18. jún 2016

@ssegra dakujem...si zlata 😁

nunu81
18. jún 2016

@inka_f Ďakujem za odpovede, ja som to riešila pred 6 rokmi, to sme tiež najprv do poišťovne volali,od vtady sa vela toho zmenilo,tiež mam všeobecnu,zda sa mi to dosť dlho.Skusim v pondelok zavolať do centra.Ešte raz ďakujem.

nunu81
18. jún 2016

@inka_f Ďakujem za odpovede, ja som to riešila pred 6 rokmi, to sme tiež najprv do poišťovne volali,od vtady sa vela toho zmenilo,tiež mam všeobecnu,zda sa mi to dosť dlho.Skusim v pondelok zavolať do centra.Ešte raz ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre