ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katka17044
22. sep 2016

@lucik284 aha no my potrebujeme hlavne aby nam spravili dobru stimulku asi soft a uz len spravit dobre embryjko ktore bude po genetike v poriadku. V podstate uz mame porobene vsetky vysetrenia uz len, aby sa to podarilo :( boli sme uz 3 ivf v gynfive a 2ivf Brno reprofit

pavlinakol
24. sep 2016

Ahojte,ordinuje este dr.Belusakova v iscare?niekde som tu citala,ze je na md? Dik

dorotka2013
24. sep 2016

@pavlinakol ordinuje tam...ale tiez som pocula ze je tehotna, tak asi uz nie dlho ..

katka17044
24. sep 2016

Tak ja som sa nakoniec objednala k pani doktorke Reismullerovej tak drzte palce neviete prosim ci papiere z vysetreni ktore uz mam musim doniest kopie alebo si to vedia oni vytlacit?

boredka
24. sep 2016

@pavlinakol Ahoj ja som tam bola tento tyzden a uz nas presunuli k inemu lekarovi lebo ze doktorka je uz na MD. Teraz uz mame tretieho lekara kedze dve lekarky nam uz odlisli na MD v priebehu roka.

dorotka2013
24. sep 2016

@katka17044 ja som si brala co som mala...ako by si to oni vytlacili? A vacsinu si aj tak oni robili vlastne vysetrenia...

pavlinakol
24. sep 2016

@dorotka2013
@boredka no ja som tiez chodila ku grossovej,potom belusakovej s ku komu ta presunuli teraz?planujem sa objednat teraz niekedy..a dik za info obom 🙂

boredka
24. sep 2016

@pavlinakol ahoj u mna to iste grossova belusiakova a teraz ma objednali k nejakej lekarke ale nakoniec tam bol lekar Hlinstak... tak ten uz aspon na matersku nepojde ...a snad nam pomoze. Potom daj vediet ku komu ta objednali. Dik

lucik284
24. sep 2016

@katka17044 ja som si brala vsetky spravy ale nechala si len tu co mi dala gynekologicka ako odporucanie do car aj to sa pytala ci si moze nechat alebo prefotit. ostatne si len pozrela s tym, ze ak bude potrebovat tak si to vypyta

katka17044
25. sep 2016

@dorotka2013 ked sme prisli z gf do Brna tak som im doniesla kartu co som si odkupila a oni si to prekopírovali vsetko, len neviem ako v iscare pripadne to len zoberiem nech si to pozru a dolezite vysetrenia prekopcim, lebo nechcem aby ma zbytocne posielali tam co uz som si obehala

katka17044
25. sep 2016

@lucik284 aha tak... lebo ja uz mam tych papierov dost aj z gf aj z Brna aj stimulacie aby videli ake mi davali aj vysetrenia no tak to skusim nejak nachystat

dorotka2013
25. sep 2016

@katka17044 urcite, to so uz mas im zober, ak budu chciet aktualnejsie vysledky tak ta aj tak poslu alebo si spravia... Aj protokoly, nech vidia co na teba ako ucinkuje, usetrite si tym vela roboty 😁...

katka17044
25. sep 2016

@dorotka2013 dakujem pekne 🙂

babusik85
26. sep 2016

Ahojte baby! Ja som tu uplne nova, precitala som tu uz vsetko mozne. emoticon
Drzim Vam palceky silno silno emoticon
My sme v septembri zacali IVF. Zatial mi brali iba krv, manzelovi spermiogram a teraz cakame na schvalenie ziadosti.
Ako som tu citala, niektore aj zavolali do poistovne, ze ci im schvalili ziadost. Tak som dneska zavolala aj ja. Ostala som prekvapena, zevraj pod mojim rodnym cislom nemaju nic, asi este centrum neposlal ziadost, ze mam zavolat o tyzden-dva. Popritom doktorka tak vravela pred dvoma tyzdnami, ze este v ten den nam posle ziadost, aby nam cim skor schvalili.
Stalo sa Vam nieco podobne? Teraz neviem, ci je to pravda, alebo len ma odfajcili v poistovni...
Chodim do ISCARE do BA.

melmel78
27. sep 2016

@babusik85 Ahoj, no skus sa opytat sestricky alebo doktorky ak mas cislo na nu, ze ci to oni poslali. Lebo sa aj mne stalo, ze zabudli pri prvom IVF 😉 . Povedz im, ze si volala do poistovne a neeviduju ta ohladne ziadosti. 2 tyzdne je dlha doba, to by uz mali mat v systeme.

katka17044
27. sep 2016

ahojte prosim nie je ani v iscare problem pred opu ist najprv s manzelom do miestnosti kde musi odovzdat spermie?

ssegra
27. sep 2016

@katka17044 pred opu by asi bol problem lebo ty budes uz na izbe. Skus sa na to opytat.

katka17044
27. sep 2016

@ssegra dakujem ano tak radsej sa spytam

babusik85
28. sep 2016

Baby, chodi niekto ku dr. Tazberíkovej? Hladala som, ale o nej velmi nikto nepise..

inka_f
29. sep 2016

@babusik85 ahoj, ja k nej chodim zatial len kratko, lebo je namiesto dr. Belusakovej, ktora odisla na matersku. Zatial som s nou spokojna, teda mam od nej ovela viac informacii ako od predoslej a je velmi mila. Robila mi uz jeden vklad, ale neuspesne, idem k nej buduci tyzden, tak som zvedava, co povie, ze ako dalej... Myslim, ze predtym robila v procare.

babusik85
29. sep 2016

@inka_f dakujem za info.ja som u nej bola len raz,na prvej konzultacii.bola velmi mila,aj vsetko vysvetlila.zatial z nej mam dobry pocit.
Kolko embryi Ti vkladali?

cverna
29. sep 2016

@vanda83 liek Letrozol pomaha pri tvorbe sliznice

inka_f
30. sep 2016

@babusik85 vkladali mi jedno embryo, 1x ona a predtym 1x predosla doktorka. Pri najblizsej konzultacii sa chcem popytat na mozne priciny neuchytenia embrya, alebo dalsie vysetrenia ci sa daju spravit. Urcite chcem reprodukcnu imunologiu.

katka17044
1. okt 2016

Ahoojte prosim neviete mi poradit, ked mi geneticka povedala, ze ked otehotniem tak tym dnom budem musiet uzivat fraxiparin cele tehu da sa fraxi niečím nahradiť? Dakujem

lily311
1. okt 2016

@katka17044 Nie, ja mám tiež heparín - clexane 0.4 - musíš pichať až do pôrodu a potom ešte do konca šestonedelia.

katka17044
1. okt 2016

@lily311 dakujem pekne za odpoved

katka17044
2. okt 2016

Ahojte kde parkujete ked idete do iscare, majú vyhradené miesta? Dakujem

dorotka2013
2. okt 2016

@katka17044 nemaju...my sme dolu v parkovisku...hore vzadu bolo uplne plno...

katka17044
2. okt 2016

@dorotka2013 aha takze najlepsie je ist do garáži, dakujem

dorotka2013
2. okt 2016

@katka17044 najjednoduchsie asi, aj ked sa plati... Jeden znamy z BA nam aj radil niekde v blizkych ulickach ze sa da, ale nepozname to tam, a stvorprudovka cesta, nechcelo sa nam tam motat a bludit... Uz pri tych sumach co platime za vsetko je parkovanie nic...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre