ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirinda10
10. nov 2008

tak hlasim dokina povedala, ze ten myom nie je taky velky aby mohol uskodit, dnes rano na 5den stimulky uz som pichala cetrodite tak je to rychlejsie ako minule asi to ma opat u mna rychli spad ale dokina mi o trosku znizila davku z 225 na 200 tak zajtra idem na nizsie davky a ale neviem kolko mam vajok dost blbo som lezala ze som nevidela na monitor a ona nic nepovedala najlepsie je, ze v stredu tam nie je tak idem k Valkymu takze za tuto stimulku asi vyskusam vsetkych doktorov mam to ja ale stastie

inak trosku citim vajecniky asi sa zvacsuju mam tlak ako pri mrche tak som zacala viac pit uvidime

tehulky drzte sa

macous graulujem zajtra to uz bude oficialne dalsia tehu je tu teraz dobra vlna tak skacem a este nejaky tehu virus by som mohla dostat a uz som tam 🙂 😀

macous
10. nov 2008

Ahoj holky,
tak jsem dnes pro jistotu ještě testla a testík je v albíčku 😀 Zítra budou stejně trošku nervíky, ale to se už nedá nic dělat.

Mirinda - tak držím palečky na krásná vajka 🙂 🙂 🙂 🙂

A ostatní holky - držte se 😵

sylvia21
10. nov 2008

tak je to jasne Macousku - mas to v suchu, si jednoznacna tehulka. Ten pasik je super silny. Zajtra nam daj vediet, kolko bolo hcg. Takze teraz je to od ET, kolky den? Ked Ti prvy krat ukazal test //, kolky den to bolo?
Mirinda - drzim palce, nech stihas tuto tehu vlnu.

zz12
11. nov 2008

Ahojte dievcata 🙂,
pridavam sa ku Vam ak mozem, volam sa zuzana a zacala som minnuly tyzden prvu stimulku, a ideme s drahym na prve ixi, ja chodim do iscaru ku dr.tazberikovej, mate nejake skusenosti alebo info ?
...A gratulujem vsetkym co maju//, aby babiky rastli do krasy a radosti 🙂 a snazim sa zachytit vasu super tehu vlnu 😵

pointka
11. nov 2008

macous ako testik??????

misik1
11. nov 2008

ahoj zz, ja chodim ku tazberikovej, je mila, ja som spokojna, stimulaciu mi velmi dobre nasadila, vsetko islo podla planu,aj ike nakoniec som po dvoch neuspesnych iui a jednom ivf....aj ked uvidim co mi povie a ako bude postupovat dalej...tebe prajem vela stastia a predpokladam,ze v stredu ides na kontrolu, ze?tak nech je vsetko ako ma byt...

zz12
11. nov 2008

Ahoj misik,si zlata dakujem pekne za odpoved. Mne sa tiez tazberkova paci, len sa mi to v Ba zda trochu take neosobne, ale snazim sa na to nemysliet, ze je to tak ako ma byt, na kontrolu idem zajtra, v pondelok som bola tiez, len som bola u dr durechovej a akosi jej neolo do reci iba pvedala ze to pekne rastie, ale v papieroch som nieco napisane p strana 15 a L12, zdasa mi to trosku dost, brucho ma uz teraz tlaci ....
ty ako budes pokracovat? budem ti drzat palce aby sa vam to podarilo 🙂

sylvia21
11. nov 2008

Macousku, no ako ? Je vsetko v poriadku ako ma byt?

karkulka522
12. nov 2008

ahojte,tak ja mam prvu hodinu autoškoly za sebou.Citim sa tam jak stary somar 😅 .Vsetko su to skolačky štvrtačky a ja o 10 rokov staršia.No čo uz budem to musiet zvladnut. MACOUS tak ako? čakame na tvoje spravičky 😉 PIIIIIIIIIIŠ.

macous
12. nov 2008

Ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem nenapsala hned včera 😅
Takže 14 dní od ET a hladina HCG 504, takže v pořádku na další kontrolu jdeme 21.11., jo a první testík jsem si dělala 7 den od ET 😵
Vítám ZZ 😉
Karkulko, to si z té autoškoly nic nedělej, to zvládneš a budeš to mít za sebou 😉 😉 😉 však jim taky nebude věčně 18 let 😀

misik1
12. nov 2008

macou super, velmi drzim palce buducej mamine.......viac takychto sprav by sme tu radi citali....gratulujem... 🙂
karkulka aj mna to caka a tiez tam budem stara medzi tymi maturantmi, no co uz, ked sme sa na vodicak nedali skor....
zz no neviem ci tie cisla budu o mnozstve, ale skor o velkosti dominantnych folikov na kazdej strane...ake lieky a v akej davke pichas?ako bolo na kontrole?
my mame pauzu, robime si prave imunologicke testy, cakame vysledky, este mame 1 mrazacika, ale asi sa dame na nove ivf v novom roku a mrazacika nechame zatial tam, lebo je len jeden...ale uvidi sa este...
sylvi ahoj...
mirinda a ty co nove po kontrole?
pekny vecer baby

sylvia21
12. nov 2008

Ahojte kocky
Macousku - to je uzasne - mas nadherne hcg. Vyzera to skor na dvojicky? Uz si si to porovnavala s klasickymi vysledkami hcg, resp. tabulkami? Je to taka skvela sprava. 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Ahoj Misik, kedy budes mat imuno vysledky? Robili Ti i nejake vytery z posvy, alebo brali len krvicku?

Ja som dnes bola konecne na tej preventivke, vyzera to dobre, dokonca tam mam jeden 16mm folik, takze , keby sme mohli a necakali nas tie drahe sondy na PiDG, tak by sme mohli i skusat. Takto musime cakat. No snad to nejako vydrzime. Prichadzaju na mna take smutne placlive chvilky, tak snad to zvladnem a dostanem sa i k veselsim chvilkam. Este ma caka uzv prsnikov, ale vyzera to, ze ta hracka nebude nic vazne. Ale musim zase cakat na vysetrenie. Zase sa dostavam do kolotoca cakania. Ale to je asi nas udel , uz si pomaly zacinam na to zvykat, ale ako tieto dni cakania zvladnut, na to asi recept neexistuje 😕 😕 😕 😕 😕 😕

Andy , ako sa dari?
Tak uz yu mame par krasnych tehuliek, tomu sa velmi tesim 😅 😅 😅 😅 😅

zz12
12. nov 2008

Ahojte babuky,
prave idem na pichanec pregnylu a v piatok mi zoberu moje vajka 😅 ,neviem si to predstavit ale budis..nech sa stane co sa ma, niektore kocky niekde pisali ze si pred odberom dali nieco proti bolesti tak neviem ci aj ja si nieco nedam?... 😨 ale ked povedali ze od pol noci nemam nic pit ani jest tak neviem, este uvidim,
Dr povedala ze ich je tam naozaj dost uvideme ake budu je to Trosku maly hyperST, a ze mi zavedu iba jedno babenko
macou Dakujem za uvitanie

Silvi aj my budeme mat PiDG, vtedy je ten prenos asi o par dni posunuty ze?
ja som uplny zaciatocnik, takze mi to este nie je celkom zamozrejme,ale nejake info som si popozerala, neboj budeme pozitivne mysliet a dobre to dopadne 🙂 🙂 🙂
zatial ahojte, o chvilu pridem popichana

pointka
13. nov 2008

Ahojte. Macous gratulujem k vysledku. To je pekne HCG.

Sylvi ja mam tiez jesen depresivne obdobie, vcera som dvakrat plakala 🙂

macous
13. nov 2008

Ahoj holky,
Pointka - proč pláčeš? To asi ty hormony viď 🙂 😵 😵
ZZ - neboj se, to tak nebolí 😵 a přeji hodně kvalitních vajíček 😉
Sylvinka - tak to máš teda spoustu vyšetření, zase budeš mít jistotu, že jsi v pořádku - bude to dobré uvidíš 😉 a s těma dvojčátkáma teda nevím, uvidíme v pátek za týdena na utz, dle HCG to není jisté ani tak ani tak 😵

pointka
13. nov 2008

macous aj hormony, aj jesen, aj nervy, vcera som trochu ruzovo spinila, tak som sa strasne bala, asi aj preto ☹

annaanna
13. nov 2008

ahoj pointka, a išla si k dr keď si špinila?

pointka
13. nov 2008

nie nemam tu doki, bolo to len slaboruzove pri utreti, dala som si magnezium, zvysila utrogestan na 3x2 a lezala cely den. Uz to nemam. Asi to bola nejaka cievka,ale vyplasila ma. V utorok idem na utz

macous
13. nov 2008

Pointka to bude dobré, ale chápu tě, že jsi plakala, to je teď takové smutné počasí, ale na jaře bude lépe a to už budeš mít bříško veliké 😀

mirinda10
13. nov 2008

tak ja idem na OPU v nedelu co moc nie som happy v sobotu mame doma v MT oslavu tak budem musiet nieco dobre vymysliet preco idem spat do BA a pridem iba na otocku

vajok je pozehnane az mam strach, ze nebude ET nakolko to opat vyzera na velky pocet a budem sa modlit aby mi dali aspon jedno vajko, neviem preco mne tak tie vajecniky generuju tolko vajok tak som zvedava

pointka bude dobre len ziaden stres, spinit mozes v tehu nebojkaj

anna boze, ze uz 13tt to si ako dosiahla ako to strasne rychlo bezi, baby uz som tu len ja zostala uz sa musim posnazit, tak myslite na mna aby mi povolili ET dam potom spravy co je nove

v praci stres na odpodnutie, brucho velke vajka tlacia hroza a pocasie na depku ale musime to zvladnut

sylvia21
13. nov 2008

ZZ - IP budem drzat palce 🙂 Napis, co je nove, ked budes moct.

Pointka - tak to bude asi tym pocasim, moyno sme troska precitlivele a radi si pofnukame 😉 Som rada, ze nie som sama taky placko 😉 PPOintka hlavne vela oddychuj, nastav si kludovy rezim. Uplne chapem , ako si sa musela vystrasit, zazila som to uz dva krat. Neboj sa, ked to ma vyjst a babatko je dobre uchytene, tak to vyjde, aj keby sa co dialo.

Macousku - tak potom daj o utv vediet, uz sa neviem dockat 😅 A ci jedno alebo dve, to nie je take dolezite, dolezite je, aby to mimco , co sa narodi bolo zdravucke a spokojne, co pri tebe, takej uzasnej maminke urcite bude 😉

Mirinda - bude to vporiadku. Urcite to teraz dobre dopadne. A nie si tu sama, este je nas tu viac, ktore sa este len zase a opat chystame snazit a caka nas dlhsia cesta. Ty to uz mas za par 😉 Velmi drzim palce. Nezabudni sa ozvat, aby sme sa i tu na konikovi mohli tesit z dalsej tehulky 😉

karkulka522
13. nov 2008

Ahojte,Macous zo srdiecka gratulujem 😀 ,tešim sa s tebou ,nech všetko prebieha bez problemov 😉 Mirinda veru nie si posledna 🙂 ako piše Sylvia je nas tu ešte viac takych.Držim ti palce nech to dopadne na vybornu 😉 ..................ZZ12 vitaj medzi nami a odberu sa neboj,ved budeš v narkoze.A ked sa preberes tak ta mozno nic bolet nebude 😉 .Ja som mala slabu bolest ako na menzes-ale vsetko sa da zvladnut 😉 Zdravim aj vsetky ostatne snazilky a tehulky,blizi sa predlzeny vikend tak si poriadne oddychnite 🙂

sylvia21
13. nov 2008

Ahoj Karkulka, este ze si mi ten predlzeny vikendik pripomenula, skoro som nan zabudla 😅 Ako sa mas?

karkulka522
13. nov 2008

Ahojcek,mam sa celkom fajn,trochu unavena ale spokojna. 🙂 V sobotu ma manzelik narodky tak chystam oslavu.Prave som dokoncila zakusok(do zajtra ho musim mat zataženy) a kavove zrna.Zajtra ma čakaju pomazanky, dalsie 2 zakusky a na sobotu este upratat a budem najspokojnejšia ked sa bude všetkym pačit 😒 .V pondelok sa chystame na nakupy(oblečenie) tak si vybere manžel ja darček. Dufam,že všetky vysledky budeš mat v poriadku a pod stromcek alebo do noveho roku budeš dalšia tehulka 😉

sylvia21
13. nov 2008

Karkulka , tak krasne oslavte. Ty to robis ozaj vo velkom, kolko hosti budete mat? 😀 😀 😀
My so stimulkou budeme moct zacat az koncom januara, alebo az vo februari, ak do toho nic nepride. A potom nas caka dlhy protokol, tak vies ake to je dlhe. takze vysledky celeho snazenia so dozviem az pomaly ked uz budu horuce dni . Takze to si este troska pockame 😒

karkulka522
13. nov 2008

dokopy nas bude 10 a v nedelu pridu svokrovci.Jaaaaj to je ozaj este dlhy cas ale vies ako sa hovori -na to najlepsie sa caka najdlhsie 😉 .Idem si uz lahnut aby som bola zajtra v praci fit.Prajem vam dobru nocku.

kvetinka78
14. nov 2008

Babulky, prečo idete na PIDG ? Aj ja chodím ku Tazberíkovej. Aj my zrejme podstúpime PIDG. lebo manželovi zistili na genetike reciprokú translokáciu chromozómov. Budete mať PIDG iba na tých základných 8 chromozómov alebo aj na osobitné? A robia v ISCARE PIDG aj na iné chromozómy ako tie základné ( 8) ? Aj keď je teraz taký pochmúrny čas vonku, želám Vám všetkým, aby sa to na Vás nenalepilo. My sme už tiež s manželom okúsili veľa zlého a smutného ale nikdy sa netreba vzdávať. Aj ten nepekný čas vonku raz skončí a verím, že aj nám všetkým sa splní po čom túžime, lebo pre to robíme maximum. A aj lekárska veda je teraz už inde kde bola pred 20-30 rokmi.

andy26
14. nov 2008

Ahoj kočky,

ja len na skok som Vás prišla pozdraviť, aby ste vedeli že žijem, len máme v práci sťahovanie národov.. do nových priestorov, tak všade chaos ...
ja si vás cez víkend dočítam a napíšem.

želám zatiaľ pekný dník a ešte krajší blížiaci sa víkendík.

macous
14. nov 2008

Ahoj holky,
Mirinda - držím palečky na neděli 🙂
Všechny ostatní zdravím a děkuji za podporu, přeji všem hezký víkend 😉 😵 😵

sylvia21
14. nov 2008

ahoj Karkulka= to to ta caka poriadna fuska 😝 , umzvacka sa pri takejto velkej oslave hodi ako sol 😅 😅
Ahoj Kvetinka, ty si teraz tehulka? vidm 43 tt ? A zaroven sa chystas na PiDG? v ISCARE vysetruju i ine chromozomy, my ideme mat PiDG a budu mi vesetrovat 4 a 5 chromozom. Toto cele nas stoji velmi vela, lebo na ine chromozomy ako tych zakladnych osem si potrebujes kupit specialne sondy zo zahranicia, ktore su velmi drahe.
Ahoj Andy - ako sa mas? Uz si tu davn nebola. Budete mat pekne kancliky?
Macousku a Pointka a Adinam - nase mile tehulky 😅 dnes mate super cas na lenosenie 😉 s babatkami v postielke.
Mirinda, za chvilku i ty budes takto lenosit a relaxovat 😉 Drzim palce, nech Tu to krasne vyjde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre