ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

tarinek
14. apr 2014

@efkac ďakujem za info🙂

karkana
15. apr 2014

@ada83 😉 😉 držííím silno palce 😉 😉

ada83
16. apr 2014

@karkana dakujem

lucka2405
16. apr 2014

Dievcata, boli ste niektora na prefuk vajcovodov v ISCARE? Mne povedal docent, ze sa to robi v narkoze, robili vam to niektorej?? Narkozy sa nebojim mam uz skusenosti, len ake to je potom ci to boli alebo ako?? Bude ho planovat ked dostanem MS tak este mam cas.

ada83
17. apr 2014

@lucka2405 ahoj ja som bola na laparke

lucka2405
17. apr 2014

@ada83 ale to nie je to iste ze?? Lebo mne povedal, ze do laparky by zatial nesiel, ze toto je setrnejsie aj ked sa to robi pod narkozou.

ada83
17. apr 2014

@lucka2405 aha tak neviem mne len laparku robila dr

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2014

@lucka2405 ja neviem, či mi náhodou v rámci hysteroskopie nerobili aj prefuk..robí sa to vaginálnou cestou. niečo sa mi marí, že som to mala...ale ja som mala plánovanú hysteroskopiu a v rámci nej. lebo mi zistili že mám slabo prechodné vchody do vajcovodov a vajcovody priechodné... inak po zákroku, ktorý trval asi dvadsať minúť v narkoze som mala len slabé bolesti ako pri menzese, ešte slbšie, lebo ten som mávala silný, neviem aký bude po pôrode, a ani som nekrvácala....tak ak myslel toto, tak bolo to v pohode. držím prsty.

katkacernakova
17. apr 2014

Ahojte dievcata, chcela by sa Vas spytat na postup v IS Care. S priatelom sa tam chystame 5.5. a vobec neviem co nas tam caka. Na tej uvodnej konzultacii sa robia aj nejake vysetrenia? Chcela by som aby aspon priatel absolvoval vysetrenie spermiogram. Pred par dnami som bola aj na laparoskopii na Sliaci, ale nastastie mi nic nenasli. O babatko sa snazime cca 2 roky.

lucka2405
18. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka dakujem no podla toho co je napisane v predooperacnej ziadanke to bude ono je tam napisane HSK + salpingografia alebo tak nejako to tusim je, ja sa toho nebojim uz som si presla horsimi vecami ako bude toto to zvladnem, aj si bola PN potom? Ako to potom vsetko je mi oni povedia?? Ze co si mam doniest alebo ako, mozes mi o tom napisat ako to prebiehalo??

cucoriedkacucoriedka
18. apr 2014

@lucka2405 ano.mas hysteroskopiu🙂 dostanes poucenie co si donesies.musi byt nocna kosela aj ponozky si vezmi.papuce.a vodu na pitie. Ak by si vodu nemala tak ti daju v pohariku oni svoju.prides rano.vezmu ta do izby prezlecies a cakas.prejdes potom po svojich na sal.pripevnia monitor pichnu narkozu a o par desiatok minut si na izbe.zvyknu prebrat uz na stole
Bolesti som mala minimalne A 4 dni som mala dovolenku niie pn.cize pondelok ma robili ale uz vo stvrtok ked nie v stredu som bola fit. Ale ostala som aj tak doma. Inak aj predoperacne vysetrenia siusis urobit
To ti daju listok co vsetko. A kedy ides?

lucka2405
20. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka Dakujem za odpoved si zlata, ze si mi to takto vysvetlila, listok na predoperacne uz mam doma, v utorok vybehnem mojej dr. a potom pojdem na interne to mam mimo mesta ale nevadi, vybavim🙂 , ma mi prist tak cca za 2 tyzdne mrcha, ked dojde mam sa objednat, ked nedojde (kedze u mna chodi ako chce teda skor nechce) tak pojdem na vyvolavacku no a potom mi da docent termin.
Ja som sa nato pitala docenta, ci nemam nahodou zrasty, lebo ja mam hydrocefalus a uz 3 x operovane brucho, z toho 1x odstranovali zrasty, a kedze mi clostil vzdy zabral bola ovu a nevyslo to tak chcem skusit toto nech viem na com som.

lucka2405
20. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka este otazka, krvacala si potom ci ako to je?? Vlozky si nemam zobrat? Ale to asi vsetko zistim ked sa budem objednávať, lebo podla ms mi da docent termin.

cucoriedkacucoriedka
20. apr 2014

@lucka2405 oni ti daju vlozku po zakroku.ale ked som isla po dvoch hodkach domov dala som si svoju.a ani kvapku som nekrvacala.ale to moze byt individualne.

cucoriedkacucoriedka
20. apr 2014

@lucka2405 nemas za co.tAk uz len nech rychlo pride ms a sup na to🙂

ada83
20. apr 2014

@katkacernakova ahoj hej urobia mu spermiogram zoberu sj vam krv a teba aj vysetria a ku komu ides

katkacernakova
21. apr 2014

@ada83 dakujem pekne za odpoved 🙂 idem za dr. Valkym. Mna asi tazko budu vysetrovat, budem mat MS ☹ pytala som sa ich ci mozem prist v hociktory den cyklu a povedali ze ano 😒

ada83
22. apr 2014

@katkacernakova tak sa potom na kontrolu objednas ns iny den lebo urcite ta bde chciet kuknut

agatulienka
22. apr 2014

Ahojte dievcata, nechce sa mi to tu hladat, co treba priniest na prvu konzultaciu do Iscare? Je potrebne mat aj nejake doporucenie od lekara, lebo mne ziadne vysetrenie nerobil a nechysta sa robit, preto zvazujem ISCARE..........

ada83
22. apr 2014

@agatulienka ahoj nepotrebujes nic ak nieco mas mozes priniest ale mi sme tam sli bez nicoho

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2014

@agatulienka ahoj, tak ako adka píše. netreba nič, ak máš niečo, napríklad my sme mali už urobenú genetiku, tak sme si to priniesli a pochválili nás🙂 ale ak nič nemáš, tak to vám urobia vyšetrenia.

ada83
22. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka hoj peknneee foto

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2014

@ada83 zlatá, dakujem pekne🙂 aj ty také budeš mať, neboj sa ty nič🙂

agatulienka
23. apr 2014

@ada83
@cucoriedkacucoriedka super, dakujem vam za odpoved 🙂

katkacernakova
23. apr 2014

ahojte 🙂 mozem sa vas spytat, kolko trvalo poistovni, kym vam schvalila ziadost? len aby som vedela, co ma asi caka...

ada83
24. apr 2014

@katkacernakova vseobecna asi 3tyzdne im to trvalo pred mesiacom

cucoriedkacucoriedka
24. apr 2014

@katkacernakova dovera prvykrat za sedem dni a druhy za desat dni.

katkacernakova
24. apr 2014

@ada83
@cucoriedkacucoriedka wow, to je super, bala som sa toho, ze to bude trvat mesiace, kym sa ozvu. Dakujem dievcata 🙂

leontinka27
25. apr 2014

Baby nemate orgalutran alebo cetrotide? potrebujem piste do IP dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre