ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
27. feb 2012

@kraskanz1 nam vyslo ivf na prvy krat 😉 po odbere ta moze boliet brusko, ale da sa to zvladnut, aj ohss sa da zvladnut 🙂 hlavne vela pit. a vklad podla mna neboli vobec 🙂 a presne ako pise @zojec treba byt od zaciatku nastavena na to, ze sa to podari 🙂

andrejta
28. feb 2012

@kaciatko81 ahoj, môžem sa opýtať ku ktorému lekárovi/lekárke si v ISCARE chodila? Moja gynoška mi odporučila Maršíka. Mohla by si mi niekoho doporučiť? Ďakujem veľmi pekne

lenusika
6. mar 2012

andrejta, ja by som ti odporučila MUDr. Hrúzika, profesionál, mne pomohol.

buba13
6. mar 2012

ahojte, ja som chodila k Lattakovej do BA. Mne velmi pomohla 😉

silvinnka
6. mar 2012

taktiez sa priklanam k dr. Lattakovej,robila mi posledny vklad aj opu a uspesne 😉 docent je tiez super,ale ma toho vela,ten ma nadstavil na stimulku atd.....

timona
12. mar 2012

neviete prečo doc. Valky odišiel do železničnej nemocnice? a pracuje este v ISCAR-e?

timona
12. mar 2012

robia kyrety, alebo operacie pri mimomaternicovom tehotenstve aj v iscare?

karkana
13. mar 2012

práve rozprával dr.Maršík na jednotke 🙂 trochu som si zaspomínala ☹

milka4
23. mar 2012

@bobi3 Gratulujem Bobi!!!! A v ktorom si týždni? Nám sa tiež podarilo,ale vďaka dr.Petrovej na prvé KET po prvom neúspešnom ET a sme v 16tt, a ešte čakáme na AFP testy a výsledky skríningu - lebo sme zaradení do rizikovej kategórie len preto, že sme po IVF, čo ma trochu mrzí a trápi. Nevieš niečo o tej tretej holke, čo bola s nami na odber vajíčok? Tak sa drž!!!!!!!

milka4
23. mar 2012

@karkana Ahoj!!!! Skúste ešte, isto sa podarí!!!! Možno Martin, alebo to Brno, keď už máte dosť jedného miesta, ale nevzdávajte sa!!!!!!

karkana
23. mar 2012

@milka4 kdeže,už nie,peniaze už nie sú,ani síl,ale skúsila by som ešte darované,ale až ,ked budeme mať adoptované,mm skôr nechce,lebo zas sa bojí sklamania, 😉,len sa obávam,či v iscar bude dovtedy docent,lebo mi dava zľavu, 😉 a držím palce 🙂

timona
27. mar 2012

Neviete ako klesa hladina Hcg po potrate? Ja som mala mikropotrat bole som tehotne zhruba 14 dni, max. hodnotu HCg som mala 1010. Potom mi uz HCG zacalo klesat a dostala som MS. Na 12.nasty DC bolo Hcg 290, to sa Dr. zadalo dost , tek na druhy den odber skontroloval a bol 254. Neviete ci je to O.K.?kyret mi nerobili.

andyaa
3. apr 2012

Ahojte,som 9 deň po kete držte mi palčeky..Malá má 6r a bola na 1šup po ivf

mary86
4. apr 2012

@andyaa ahoj, držíme 🙂 nech to dobre dopadne a nech ma maličká čoskoro súrodenca 😉

havranica
4. apr 2012

cafte, idem na 2. IVF do Iscare BA, myslite ze 2. byva uspesnejsie ako prve? 🙂

bibi24
4. apr 2012

@havranica To ti nikto nepovie. Pre niekoho je uspesne prve, pre ineho druhe a pre dalsieho piate, nikomu to nevyjde vobec. Kazdy je iny, kazdy inak reaguje. Kazdopadne do kazdeho pokusu treba ist s vierou, ze tentokrat to dotiahnem do stastneho konca.

mary86
5. apr 2012

dievčatá chcem sa vás spýtať, tie čo máte už ivf za sebou, alebo ste v procese stimulácie - tá posledná sono kontrola pred začatím stimulácie musí byť v ten 1. resp. 2. DC? Pretože mne už dochádza Prednison - poslednú tabletu mám tak týždeň pred ms + posledný cyklus som dostala ms o dva dni skôr a ten predtým cyklus mi 16 dní meškala... tak neviem nakedy sa mám objednať. ďakujem za rady 😉

timona
6. apr 2012

neviete, ci zajtra nahodou nebude nejaky Dr. v Iscare?

andyaa
9. apr 2012

mary86..dakujem Ti,ale nepodarilo sa to.. ☹ tak hadam nabuduce..

huginka13
11. apr 2012

...ahojte kočky,zostal mi Cetrotide 0,25mg -celé balenie,expirácia do 6/2012,ak má niekto záujem,ozvite sa,pá

mary86
11. apr 2012

@andyaa juj to ma veľmi mrzí ☹ ale pevne verím, že sa vám to nabudúce určite podarí - musí 🙂 budem držať päste 😉

nikaaaaa
11. apr 2012

Ahojte chcem sa spytat ci dnes je niekdo v Iscare lebo som poslala uz 2 email od soboty a nik mi neodpisal tak ci nahodou nemaju dovolenku dakujem

pistaciaa
11. apr 2012

@nikaaaaa Ahoj ja som tam bola vcera a nemali. Zavolaj tam radsej.

nikaaaaa
11. apr 2012

@pistaciaa dakujem poslem este raz 😠

pistaciaa
11. apr 2012

@nikaaaaa a preco si tam radsej nezavolas?

nadej13
11. apr 2012

@milka4 ahoj, som Tatiana, tiež chodím k Petrovej, chcela som sa Ťa spýtať či Ti robila laparoskopiu.

milka4
11. apr 2012

Ahoj Tatiana, mne robili laparoskopiu aj s hysteroskopiu na Kramároch, ale isto to robia aj v Iscare.

mary86
12. apr 2012

@nikaaaaa Ahoj ja som tam tiež prvý krát posielala mail a trvalo cca týždeň než mi niekto odpísal, ono najlepšie je tam zavolať 🙂

andyaa
12. apr 2012

@mary86 Dakujem za podporu.Verim tomu,ze sa to podari..Este cca dva mesiace a ideme na to..a ty si ako na tom?

nadej13
12. apr 2012

@milka4 ďakujem za odpoveď. A mala si vybraného lekára alebo si to nechala na náhodu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre