ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
30. okt 2012

@timona tak to je mi luto ☹

ada83
30. okt 2012

@timona to všetko si mala v iscare? ak sa smiem potýtať kolko ta asi stálo ivf?

timona
30. okt 2012

@ada83 vsetko v iscare, ale rozmyslam, ze dalsie IVF absolvujem uz niekde inde...platili sme cca 400 euro plus lieky-tie si uz nepamatam kolko stáli, ale tiez neboli lacne a potom este jedno KET za 150 euro....

ada83
30. okt 2012

@timona ja som tiež rozmýšlala že keď nevyjde toto ivf tak skusim iné centru

timona
30. okt 2012

@ada83 ides na prve?

ada83
30. okt 2012

@timona hej čakam na žiadosť včera som volala do poistovne že je schválená ale čaká ešte na podpis ☹

timona
30. okt 2012

@ada83 neboj, oni to rychlo schvalia, mne tusim za mesiac od poslania ziadosti. Tak drzim palce. Chcem sa este spytat ako dlho sa uz snazite, my skoro tri roky.

ada83
30. okt 2012

@timona my 5. my sme podpisali žiadosť 28.9 ale do poisťovne prišla 9.10 13 mam dostať menzes a chcela som to stihnuť do vtedy

karkana
30. okt 2012

@mili78 ahoj, máš niečo nové? 😉

mili78
30. okt 2012

@karkana .... ahojcek 🙂 no nového mám toho dosť, ale nič dobré...napíšem ti do pošty

katulka25
31. okt 2012

Ahojte dievčatá, pripravujeme sa na svoje prvé IVF. Dnes som 9 den stimulacie. Beriem pregnyla od nedele cetritide. Dnes som bola na kontrole a dr povedal, že to vyzera nahyperstimulaciu, ale že mi nejako nedozrievaju vajíčka. Zatial že to je v norme. Dnes mi pichol meridol 75 a na zajtra mam 4x75 meridol a cetritide. Tak som zvedava co mi povie.mali ste to niektorá? Lebo som veľmi smutná :(

ada83
31. okt 2012

@katulka25 neboj dopadne to dobre

mili78
31. okt 2012

@katulka25 ... nevzdavaj to!!! este si len 9.ty den 🙂 to sa moze este x krat vsetko zmenit

katulka25
31. okt 2012

@mili78 nevzdavam sa, len sa bojom ako sa to cele vyvinie :( uz som mala veľa sklamaní :( a kedy Vám robili vyber vajicok, teda na ktorý den?

mili78
31. okt 2012

@katulka25 ...viem o com hovoris, aj ja som mala mnoho sklamaní...ale raz sa predsa musi stastie unavit a sadnut aj na nas 🙂 tak hlavu hore, lebo vies, ze psychika je 50% úspechu...ja som mala vyber na 12.ty den

katulka25
31. okt 2012

@mili78 jasne , uz som to predychala takze pohodicke
Uvidíme. Kedy to bude

mili78
31. okt 2012

@katulka25 ...super, tak sa mi to páci 🙂 kedy tam mas ist na kontrolu?

katulka25
31. okt 2012

@mili78 zajtra ráno tam idem, tak uvidime

mili78
31. okt 2012

@katulka25 ... tak drzim palce! 🙂

janielik87
31. okt 2012

Ahoj, mozno tu uz taka otazka padla, ale nechce sa mi citat tooolko straaan 🙂)) 😝
AKe mate skusenosti s Mudr. Valkym z ISCARE??? Chcem to vediet, pretoze aj my k nemu chodime.

katulka25
31. okt 2012

@janielik87 ahoj, ja k nemu chodim a som veľmi spokojna. Je to veľký odborník. Veľa nerozprava, ale ked sa sochár tak odpovie

janielik87
31. okt 2012

@katulka25 no ja som mala zmiesane dojmy...jak doktor haus. Takym stylom sa vyjadruje. Asi som kusok utlocitna, ale je to taka chulostiva vec toto cele :((( ☹ 😒 ☹ Chapes... No uvidime, co bude v pondelok. Ideme zase. Boli sme len po 1x teraz 22/10.

katulka25
31. okt 2012

@janielik87 ja ho poznám uz dlhšie a je to cele o zvyku. Ale je to naozaj veľký odborník a uz veľa stratený prípadom pomohol, tak verím že pomoze aj nám. Treba sa ho na vsetko pýtať a on rad povie

janielik87
31. okt 2012

@katulka25 no asi som len netrpezliva...a kusok sa mi cudne metody zdali...Vies, mam PCO a kazal mi schudnut za tie 2tyzdne 5kg. Vylucit veci, co uz som i tak nejedla...No dost tvrdym rezimom mam dolu uz 3,5kg..ale sa to zastavilo :( No neviem... Co mi teraz zase povie. Ja viem, ze som aka som...ale PCO mi pri chudnuti veru nepomaha.

zuzullik1001
31. okt 2012

@janielik87 ahoj aj ja k nemu chodim....fakt je super ja som spokojna...i ked sa mi niekedy zda spomaleny len sa ho pytaj vsetko a ti odpovie ...ja tam chodim stale a co am napadne sa ho opytam a ked nieco si myslim jak by to mohlo byt tak mu poviem a vzdy vsetko vysvetli..🙂 neboj sa len sa pytaj..ja som si na neho velmi zvikla..:D:D

janielik87
31. okt 2012

@katulka25
@zuzullik1001 baby, to kolko k nemu uz chodite... ? Ja som akosi verila, ze je to vec na isty cas...ze sa to vyriesi a bude to ok.

zuzullik1001
31. okt 2012

@janielik87 ja tam chodim 3 mesiace a spom spokojna....som absolvovala 3 IUI bohuzial neuspesne....a idem v novembri na IVF chcem to zradikalnit...a piatok mi ma uz prist schvalena ziadost na IVF.🙂 tak sa tesim a november bude moj..🙂 takze to ide velmi rychlo co som rada..

janielik87
31. okt 2012

@zuzullik1001 fiha, takze celkom rychlo...no mne sa zdalo, ze sa nic nedeje. Ze chce odo mna to, co uz som skusala. :/ No uvidime. Mama aj zly spg...cize skor na IVF to vyzera :(

janielik87
31. okt 2012

@zuzullik1001proste asi som len myslela, ze nam povie moznosti riesenia...viaceroo a aky bude postup...

katulka25
31. okt 2012

@janielik87 ja tam chodim od marca, len ja som trosku špecifický prípad. Ja uz som pomaly na konci stimulacie a asi v sobotu by som mala ísť na odber vajicok, teda ak vsetko pôjde ako ma. Takze tak so mnou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre