ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 ja chvála bohu extrimax nebudem mat🙂 mam opat divinu, že je to šetrnejšie🙂 a ako znášaš ty estrimax? to len ja som mala z neho problémy? ach.🙂)
tak to si už super na tom, ked po dve, o chvílku je vklad🙂)))

ada83
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka vieš čo dnes mi bolo trochu divno z toho a v noci niekedy sa tak potím ale musím vydržať čo už dnes mi skončila mrcha ta je super teraz trvala 4 dni asi s tých tabletiek lebo dnes je 5 a nič ináč mavam 7

katulka25
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no tak to by bolo ake super keby bola krv pozitivna 🙂

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 no vieš čo, mne bolo tiež od šiesteho dna z neho zle, veru....hej, musíme vydržať🙂

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@katulka25 hehe, no bolo, ale cítim že nie som tehotná🙂))) teraz už nech len príde menzes rýchlo🙂))

katulka25
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no som zvedava. Kedy budu zajtra vysledky?

katulka25
29. apr 2013

@ada83 no adi zachvilu sa ti to blizi 🙂

ada83
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no to som zvedava mám sa na čo tešiť ked aj mne príde zle ale uvididme

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@katulka25 no, to aj ja🙂 okolo obeda, lebo brali mi o 13.45, takže už pôjde až zajtra do labaku...a potom ked bude negat, tak idem do centra, agolutin pichnuť. a budem čakať a čakať.)
ty sa máš ako? dá sa ?

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 no, neprivolavajme veru🙂))) dobre bude🙂

ada83
29. apr 2013

@katulka25 asi hej v praci som povedala že od 13 si berem pn tak dufam že to tak aj bude a čo ty ako mrcha už prišla

katulka25
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 tak vam drzim prsty. Ja v pohode.mrcha dosla vcera. Planujeme dofcu a vypnut.

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@katulka25 máš pravdu, chodte si oddýchnut🙂 a aspon chvílinku na to nemysliet🙂 my sme boli od stredy do soboty v čechách, karlove vary, plzen pivovar, karlštejn, loket, aš, marianske lázne..a bolo krááásne, velmi sme si oddýchli.....uvidíš, pomôže to aj vám🙂

katulka25
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka NO TO ANo, ale my planujeme taku dlhsiu, 3 tyzdnovu 🙂 chceme trochu pocestovat 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@katulka25 no, veď som si veru myslela že na dlhšie chcete ísť🙂 to ja len tak, že ako je fajne si aj tak krátko oddýchnut🙂 a už viete aj kam? 🙂

fantinka
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no ty budeš ešte nakoniec tehula, umrem 🙂 som zvedavá, potom sa ozvi.

katulka25
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no chceme prejst sever europy norsko,svedsko finsko a dansko. Tak sa tesiiiiime 🙂

ada83
30. apr 2013

@katulka25 to ti určite prospeje ta dovca aspon sa odreaguješ trošku 😉

fantinka
30. apr 2013

@katulka25 woow tam aj ja chcem ist.

katulka25
30. apr 2013

@ada83
@fantinka potrebujeme to obaja. A my radi cestujeme tak sa tesiiiime 🙂

denulka85
30. apr 2013

@ada83 no pekne.... asi mi budes posielat lieky z ba 😀 😀 😀 😀

timona
30. apr 2013

tak baby, dnes siedmy deň od ET a test biely ako sneh....mala som PK, takze ak by to malo byt OK, tak uz musi byt urcite nieco vidno.

denulka85
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj takze dnes kedy budes mat vysledky? som zvedava mozno budes tehulka 😀

denulka85
30. apr 2013

@timona este nezufaj este mas cas... nadej umiera posledna

timona
30. apr 2013

@denulka85 ano, ale tak ja sa uz an to pozeram reálne. Najhorsie je ze po kazdé mam pocit ze to pomrvil Dr.

ada83
30. apr 2013

@katulka25 to hej aj ja by som chcela niekam isť k moru ale uvidime ako to dopadne 😉

ada83
30. apr 2013

@denulka85 nie prideš si na nakup ked pojdeš do car

ada83
30. apr 2013

@timona neboj ešte sa to môže zmeniť

sakura
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
no teeeda.. Bodaj by to bolo tehu...daj pak vedieť 🙂
včera to tam tedík šlo ako po masle 🙂)
My v pohode...krpec má už 22 mm a všetko v poriadku..akurát sa idem k nej objednať ešte na meranie NT v 12 tt..nejaká Zaporožská ulica či čo..musím googliť 🙂)

denulka85
30. apr 2013

@timona este nezufaj .......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre