ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

huginka13
31. mar 2011

@tina1303 ...ahoj....no teda,užasné,tolko oplodnených vajíčok,určite budeš čoskoro tehotná,krása....možeš sa len tešiť

karkana
31. mar 2011

teraz som niekde čítala,ked sa žene robia v tele protilátky,tak preto to nevychádza,možno že aj ja som ten prípad ked žiadna iná chyba sa nenašla,bože musím sa nato opýtať

holly74
31. mar 2011

@karkana a nerobili ti doteraz žiadne imunologické vyšetrenia?

karkana
31. mar 2011

na imunologiu chodím,lebo mam oslabenu imunitu,ale nič iné pravdupovediac som sa tam ani nepýtala na toto,užívam Imunor,teraz som ho prestala ,kedže je výhodnejšie mať oslabenú pred vložením

holly74
31. mar 2011

@karkana Tak sa na to doc. pýtaj, baby tu chodia na imun. vyšetrenia špeciálne kvôli tomu, že nevedia oteh. Ja sa tiež chystám že sa na to popýtam 😉

derylka
31. mar 2011

ahojte.. chcem sa spýtať... nie ste tu náhodou niektorá čo stimulovala s gonalom a cetrotidom... ide mi o to... že dnes som pichala druhý deň gonal + cetrotide a cítim sa ako pri hyperstimuláku... ☹ .. nafúknuté brucho.. všetko ma tlačí... fučím jak lokomotíva...

... o desiatej idem pichať finálnu inekciu a v sobotu ideme nato 😉 .. tak držte palce.. 😉

lowee
31. mar 2011

@huginka13 ok no jasne ,ze dam 🙂

lowee
31. mar 2011

@derylka no to je asi jedno ked ho mas dostat tak ho dostanes no mozes mat ale ked si si enska pichala prvy den no neviem pochybujem .... sice ja som mala merional ale myslim si ,ze prvy den este nemozes..nafuknute brucho moze byt aj s ineho? mocis normalne?dychanie?

mili78
1. apr 2011

ahojte babulky....mate niektora skusenosti s metforminom? mne je od neho tak blbo, ale tak, ze az je to blbé 😝 😝

kaciatko81
1. apr 2011

@derylka ja som mala gonal a cetrotide a aj ohss... ked sa necitis dobre, povedz to dr, pozru ti brusko utz. drzim palce 🙂

karkana
1. apr 2011

pobolieva ma zub,chcela som ho vytrhnuť,ale dr,mi nechcel že sa pokúsi ho zachrániť,a už sa mi to raz stalo,ked som bola oplodnena,musela som ísť trhať,a teraz mi to zas tak nejak vychádza,potom som musela aj lieky od bolesti,alebo môže sa ,nevie niekto

nemko
1. apr 2011

caute kocky, ako sa vam dari ? ja idem buduci tyzden do iscare na sono tak sa stale modlim aby bolo vsetko ok lebo akosi stale nemozem uverit, ze som tehotna, preto aj denne testujem 😀
drzim vam palceky 😉

bibi24
1. apr 2011

@nemko 😀 😀 😀 Krasne testy 😉 😵 A na kontrolnu krv si vcera nebola uz?

nemko
1. apr 2011

@bibi24 dakujem 🙂 nie, povedali mi, ze pokial nekrvacam ani nic tak netreba a staci uz len buduci tyzden sono tak dufam, ze bude vsetko ok

bibi24
1. apr 2011

@nemko Urcite bude vsetko OK 😉 🙂

nemko
1. apr 2011

@bibi24 dufame, ze ano 🙂

silvinnka
1. apr 2011

zajtra mi rozmrazia moju zmrzlinku a zavolaju ci sa zobudila , v pondelok budu volat,kolko buniek mimi ma,podla toho sa spravi PGD alebo PK,kurnik ja sa tak strasne bojim....este viac,nez ked som si robila tehu testy....je to strasny zaberak na psychiku...ak bude vsetko o.k ,v stredu bude vklad 🙂

nemko
1. apr 2011

@silvinnka drzim palce 🙂

silvinnka
1. apr 2011

@nemko dakujem,ja zacinam byt zrela do blazinca ☹ idem nieco navarit,vydrhnut byt,nech mi to rychlo ubehne....jaaaaaaaaaaaj

tina1303
1. apr 2011

dakujem vsetkym za mile spravickz. aj ja dufam, ze z tolkych embrijok bude aspon jedno priebojne.
Silvinnka. drzim palce nech ti to vyjde. 😵 aj mna to caka, tak tie nervy mam ja uz teraz a to si este musim mesiac pockat.

karkana
1. apr 2011

kde sa zistí vyšetrenie či mám protilátky na imuno alebo hemato.,lebo z hemato mám robené vyšetrenie krv.skupiny tak mam tam písané aj protilátky Nepriamy Coombsov test -negatívne,takže nemám,neviem či je to ono,no ak je to to vyš. ,tak ja už neviem ,tým pádom ani Prednison asi nepomôže

lowee
1. apr 2011

neska som si robila test 10den a je tam / :( ja uz ani asi neverim ,ze by mohli byt dve ....
prosim vas po kolko by som mohla ist na dalsie? lebo sa nevzdam aj ked sa mi nechce odznova :( mala som kratku stmlku 4ni ?....keby mam aspon mrazacikov ale nicc

mili78
1. apr 2011

@karkana ....mne to robia na genetike, ale robia to aj v Iscare...neviem odkial si, ale aj v KE robia tieto vysetrenia

@lowee.... nezufaj, ak si mala len dvojbunkove embryjko, nebola velka sanca, aj ked sanca je vzdy a boli pripady, kedy to vyslo...a dolezita je krv, takze este nadej je....ak to aj nevyjde, tak si daj par mesiacov pauzu, aby si oddychlo telo a psychika 😉

nemko
1. apr 2011

@karkana v Iscare to robia, v KE nerobia placentu a v Iscare ju robia

holly74
1. apr 2011

@lowee Lowee, to je mi ľúto..i ked ako píše Mili, definitívnu odpoved dá až krv... Aspoň jeden normálny cyklus bez stimulácie myslím musí byť, ale najlepšie ti na to odpovie Dr.
@silvinnka Držím palce, nech je z neho krásna blastula v stredu!
@tina1303 To je dobrý počet 😉 Držím palce.

silvinnka
1. apr 2011

@holly74 dakujeeeeeeeeeem

lowee
1. apr 2011

@holly74 no sak uvidime ---

lowee
1. apr 2011

@mili78 ja so, si az teraz vsimla ,ze pises 🙂
nop chcem do oho cim skor...vies...uvidime co mi powedia utorok

mili78
1. apr 2011

@lowee ...hned by som nesla...nechaj oddychnut vajecniky aspon jeden, dva cykly...ale ved to ti najlepsie vysvetli lekar v care 🙂

karkana
2. apr 2011

lowe..,ja som fakt bola kedysi nedočkavá ako ty,,ked sa mi nepodarilo, dva krát menzes a hned znova nato,ale odstupom času si uvedomujem,že som robila hlúposť,dr.je jedno mne povedal dva krát men.a môže mi znova vložiť,ja byť tebou dala by som si možné aj nemožné povyšetrovať aj tie protilátky si daj,lebo mne sa možno ak ich mám nedarí ,práve preto,a má isť na vyš.magnetickej rezonancie,vychádza mi to asi 5dní pred vložením,ale bojím sa či mi neožiari maternicu či sa radšej preobjednať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre