ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

babusik85
17. okt 2016

@jessx83 vitaj! 🙂 ak vsetko dobre dopadne,tak v novembri zacinam stimulku.🙂 kam chodis?drzim palce

jessx83
17. okt 2016

@babusik85 dakujem! 🙂 ISCARE k pani dr Tazebrikovej a Ty?

babusik85
17. okt 2016

@jessx83 ja takisto!! ☺☺ aka nahoda! Ako sa Ti paci?Ja som zatial spokojna klop klop.Ale este len 2x sme boli na konzultacii.Uz mi chceli zacat stimulku,ale mam cystu.ak ki nezmizne do 27.10 tak budu mi odsavat.Ale snad nebude treba 😕

tinka881
18. okt 2016

Ahojte.dnes sme mali druhu konzultaciu+spermiogram.nasadili letrozol.ma s tym niekto skusenosti?vajecniky mi nepracuju akoby mali....asi mi vyvolaju ovulku.Ani sliznica nenarasta

dorotka2013
18. okt 2016

@tinka881 moze byt ze ked zacnu pracovat vajecniky a budu sa tvorit foliky bude rast aj sliznica 😉😁✊

tinka881
18. okt 2016

@dorotka2013 takze je mozne,ze pri dalsej kontrole mi povedia,ze kedy sa mame snazit?

dorotka2013
18. okt 2016

@tinka881 mozne to je 😁...ale zase ja nie som lekar, nepoznam diagnozu...len z mojej skusenosti s nizkou sliznicou pisem...ja ked nemam ovu, ze mi ju zablokuju liekmi tak hroza...celkovo mam nizku, ale vtedy nie je skoro ziadna... Ked sa tvoria foliky tak sa prirodzene vylucuje hormon ktory podporuje rast sliznice, tak snad to pomoze aj u teba 😁

jessx83
18. okt 2016

@babusik85 Ja som bola tiez u nej iba 2 krat! 🙂 A v Novembri idem 3krat kedy mi zrejme rozplanuje co dalej. Inak mam z nej velmi dobry dojem ale zatial mi nic nerobila.

Ta cista ma mrzi, dufam, ze Ti zmyzne. Drzim palce a daj potom vediet ;)

radiologia1
19. okt 2016

Ahojte,dnes som mala naplanovy vklad-transfer,ale neuskutocnil sa,lebo mam zvacsene vajecnicky a musim pit 4l tekutin denne...tak musime mesiac vydrzat.

lilienkalilina
20. okt 2016

vie mi niekdo poradiť kedy ordinuje dr raismullerova

alexa933
20. okt 2016

@lilienkalilina ahoj viem ze utorky nerobi aspon tak mi povedala .

lilienkalilina
20. okt 2016

@alexa933 ahoj volala som jej,ale nedvicha,skusim .dakujem

alexa933
20. okt 2016

@lilienkalilina ona aj mne niekedy nezdviha ale zavola spat.

alexa933
20. okt 2016

@lilienkalilina rano vela kociek chodi na sono za to ta podla mna nezdviha ale vzdy ked ma cas ona vola spat ;) Skus jej inak sms poslat .

lilienkalilina
20. okt 2016

dakujem,pockam,mozno ze sa ozve

tinka881
20. okt 2016

Babule, je tu niektora, kt. bude navstevovat centrum cele tehu? ze kolko je to spoplatnene

lucik284
20. okt 2016

@lilienkalilina ahoj, dnes tam ircite je akurat vyrazame na termin u nej 😀

lilienkalilina
20. okt 2016

@lucik284 dakujem,este chvilocku pockam a skusim jej zavolat.volala som aj nemetovej ale nidviha ani ona

lucik284
20. okt 2016

@lilienkalilina tak dnes je tu akosi plno 😁 tolko ludi som tu este pokope nevidela 😁

lilienkalilina
20. okt 2016

@lucik284 som si myslela,lebo Lenka ma zrušila

dorotka2013
20. okt 2016

@lilienkalilina skis sestrickam zavolat...velakrat vedia aj oni poradit

alexa933
20. okt 2016

Kocky necakali ste teraz niektora na schvalenie vszp?Len tak informativne ze kolko to teraz cca trva.Viem ze maju mesiac a pol na schvalenie len ci nahodou neprekvapia aj skor ;)

babusik85
20. okt 2016

@alexa933 ja som cakala tri tyzdne. ale nakoniec vyslo, ze len po tyzdni posielal CAR ziadost. dokopy za dva tyzdne schvalili.
ale aj po schvaleni som musela ja zavolat, a objednat sa, oni mi nevolali. /isto by volali, len ja som uz nechcela cakat/.
takze dokopy presiel mesiac, kym som sa dostala do CAR zas.

radiologia1
20. okt 2016

tinka881 co chces vediet?kolko je spoplatnene IVF?

radiologia1
20. okt 2016

Schvalenie VšZP trvalo 3tyzdne od odoslani ziadosti.

alexa933
20. okt 2016

@babusik85 a ako si vedela ze uz to mas schvalene si volala do vszp? Da sa to dako kontrolovat 🙂 Dakujem ti

alexa933
20. okt 2016

@radiologia1 dakujem

melmel78
20. okt 2016

Baby mam taku otazku tiez ohladne IVF ziadosti. Sice zatial ju nepotrebujem, ale este nam moze poistovna preplatit 1 IVF lebo 2 sme vycerpali. Vo februari budem mat 39 rokov, ak sa ziadost schvali pred tymto vekom ale IVF sa zrealizuje neskor, preplatia to? Alebo ako sa to vlastne berie? Rozmyslam, ze dr poprosim, aby sme nemuseli zbytocne platit, tak zeby sa poslala ziadost a ukon urobil neskor, ak vobec bude potrebny. Stale nad tym uvazujem, ale nejako som sa s dr o tom zatial nebavila. Ak mate s tym skusenost dajte vediet, dakujem

tinka881
20. okt 2016

@radiologia1 mna skor zaujimalo ohladne toho letrozolu. ci to niektora brala a ci to pomohlo na rast sliznice...

babusik85
20. okt 2016

@alexa933 cez mail, ale da sa tam aj volat. p. Coneva sa vola, pani ktora vybavuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre