ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ustrachana
24. okt 2011

na STV2 je Mudr.Lattakova baby

monesz226
24. okt 2011

@ustrachana no kukala som to a bolo to super kukat lebo ani v samotnej klinike som sa nedozvedela tolko ako teraz v telke 🙂

timona
24. okt 2011

no sakto by sa tam museli s nami rozpravat, co mam pocit ze ich obtazuje...

monesz226
24. okt 2011

@timona presne,par krat som sa na nieco pytala ale nejako som sa odpovede nedockala a tu vedeli povedat dopodrobna vsetko

timona
24. okt 2011

aj ja ked som sa docenta nieco pytala,mala som dojem ze ho otravujem, ale tentokrat to uz tak nenecham, ked si vedia vypytat tie nehorazne peniaze uplne bez zaruky vysledku, tak sa aspon rozpravat so mnou budu...

silvinnka
25. okt 2011

@little_miracle 🙂 tak to bola jedna znich 🙂) mala peknu urodu,dnesmivolali ,mame 8 embryjok a v piatok budem vediet kolko ich bude zivotaschopnych a ci ostane nieco na mrazenie 🙂) jaj ako sa tesim,ale nechcem to zakryknut ...Takze v stredu OPU?chces potom PK alebo ides na vklad v sobotu?ak v sobotu,potom sa vidime 🙂

silvinnka
25. okt 2011

@karkana ni,som rozhodnuta,vsetky pojdu na PK, a zamrazim len blasty....aj embryolog. mi teraz ako volala vravela,nech mame istotu ,ze sa vlozi len dobre vyvijajuce sa 🙂

karkana
25. okt 2011

@monesz226 aj ja som pozerala,vložili jej darované,a úspešne,mne tiež a nepomohlo,potom som to radšej prepla,bolo mi z toho smutno

holly74
25. okt 2011

@silvinnka Silvi, držím palce, aby sa dobre vyvíjali a o 2 týždne boli // 😉

silvinnka
25. okt 2011

@holly74 si zlata,dakujem,budem podavat info 🙂

silvinnka
25. okt 2011

silvinnka silvinnka ahojte,kocky mate niektora skusenosti...beriem estrofem a utrogestan,v sobotu mam mat vklad co je 24DC ,ale od 20DC ma dost boli podbrusko ako pred menzes....snad je to len tym estrofenom,a snad je to len z toho,ze sliznica mi rastie....dost sa bojim

little_miracle
25. okt 2011

@silvinnka este neviem ci budeme mat PK.....cisto teoreticky by mohol byt vklad aj v piatok, ale ak bude v sobotu - mali by sme si dohodnut nejake poznavacie znamenie 😉

silvinnka
25. okt 2011

@little_miracle moja,v piatok si napiseme 🙂) a dovtedy vymyslim nieco ,cim sa spozname 🙂) ved uvidis ako sa rozhodnes s PK 🙂

little_miracle
25. okt 2011

@silvinnka jaaaaaj ani nevies ako sa tesim ze budem mat "spolucakatelku" 🙂
My sme s embryologom este vobec nehovorili - vraj staci po odbere...... Ja som v podstate OK (aj genetika) a spermie budu darcovske - preto z toho nerobia nejaku extra vedu..........aj ked 1.IVF skoncilo uplnym fiaskom - to je ale ina epizoda a hlavne na dlhe rozpravanie...Teraz mam z toho vsetkeho ovela lepsi pocit, takze 2.IVF to istiiiiiiiiiii 😲

katus27
25. okt 2011

Ahojte snažilky, mám úplne kurioznu skusenosť a chcem sa s nou s vami podeliť.
V marci tohto roku sme absolvovali prvý pokus o um.oplodnenie a žial neuspešne.Tak sme si povedali že po dovolenke to skusime znovu.V septembri sme si podali žiadosť, ktorú nám schválili v oktobri.
Na konzultáciu sme išli 12.oktobra, s tým že som dostala recept na injekcie, ktoré sme hned v lekárni vybrali a mala som čakať na menzes a druhý den som mala začať pichať.To malo byť 18.10. mám vždy na den presne tak som s tým počítala, že určite dostanem.Ale ked mi neprili ani 21 tak som si spravila tehu test a bol pozitívni, urobila som ešte dalšie 3 a všetky vyšli robnako.Tak som išla včera k svojmu gynekologovi a ten mi potvrdil tu najlepšiu správu,Som tehu cca 4 začiatok 5 týždna.Zobral mi krv a dnes mi to potvrdili aj s krvi.Velmi sa teším a je to až neuveritelne že sa nám to takto prirodzene podarilo.
Toto je dôkaz že sa netreba vzdávať aj ked sa to hned nepodarí.
Zelám to každej z vás,všetky si to velmi zaslúžite.

silvinnka
25. okt 2011

@little_miracle to dlhe rozpravanie si nechaj na sobotu ,ak budeme spolu cakat na vklad,pokecame 🙂) aj ja sa mooooc tesim,budes tu mat somnou termin cakania 🙂) supiiiiis,ja toto ivf.,tym,ze je s darc. vajkami berem ako tutovecku,aspon tak to teraz citim,len to brucho ma stve,boli ma....

karkana
25. okt 2011

@katus27 gratulujem,ty máš ale šťastie,super 🙂 aspoň nemusíte absolvovať ten kolotoč

karkana
25. okt 2011

@silvinnka to brucho prejde,ja som tieto lieky často užívala,neboj,to sa pripravuje aj tá sliznica hormony robia svoje,menzes určite nedostaneš 😉

silvinnka
25. okt 2011

@karkana 🙂) zlata ,dakujem

holly74
25. okt 2011

@katus27 Ty kokso...tak to je fakt super...Gratulujem!!!!

nikol18
26. okt 2011

@katus27 waaaw, to je uzasna sprava, moc gratulujem 🙂

urma
26. okt 2011

@katus27 jejda, podobny pribeh mame aj my. Akurat som uz tie lieky na stimulaciu ani nestihla vybrat 😉 lebo v tom case, ako som si po ne mala prist, uz som mala pozitiv. test. To bol august 😉 a v septembri malo byt IVF. V july ale dobre naplanovana dovolenka spravila svoje 😀
Ale maju z nas poistovne radost, ze ?

Drzim vsetkym palce a naozaj pomaha vypnut z kolotoca stresov, merania BT a sledovania hlienu.

urma
26. okt 2011

@timona doktorka Tazberikova je uplne komunikativna 🙂 U Latakovej som bola raz, ked som nemohla prist v case ordinacnych hodin tej mojej a tiez ma nehorazne odbila 😠 Som pomaly ani hubu nestihla otvorit s prepacenim a uz som tahala domov.

holly74
26. okt 2011

@urma & @katus27 to máte fakt super...ale asi nemáte diagnózu nepriechodné vajcovody, hmmm?

urma
26. okt 2011

@holly74 nie moja, ale ver, ze niekedy je lepsie vediet, co presne ti je, ako ked absolvujes milion vysetreni a nic nenajdu 😒 To bol nas pripad...idiopaticka neplodnost 😝

monesz226
26. okt 2011

@timona ahoj,tak ja som dnes bola na kontrole a vravela som jej ze my neprisla mrcha a ze som si robila aj teh.test a vysiel negativny a nechapala ze kvoli comu my neprisla,tak my zobrali krvicku a zajtra my maju volat a ak negativne tak pojdem na vyvolavaciu injekciu 😒 zaujimave ze minuly mesiac som mala dvakrat a teraz nic ☹

timona
26. okt 2011

@monesz226 v car-e si bola? ja som dnes asi 23-den cyklu a len dnes mi vysiel pozit. ovulacny test, takze MS najskor za 14 dni...

monesz226
26. okt 2011

@timona ano tam som bola

little_miracle
26. okt 2011

@silvinnka ahoj, takze zatial to vyzera na PK, cize vklad by bol az v pondelok.........ale kazdopadne si budeme spolocne kratit tie nekonecne 2 tyzdne cakania.

little_miracle
26. okt 2011

@katus27 srdecna gratulacia !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre