ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
17. apr 2015

@smejlicka tak v prvom rade gratulujem 🙂... zelam cela zdravicka malej princeznej... drzim vam velmi velmi palceky nech vsetko dobre dopadne, zvladnete to...neboj 🙂... drz sa!!!

smejlicka
17. apr 2015

@nikadomi dakujem chcela ist na tetinu (krstnej) oslavu 🙂 a nestihli sme to. Este ked bola za mnou tak ju kopala 🙂 a vecer uz sa pytala bublinka moja.

smejlicka
17. apr 2015

@dorotka2013 dakujem 🙂 musime bojovat nic ine nezostava.

katulka25
17. apr 2015

@smejlicka gratulujem k princeznej a zelam vamobo vela sildo nasledujucich dni. Budete musiet bojovat a vydrzat, nakoniec vsetko dobre dopadne. Mala uz peknu vahu, tak by to malo byt ok. Drzte sa

smejlicka
17. apr 2015

@katulka25 dakujen vedeli sme do coho sa pustame uz len bojovat a verit.

nikusa6
17. apr 2015

@smejlicka strasne drzim palceky.vsetko bude dobre,drzte sa!!!

alexia17
17. apr 2015

@smejlicka gratulujem k dcerke a drzim palce nadalej do boja . nech ste zdrave 🙂

candour
17. apr 2015

@smejlicka VELKA GRATULACIA, si statocna, opatrujte sa obe!!!drzime palce

ada83
17. apr 2015

@smejlicka je gratuluje a drzim palce bojovnicke

katulka25
17. apr 2015

@smejlicka treba pozitivne mysliet a bude to vsetko ok.a navyse na antolskej su najlepsi odbornici na predcasne narodene deticky. Drzte sa 🙂

usacik
17. apr 2015

@smejlicka ahoj, pridaj sa k nám do skupiny predčasniatok, veľmi si tam mamičky navzájom pomáhajú a povzbudzujú sa, lebo všetky sme si prešli/prechádzame tým istým...musím povedať, že to je jedna z najpozitívnejších skupín na mk...🙂

dorotka2013
18. apr 2015

@smejlicka ako sa máte? bojujete? verím ze áno...

smejlicka
18. apr 2015

@dorotka2013 ano ano bojujeme uz si dycha sama obcas sa zabudne..akurat som boka za nou a dostala zltacku. Uz aj mala stolicu tak creva ma v poriadku.zajtra jej budu robit kontrolne odbery tak uvidime ci jej este nechaju antibiotika.

dorotka2013
18. apr 2015

@smejlicka tak to je na dobrej ceste... Teším sa 🙂... Len tak ďalej...a ty sa mas ako?

smejlicka
18. apr 2015

@dorotka2013 ja celkom fajn bolesti nemam ziadne,mliecko pomaly pribuda 🙂..len nech bojovnicka je silna.

katulka25
18. apr 2015

@smejlicka super spravy 🙂 drzte sa, zltacka snad rychlo pominie a krvne vysledky budu fajn. A mliecko super, ze sa rozbieha to jej doda silu a vsetko zvladnete ;)

dorotka2013
18. apr 2015

@smejlicka tak to je dobre...princeznička potrebuje silnú maminku... 🙂... Držte sa...myslim na vás 🙂

smejlicka
18. apr 2015

@katulka25
@dorotka2013 dakujem vam 🙂

alexia17
18. apr 2015

@smejlicka rada pocujem dobre spravy o Vas ;) drzte sa dievcata

nikadomi
18. apr 2015

@smejlicka ó, len tak pekne pomaličky ďalej 🙂

ada83
19. apr 2015

@smejlicka to je super ze bojuje drzte sa 🙂

dorotka2013
21. apr 2015

@smejlicka ako sa mate? zltacka ustupuje? a dycha uz sama? dufam ze kusok uz narastla 🙂...

smejlicka
21. apr 2015

@dorotka2013 je to bojovnicka,zltacku uz nema,antibiotika jej vysadili,dnes alebo zajtra ju odpoja z kyslika;dostava ho min.Zvysili jej davku mlieka zo 4ml na 6ml pekne ho toleruje;je to nezbednica mala priviazane rucicky :D.Sama si cika a stolicu uz mala 🙂.

dorotka2013
21. apr 2015

@smejlicka same dobre spravy!!! super...len tak dalej...🙂

ada83
21. apr 2015

@smejlicka je super spravicka ze takto pekne sa drzka bojovnica a ty do kedy budes v nemocnici a chodi aj lenka kuknut?

smejlicka
21. apr 2015

@dorotka2013 hej snazi sa bojovnicka mala 🙂
@ada83 zajtra by som mala ist uz domov :( Lenka bola minuly stvrtok teraz sa uci na skusky;ale chodila sa informovat o mne a ma prisla pozriet ked tu bola.

alexia17
21. apr 2015

@smejlicka to je super ze sa ma mala dobre ;) drzte sa ak pekne dalej ;)

katulka25
21. apr 2015

@smejlicka super spravy 🙂 drzte sa 🙂

dorotka2013
21. apr 2015

@smejlicka No to je od nej pekne 🙂... Neboj, zvladnete to s bojovnickou aj ked budes uz doma 🙂... ja idem k lenke v pondelok, uz sa vracia do roboty...

smejlicka
22. apr 2015

@dorotka2013 hej tiez chcem ist k nej v pondelok treba mi potvrdit ziadost o matersku vcera som s nou volala aby som sa objednala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre