ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka moooja, co to citam... napichnuty nerv, ohss........ ja len dufam ze sa to zhorsilo kvoli tomu ze sa dobre uhniezdilo babatko 😉 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@martinazvo noooo, čo ti poviem, riadne som sa zase vyřádila🙂)) aj ja v to dúfam, silno.....už ked to prepuklo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak uvidíme o pár dni 😀 😀 😀 😀

martinazvo
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka kolko si po, dnes 6.den? tak to mozes skusit v nedelu testik, ci nebudes testovat?

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@martinazvo hej, šiesty den som...no, ved asi aj skúsim v nedelu, možno už zajtrra....síce zajtra sa budem od rána bat, to nebudem testovat🙂 tak asi až v nedelu...aale matie ma brucho, ako pred kramami ho cítim...sem tam, nie v kuse...ach

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@martinazvo mojaaa a ty si už originál na materskej? 🙂

inak, ja som sa dnes zamýšľala nad tým, že ako to tie tehotné zeny s tým bruškom zvládajú, veed to musí byt napnutá ta pokožka neuveritelne,,,,či? pre boha, ked ja pri ohss mam napnuté brucho a mám dost, tak čo bude neskôr???? 🙂)))) kedy sa to dalo ako hrb nosit, možno by bolo lepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zembla
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ja mam inak dostať v pondelok a tiež mam uz pár dni take predkramovske bolesti,tak neviem,snažím sa na to nemyslieť moc,ale neda sa 🙂)

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@zembla a ty si ktorý den po vklade? prepáč, nepamatám si tu všetko 😀 😀 😀 😀 😀 no, tak už len vyčkat , aké prekvapenie je pre nas pripravené 🙂

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a to preco sa az tak neskoro spustil? ale ja veriiim ze hadam to je dobre znamenie, lebo ved ty si mala emrijko po PK tak to uz moze byt pekne vytene a uz ta tam vnutri pekne vyciciava a dviha hladiny hormonov 🙂 juj, bojim bojim, ze vytahovanie tekutiny ☹ no normalne som zvedava, furt rozmyslam ze mna chytil ohss az zo zvysenych hcg hodnot v dosledku uchytenia, tak tfuj, tfuj tfuj, ak ma ohss znamenat tehu, tak bodaj, to vydrzis 🙂 normalne som uz zvedava na tvoje vysledky...a ja furt verim ze v sobotu zoberu a v pondelok idem na vklad 🙂 ale inak aj uz citim poriadne vajecniky...pocuj ved ty si teiz mala nizke hladiny hormonov, a tiez teda dobre reagujes na lieky

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ja idem zajtra na 7:15...pridem aj s celou druzinou, manzel, dcera aj sestra aby postrazila ked pojdeme dovnutra... 🙂 sestricka mi vravela ze pacientky dr. petrovej ze idu ako prve 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 no, povedali mi po odbere, že 5-6 den je kritický, ak sa rozvinie, tak najčastejšie takto.....ja fakt dúfam že máš pravdu a som tehotná...ak nie, tak velmi sa nazlostím 😠 😠 😠 😠 😠 nooo, ešte urobí zajtra ultrazvuk, ale mám vacsie brucho ako ráno, tak ma to asi neminie...bojím sa veľmi, veľmi......ale už musím vydržať jednoducho....nič iné mi neostáva.

no, ja som mala minimálne dávky a povedala mi utorok,, ked som bola na kontrolu, že ak by toto náhodou nevyšlo, tak už vie ako na mna a že sa vráti k osvedčeným stimulkám.....dlho a ešte menej hormonov, no soft.

no dnes bola zo mna nešťastná, ale bola strašne zlatá...aj poobede mi zavolala, či mi dali aj tú tabletku, ja že hej....no a mám sediet, nie ležať....

jáj, no tak bodaj by si takto mala vklad pondelok🙂 rýchlo malinké šup šup k mamke. ved určite sa ráno vidíme, idem na siedmu, možno aj skôr, tak to ťa ešte oplujem...že pfuj pfuj pfuj🙂))))

martinazvo
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka este si pamatam na ten strach pred testami a to ja som zacala az na 8. den lebo som mala pregnyl... ale verim ze to dobre dopadne 🙂

no hej, bola som na rizikovom, tak som na materskej uz 8 tyzdnov pred terminom... a termin mam teraz za necelych 7 tyzdnov... strasne to leti...

a k tej pokozke - je to fakt peklo, este pred mesiacom som bola OK, ale posledne 4 tyzdne ma to strasne taha, maly rychlo rastie a nepomaha ani olejcekovanie, take strie sa mi na spodnej casti bruska spravili ze az... aj ked sa vravi ze je to genetika, ze ak sa maju vytvorit, tak sa vytvoria aj keby som bola namocena v oleji 😀

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 hej hej, preto mi povedala petrová že čím skôr, lebo že chce všetkých predbehnúť🙂))))

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@martinazvo jáj moja, tak už len porodit a potom sa ti ulaví🙂)) no tie strie, to je presne tak, ako hovoríš....niekto sa ani neolejčekuje, nepoužíva nejaké špeciálne mastičky a nedostane....niekto ako vravíš, aj naložený je v oleji a aj tak sa urobia....ale kašlat na strie, nech je malinký zdravučký🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 šak vy prídete ako hujerovci🙂

martinazvo
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no ved to si aj ja vravim 😉

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka veru hujerovci ako vysiti...no, ze 5-6 den po vklade je kriticky? u mna to zacalo na 7. den a veru na 9 den uz som mala vsade tekutinu a ty od odberu uz skoro dva tyzdne, tak ja sa len modliiim nech je to pozitivne 🙂

@martinazvo no ja som sa tiez olejovala, ale pravdupovediac ma to rychlo prestavalo bavit, a aj mna to na konci straaaaasne tahalo to brusko, ale musim poklopat strie sa mi neurobili ani na brusku ani na prsiach ale "len" na bokoch, ale to som uz mala zaklad tak tam sa to dobre natahovalo 🙂

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka pocuj normalne ti ma zacalo brucho boliet z toho zajtrajska 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 a ty si mala siedmy den od opu ohss???? ja som myslela že po vklade....lebo po vklade je 5-6 kritický, nie od opu.

inak,som zvedavá na tvoju malinkú🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 zlatá, neboj sa, to bude dobréééééé🙂 zvládneš to..aj tak mi to príde, že ako rýchlo si sa k opu prestimulovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako keby si mi len teraz hovorila že ideš stimulovat...hm

martinazvo
30. aug 2013

@gigi77 ja len dufam ze potom vyblednu a nezostanu cervene ☹

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@martinazvo ale to časom vybledne..si myslím.

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nie, dobre pises, 7. den po vklade ma zacalo tak viac tlacit to brucho ale to bol akurat piatok, tak som vyckala vikend a sla som do centra a tam som rovno ostala cele doobedie na infuzkach, takze az na 10. den som to isla riesit ale cez vikend uz to brucho naberalo...a ty si uz skoro dva tyzdne po opu, ved aj po opu praskaju stale fiolikuly ale ty si ten prvy tyzdne este bola v poho, takze kedze sa ti to zhorsilo vkladom verim tomu ze to robi to male ale "agresivne" embijko (takto mi to nazval lekar v nemocke ked som bola s mimomaternicovym) 🙂

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka pocuj a preco je lepsie sediet?

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 aha, už som to pochopila🙂 dúfam že máš pravdu, bože....ale ved vieš ako my hovoríme, bude ako má byť....ja by som sa už najradšej aj normálne tešila, ale ešte mi to nedá.....tak musím vyčkať na testík 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 aby mi to netlačilo na plúca, kvôli embolii

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to mozem ist sediet do prace 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila...len ako sa tam normálne neskrčene dostať🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 a ty si uz doma? 🙂

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nie , vcera som bola o 22 na pohotovosti si dat pichnt pregnyl a dnes som isla do prace uz o 5:30, aby som co najviac stihla, kedze neviem ako to so mnou bude a v septembri odovzdavam jednu spravu tak sa snazim co najviac napisat...ale ako na potvoru, som si myslela ze dnes bude klud a veru skoro vsetci moji gestori su tu a vsetci sa rozhodli dnes so mnou nieco konzultovat 🙂 tak ja ale dufam ze hadam ten prvy tyzdne bude ok a ze by som to mohla nejako v pohode zvladnut posediacky, som sa potesila ze je to lepsie, ale samozrejem nie zeby som bola workoholicka 🙂

gigi77
30. aug 2013

@gigi77 ale ide mi to pomaly, lebo vzdy pomedzi to robim aj nieco ine, do kelu, co si ti ludia nevzali predlzene volno 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre