ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mili78
24. jún 2011

@kaciatko81 ....do kancelarie? no pomoooooooc 😀 tak len oddychuj, vychutnavaj si to 🙂

silvinnka
26. jún 2011

ahojte,tak zajtra ma caka OPU,verim ,ze teraz bude uspesnejsie a za pomoci ICSI sa podari oplodnit viac vajok 😀

petuska123
26. jún 2011

@silvinnka ahoj tak vitaj aj ja idem zajtra na opu

nemko
26. jún 2011

kocky, drzim vam moc palce !!!

silvinnka
26. jún 2011

@petuska123 jej,super,tak to sarano vidime....chodis daIscare v Ba?

silvinnka
26. jún 2011

@petuska123 jej,super,tak to sarano vidime....chodis do Iscare v Ba?

nikol18
27. jún 2011

@silvinnka
@petuska123 jeeej kocky, tak vam drzim moc palce, nech to dobre dopadne 😉

silvinnka
27. jún 2011

ahojte...uz mam po OPU,opat nic moc....7vajok bolo z toho len jedno je ako tak o.k a mozno sa podari oplodnit...dnes sa nam potvrdil verdikt-nekvalitne vajicka,takze ak toto mimi nezabojuje musime hladat darkynu,inak to nepojde ☹

tina1303
27. jún 2011

@silvinnka silno drzim palce aby zabojovalo. urcite zabojuje 😉

silvinnka
27. jún 2011

@tina1303 snad mas pravdu,podla toho co mi dnes vravela embr. aj docent ,nevyzera to moc dobre,zajtra budem mudrejsia a ak sa bude vyvijat tak v stredu ho caka genetika...kurnik sopa ,moc som verila,ze po tych vsetkych potratoch a neupspesnom ivf,toto bude konecne uspesne ☹ nasrata som na cely svet...

tina1303
27. jún 2011

musi sa vyvijat. uz ste si hadam dost vytrpeli. my toho tiez mame za sebou: M/T, OPU-lenze OHSS, takze KET, ktore mam za sebou uz stvrty den a caka ma este dlhych 10 dni cakania. 😕

silvinnka
27. jún 2011

@tina1303 veru vytrpeli,ale ako sa vravi co Ta nezabije to Ta posilni,ja uz nemam silu ani len plakat,ale v kutiku predsa len davam sancu aspon tomu jednemu miminecku 🙂) ty hlavne pekne oddychuj a mysli pozitivne,uvidis budes tehulka a vsetko pojde tak ako ma 🙂)

petuska123
27. jún 2011

@silvinnka ahoj ja chodim do iscare v martine.

lenka_21
27. jún 2011

Ahojte baby, kedze asi uz dlhsie chodite do tohto centra tak mozno mi budete vediet opovedat. Ja chodim do Iscare v MT a Dr.mi doporucil vysetrenie AMH vzhladom na vyssie FSH 9.54 (3DC) na 12DC (v norme). Dnes mi v CAR oznamili vysledok AMH 0.38 ☹ ☹ ☹ co je dost zle ☹ Kedze v Sk robia toto vysetrenie iba v Iscare tak som si myslela, ze niekto z Vas bude mat skusenosti ....

Je tu niekto kto mal podobny vysledok a co Vam doporucili ako dalsi krok?

Dakujem 😉

nikol18
28. jún 2011

@silvinnka joooj, tak to drzim moc palce, aby zabojovalo a podarilo sa vam to, ja viem, ze to je tazke mysliet pozitivne, ale posielam kooopec pozitivnej energie 🙂

zuzumajko
28. jún 2011

caute baby, pridavam sa k vam 🙂 mame za sebou jedno neuspesne ET v Bratislave, a teraz uz len cakam kedy konecne mi zase zacne cyklus a skusime rozmrazit 2 ostavajuce babatka a podstupit KET. Nejak som prestala verit ze sa nam to podari. V auguste bude rok, co nam umrelo babatko v 5. mesiaci tt a cim blizsie to je, tym sa citim horsie..strasne dufam, ze to vyjde, ale nejak ma to uz opusta 😒

zlatarybka10
28. jún 2011

ahojte, držím Vám palce, a cítim s vami. ja som tiež mala 2x IVF, núspešne, ale dúfam že sa nám to podarí teraz na tretíkrát. hoci v lete máme pauzu, chceli by sme ísť na jeseň.chcela som sa opýtať či nie je medzi vami pani alebo slečna, ktorá bola so mnou na opu 21 aj na ET 23 v apríli.

silvinnka
29. jún 2011

ohss ako lusk,cele doobedie prelezane na infuzkach ☹, ale mimi sa zatial pekne deli...

silvinnka
30. jún 2011

silvinnka ahojte kocky,dnes mi volali z CARU ,tak moje jedine embryjko sa prestalo vyvijat -je nekvalitne a ma vela fragmentov,takze sa vklad nekona....Baby neviete mi prosim poradit,ze aj ked nedojde k vkladu(nie je co vlozit) sa to rata ako normalne vycerpane ivf? tym padom mame uz len jednu -poslednu ziadost a tu chceme vyuzit na darkynu

petuska123
30. jún 2011

@silvinnka ☹ hm to mi je luto.ja som tiez dnes volala dnes je 4 den po pk. a stav mame jedno jednotkove a dve dvojkove a tri maju tiez fragmenty 😒

silvinnka
30. jún 2011

@petuska123 to mas super,aspon mas jednotkove a aspon tie dve dvojkove 🙂) drzim palce

petuska123
30. jún 2011

@silvinnka no ale ci sa este nepreradia do tej 3 kvality? ☹

silvinnka
30. jún 2011

@petuska123 myslim,ze uz nie,dnes mas 3ti den,(den odberu sa nerata) , ono mi vravela embryolog. ze do 4teho dna sa zvyknu vyvijat aj horsie embryjka,zajtra je v podstaterozhodujuci den,ale neboj sa,urcite budu o.k aty budes stastna tehulka 🙂

karkana
30. jún 2011

@silvinnka aj ked neni čo vložiť 😉 ,aj to sa ráta,to ma mrzí že zas sa to nepodarilo,ale nezufaj potom s tým kvalitným sa to určite podarí,

tina1303
30. jún 2011

ahojte babule. citam vas kazdy den a kazdy den sa tesim co mate nove. Drzim vam vsetkym palce aby ste to dotiahli do stastneho konca. Ja som 7 den po vlozeni ak neratam den transferu. citim sa na mrchu a neviem ci sa mam tesit alebo sa obavat. mam kupeny aj test ale neodvazim sa este testovat. bojim sa sklamania. Ked mi z centra volali koli KEtu, tak mi povedali, ze rozmrazili 2 emria jedno dvoj bunkove a druhe stvorbunkove. na druhy den som sla na osmu na KET a tie embrijka mali rovnaku velkost ako den predtym, ze sa sice pomalsie delia ale ze su bez fragmentov a dobre a neviem co este. Mala som z toho obavz, ze sa nedelia, tak som sa embriologicky pytala, ci to nebude problem. a ona povedal, ze je skoro rano, ze to vobec nevadi, ze embrijka sa zvyknu nadilit aj za hodinku. Myslite, ze je to OK?

silvinnka
30. jún 2011

@karkana si zlata,ale uz som zo vsetkeho az moc znechutena!!! teraz aspon dva mesiace pauza ,no a potom uvidime,zajtra mam pokec s docentom!!!

silvinnka
30. jún 2011

@tina1303 ahoj,nechcem Ta plasit,ale pokial sa pomalsie delia nez by mali ,moze sa stat,ze sa vyvoj po par dnoch pozastavi....ja som mala prve ivf. s takymto vysledkom. trvala som na PK ,do 4teho dna boli jednotkove,za 48 hodim mali dokonca az 8 buniek ,ale na stvrty den bola len morula a delenie sa spomalilo,ale aj tak trvali na vklade....vysledok-mimi sa vobec neuhniezdilo a uz sa vobec dalej nedelilo ☹ Drzim paste,nechTi to dobre dopadne,vraj maju skusenosti aj stym,ze aj mimi ktore sa pomalsie delia,zabojuju a nakoniec je z toho gravidita 😉

majka21
30. jún 2011

ahoj @nemko, ako sa máš? Tak nakoniec budeš mať iba jedno a nie dvojičky? čo sa stalo?
@kaciatko, a ty ako? Vidím, že aj ty krásne tehulkuješ.

Ostatné kočky pozdravujem a držím všetkým čakateľkám aj tehulkám palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca.

timona
30. jún 2011

@kaaaty my mame problem v mojom PCO a manzel ma astenospermiu...chodim Valkymu, ale obcas ma zobrala aj Lattakova...na laparoskopiu ma neposielali, vraj je to na dlho a vysledok neisty...na IVF sme sa rozhodli my az v septembri, koli dovolenkam a chcem si od riesenia plodnosti oddychnut...

tina1303
30. jún 2011

@silvinnka ☹ no aj som si myslela, ale nechcem to nahlas nikomu hovorit, aby ma neobvinovali , ze myslim negativne a podobne veci. ked to nevyjde, budem vediet, preco. a vobec ma to netesi uz teraz. ale pockam este par dni a testnem.
Drzim ti palce, aby ten vas zabojoval a bola si coskoro tehulka.a nech ma zajtra docent pre teba len dobre spravy. tych zlych hadam uz bolo dost. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre